Co je to?
Odborný výraz, definice slova Biokoridor. Co znamená pojem Biokoridor z kategorie Příroda?

Co je to Biokoridor? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Biokoridor

Biokoridor je označení pro určitou oblast, na kterém určité organizmy nežijí dlouhodobě ani trvale, protože tam nejsou pro takovou existenci podmínky, ale přes toto území se organizmy přesunují mezi biocentry. Často jde o přírodní plochy, upravenou krajinu nebo i umělé prvky.
Biokoridorem mohou být křoviny, živé ploty, meze, strouhy, pole, uměle vytvořené přechody přes silnicee a další.

Význam slova, termín, co je to Biokoridor? Odborný výraz, definice slova Biokoridor. Co znamená pojem Biokoridor z kategorie Příroda?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Biokoridor? Potom se o definici podělte s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Biokoridor se nachází v kategorii Příroda

Klíčová slova: termín, heslo, přesný význam, wiki, Biokoridor, Biokoridor, Příroda, popis, význam pojmu, slovo, definice, synonymum, přesný výraz, význam slova, co znamená, vysvětlení

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Biokoridor? resp. jaká je definice termínu Biokoridor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Biokoridor, odpověď na dotaz co je to Biokoridor?. Víte např. kdo to je Kaplan? Znáte a víte kdo je Dezertér? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Příroda Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.