Co je to?
Definice výrazu Skype. Co znamená odborný pojem Skype z kategorie Software?

Co to je Skype? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Skype?

Program, který umožňuje provozovat telefonické hovory a videohovory přes internet a zároveň také přenášet soubory. Skype umožňuje v rámci své sítě telefonovat zdarma. Do tradičních pevných a mobilních telefonních sítí lze telefonovat za poplatek a stejně tak za poplatek i hovory z těchto sítí přijímat. Linky záchranného systému ale skype nepodporuje.

Význam slova, termín, co je to Skype? Definice výrazu Skype. Co znamená odborný pojem Skype z kategorie Software?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Skype s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Skype se nachází v sekci Software

Co znamená pojem Skype? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Skype (výslovnost /ˈskaɪp/, sloveso skypovat) je peer-to-peer program, který umožňuje provozovat internetovou telefonii (VoIP) a videohovory, Instant messaging jakož i přenos souborů. Jeho autory jsou Niklas Zennström a Janus Friis, tvůrci populárního softwaru Kazaa. Program se na trhu objevil v srpnu 2003 v Estonsku. Program umožňuje telefonovat mezi svými uživateli zdarma, za poplatek lze telefonovat do tradičních telefonních sítí (služba SkypeOut) a případně získat telefonní číslo a přijímat telefonáty z pevných a mobilních sítí se službou SkypeIn. Skype ve většině zemí nepodporuje volání na linky záchranného systému (rychlá lékařská pomoc, hasiči, policie), tzv. Emergency calls. Možnost volání na tísňové linky byla počínaje prosincem 2012 umožněna v Austrálii, Velké Británii, Finsku a Dánsku.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, přesný význam, Software, informace, význam pojmu, heslo, popis, co to je, co znamená, pojem, popis, formulace, termín, význam slova

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Skype? resp. jaký je přesný význam slova Skype? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skype, odpověď na dotaz co je to Skype?. Víte např. kdo to je Jezuita? Znáte a víte kdo je Duch Svatý? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Software). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.