Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Naše tipy, hry i všeobecné informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Zpěvačky, Imitátor, Český slavík, Hokej, Antropolog, Herečka, AIDS, První republika, Továrník, New York Rangers, Rock ‚n‘ Roll, Architekt, Hudebnice, Prezident, Francouz, Brno, Ministr, Ekonom, Čech, Politik, Exilový prezident, Voják, Vražedkyně, Fotograf, Císař, Herec, Prezident USA, Prezidenti USA, Protektorát, ČSSD, Skladatel, Manýrismus, Upálen, Slovák, Mim, Spisovatel apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Klíčová slova: pro dospělé, odkazy, zadarmo, Onlinovky zdarma, Svobodný software, Dopravní značky, Přehled zkratek a akronymů, A, Poker online, P, Super free web games zdarma, odkaz, Vlajky spojených států amerických

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, ženy a dívky, halloween, zvířata, hudba, hmyz, smajlíci a emotikony, květiny, mapy, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, ovoce, ptáci, sport, zelenina, přístroje, náboženství, auta, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, rostliny, osobnosti a lidé atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Karetní, Oddechové, Pro dívky, Vánoční online hry, Klasické, Velikonoční hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní, Bojové online gamesy, Sportovní, Strategie a podobně.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, strategické hry, Postřehové, Bojové gamesy, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Logické a tak podobně.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Keywords:multimédia, humor, Životopisy slavných osobností, Seznam vlajek měst České republiky, Jmenovky na dárky k vytištění, Přehled zkratek a akronymů, kuriozity, V, Co je to Advent?, Obrázky vlajek měst ČR, zajímavosti, zábava

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Vtipné texty, ftipy, kameňáky, frky, fóry, vtípky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, ftipy, kameňáky, frky, fóry, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Full HD tapety na PC zdarma - full HD pozadí na PC

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety na PC zdarma. jsou vhodná pro monitor, smartphone, mobil, notebook, počítač, PC, phablet, ultrabook, displej, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy Windows NT, Windows 10, Windows 95, OSX, Mac, Linux Fedora, Android, Windows 98, Slackware, Chrome OS, FreeBSD. Full HD pozadí ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, ptáci, zvířata, hmyz a pavouci, Formule 1, nature - příroda, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, fraktály, free wallpapers, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy. Stahujte ve velikostech 800x600, širokoúhlé 1366x768, 1152x768, 3200x1200, 360x760, 1920x1080 Full HD, 2160x3840, 1280x854, 1080x1800, 750x1334, 1366x1024, 1280x720, 320x568, 1600x900, 2048x1536, 1280x800 atd.

Klíčová slova: weby, Online hry zdarma, webovky, Světelné vánoční dekorace zdarma, Obrázky a kliparty zdarma, zdroje informací, Biografie známých osobností, Zdravé vánoční cukroví, Přehled státních vlajek států světa, V, Stručný encyklopedický slovník, PC pozadí pro Windows

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Klasické, Velikonoční hry, Logické, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Strategie, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Karetní, Sportovní, Vánoční online hry, Pro dívky, Závodní a podobně.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční přání, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Neviňátko, Jmenovka, Vánoční punč, Windows, Pozadí, Skleněné ozdoby, K Vytisknutí, Kapr, Vánoční svařák, Milka, Rumové řezy, Strom, Svíčky, bezlepkové cukroví, Korálky, Adventní kalendář, Anděl, Umělý vánoční stromek, Televize, Francouzsky, PF, Jedle, Jesličky, Vánoční kaktus, Pokrmy, Osvětlení, Alkoholový kalendář, Tiskárna, Dárky, Vánoční svíčky, Jmenovky apod.

Informace, hry i všeobecné informace

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií lékařství, přezdívky, politika, školství, historie, filozofie, křesťanství, politici, rodinné vztahy, umělci, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, záliby, osobnosti atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií rostliny, nemoce, literatura, latina, chemie, stavebnictví, různé, software, internet, materiály, náboženství a křesťanství, psychologie, matematika, ekonomie a ekonomika, cestování, účetnictví, fyzika, bankovnictví, školství, lékařství a medicína, jídlo, zločin a právo, nápoje, kultura atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky apod.

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Stručný slovník pojmů a termínů, Full HD tapety na PC zdarma, Online hry zdarma, zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Americké federální vlajky, Jmenovky na vánoční dárky ke stažení a vytištění, Online hry pro děti zdarma, volný čas, tipy

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Klasické, Velikonoční hry, Logické, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Strategie, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Karetní, Sportovní, Vánoční online hry, Pro dívky, Závodní a podobně.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční přání, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Neviňátko, Jmenovka, Vánoční punč, Windows, Pozadí, Skleněné ozdoby, K Vytisknutí, Kapr, Vánoční svařák, Milka, Rumové řezy, Strom, Svíčky, bezlepkové cukroví, Korálky, Adventní kalendář, Anděl, Umělý vánoční stromek, Televize, Francouzsky, PF, Jedle, Jesličky, Vánoční kaktus, Pokrmy, Osvětlení, Alkoholový kalendář, Tiskárna, Dárky, Vánoční svíčky, Jmenovky apod.

Síť, hry i všeobecné informace

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete evropské země a státy, země střední Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, týmy NHL, úřady a ministerstva, země EU, firmy a společnosti, okresy České republiky, mezinárodní organizace, státy usa, měny, geocaching, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky apod.

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Karetní hry, Závody aut, Adventury, Střílečky, Hry pro děti, Bojové hry, Strategie, Animace, Akční hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Sportovní hry a tak dále.

Klíčová slova: webové stránky, pro děti, Online zeměpisné testy zdarma, Dopravní značky, počítače, Ghana, Přehled formátů souborů, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zeměpis, Ilustrace, obrázky, internet, Online hry zdarma, Vánoční dárky ke stažení,

Několik fórů na závěr. Vtip Bez obav!: Neboj, není nabitá!

Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Zahrával si se životem, produkoval třaskaviny, bomby plnil dynamitem, rozletěl se do krajiny.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Sněhová vločka
Zajímavé internetové odkazy
Internet prostitution
Naše tipy
Online vánoční skládačka
Tipy na zajímavé weby
Sněhové vločky
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.