Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Naše tipy, inspirace pro volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC zdarma ke stažení. lze použít v tablet, monitor, phablet, mobilní telefon, mobil, notebook, počítač, smartphone, PC, ultrabook, displej a pro operační systémy Windows Me, Linux Mint, Windows XP, Windows 2000, Microsoft Windows 8, macOS, Red Hat Linux, FreeBSD, Windows 98, BlackBerry OS, Chrome OS. PC pozadí pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, květiny, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, nature - příroda, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, fantasy, ptáci, Formule 1, flóra, stromy, fraktály, motorky. Mnoho verzí a velikostí jako HD 1280x720, 1440x900, 1920x1200, 1680x1050, 1024x600, 1280x768, 2048x1080, 1024x768, 1280x854, 750x1334, 1920x1280, 4800x1200, 3200x1800, 360x640, 1536x2560, 1280x800 atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Naleznete zde testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, geocaching, hudební zkratky, okresy České republiky, úřady a ministerstva, státy usa, internetové domény 1. řádu, měny, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, týmy NHL, mezinárodní organizace apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, ženy a dívky, hmyz, náboženství, hudba, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, zvířata, věda, láska, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, auta, ovoce, jídlo a nápoje, muži, stavby, přístroje, dopravní prostředky, nápoje, nástroje a přístroje, ptáci atd.

Klíčová slova: pro děti, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Slovník pojmů Co je to?, Nejlepší hry pro dívky, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, Nejhranější online testy a kvízy, zdroje informací, volný čas, Texty přáníček k svátku podle jmen, Ilustrační obrázky, V, zadarmo, zeměpis

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. můžete využít v mobilní telefon, notebook, mobil, phablet, smartphone, monitor, displej, PC, ultrabook, obrazovka počítače, tablet a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows XP, Chrome OS, Windows Server 2012, Windows 95, BlackBerry OS, SUSE Linux, Linux Fedora, Android, Mac, FreeBSD. Full HD wallpapery ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, sportovní wallpapery, zvířata, fantasy, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, motorky, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, free wallpapers, nature - příroda, Rally, závody aut. Zvolit si můžete rozměry 1280x768, 1280x960, Full HD 1080x1920, 1440x960, 1440x2560, 1280x1024, 2048x1536, HD 1280x720, 1920x1200, 2560x1600, 1800x1440, 1280x720, 2160x3840, 1024x600, 3200x1800, 2048x1080 atd.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Keywords:Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky spojených států amerických, V, Skvělé hry online zdarma, Formičky na vánoční cukroví, zdarma, zajímavosti, hyperlinky, Pozadí na plochu auta, R, Vánoční magazín, webovky

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry . Naleznete zde Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Animace, Brutální krvavé hry, Logické hry, Postřehové hry, Pro dívky, Závody aut, Hry pro děti, Bojové hry, Střílečky, Adventury, Relaxační hry, Karetní hry, Akční hry a tak dále.

Fórky, ftipy, frky, kameňáky, černý humor, anekdoty

Potřebujete se uvolnit? Fórky, ftipy, frky, kameňáky, černý humor, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O gayích a homosexuálech, O ženách, O Chucku Norrisovi, O manželství, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O zvířátkách, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O Windows, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O ekonomech, O mužích, O Němcích, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky apod.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Síť, inspirace pro volný čas

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Postřehové hry, Závody aut, Pro dívky, Hry pro děti, Logické hry, Strategie, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Sportovní hry, Akční hry, Relaxační hry a tak dále.

Nejhranější online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Postřehové a tak podobně.

Klíčová slova: cestování, Federace USA, počítače, Adventní tradice a zvyky, kuriozity, weby, F, Jak má probíhat Štědrý večer?, Seznam státních vlajek, multimédia, webové stránky, doporučujeme

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Tapety na PC ke stažení - full HD tapety ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC ke stažení. vhodné pro smartphone, ultrabook, počítač, PC, monitor, tablet, notebook, mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, mobil a pro operační systémy Mac, Windows 2000, Windows Me, Slackware, FreeBSD, Windows 95, Lubuntu, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu. Nejlepší obrázky na plochu zdarma z kategorií noční města, květiny, kytky, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, příroda, krajina, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, zvířata, psi a štěňátka, budovy a stavby, auta. Zvolit si můžete rozměry 1536x864, 1440x900, 640x480, 1600x2560, 800x1280, 1920x1080 Full HD, 2560x1440, 1280x960, 1080x1800, 320x568, 1280x854, 1152x768, 2560x2048, 800x600, 1152x1920, 1440x960 atd.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení apod.

černý humor, vtipy, ftipy, vtipné texty, fóry, anekdoty

Chcete se pobavit? černý humor, vtipy, ftipy, vtipné texty, fóry, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, anekdoty o politice, kameňáky, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji apod.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, Super online flash hry, tipy, Santa pro nejmenší, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Seznam vlajek měst České republiky, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Vánoční přání a blahopřání, Přehled zkratek a akronymů, Biografie známých osobností, info

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Informace, inspirace pro volný čas

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, vojenské hodnosti, státy usa, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, okresy České republiky, hudební zkratky, měny, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, geocaching, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Super online flash hry

Zkuste super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle a skládačky, Logické hry, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Adventury, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Střílecí hry, Akční gamesky, Deskovky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Oblíkačky apod.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, Vlajky států a zemí světa, Online životopisy, biografie, humor, pro dospělé, Online tetris hry zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Seznam zkratek a akronymů, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, internetové stránky, školství, V, Vybarvěte si vánoční ozdoby, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Pytlík: Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Náhodný puk zabil v hledišti hokejistovu tchyni. Reprezentační borec se k tragické události vyjádřil slovy: „A kdo říká, že byl náhodný?”

Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Další odkazy:

Recepty na vánoční cukroví a další pokrmy
Tipy na zajímavé weby
Povánoční výprodeje
Odkazy na partnerské weby
Vlajka Svatého Pierra a Miquelona
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázek sněhuláka
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Wallpapers na plochu PC
Doporučené internetové odkazy
Cape Verde

Děkujeme vám za vaši návštěvu.