Co je to?
Odborný výraz, definice slova Biokoridor. Co znamená pojem Biokoridor z kategorie Příroda?

Co je to Biokoridor? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Biokoridor

Biokoridor je označení pro určitou oblast, na kterém určité organizmy nežijí dlouhodobě ani trvale, protože tam nejsou pro takovou existenci podmínky, ale přes toto území se organizmy přesunují mezi biocentry. Často jde o přírodní plochy, upravenou krajinu nebo i umělé prvky.
Biokoridorem mohou být křoviny, živé ploty, meze, strouhy, pole, uměle vytvořené přechody přes silnicee a další.

Význam slova, termín, co je to Biokoridor? Odborný výraz, definice slova Biokoridor. Co znamená pojem Biokoridor z kategorie Příroda?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Biokoridor sdílejte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Biokoridor je v kategorii Příroda

Klíčová slova: co to je, Biokoridor, termín, pojem, definice, wiki, Příroda, Biokoridor, synonymum, informace, slovo, přesný výraz, vysvětlení, heslo, přesný význam, Příroda

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Biokoridor? resp. jaký je význam pojmu Biokoridor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Biokoridor, odpověď na dotaz co je to Biokoridor?. Víte např. kdo to je Drákula? Znáte a víte kdo je Dezertér? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Příroda). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.