Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Naše tipy, technika, kultura, informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Přísloví, hlášky, moudra, rčení, aforismy, moudrosti, úsloví

Slavné citáty, Přísloví, hlášky, moudra, rčení, aforismy, moudrosti, úsloví, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o lásce, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o dobru, přísloví o naději od různých známých osobností.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Free game online hry

Příznivcům PC her doporučujeme free game online hry . Mj. na webu naleznete Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Logické hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Závody aut, Relaxační hry, Animace, Akční hry, Bojové hry a tak dále.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, Online geografické testy zdarma bez registrace, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Obrázek Mikuláše zdarma ke stažení, Ilustrační obrázky, webovky, cestování, Tapety na plochu PC, Online vánoční magazín, Státní prapory všech zemí, info, Super online kvízy

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj apod.

Staré hry online

Zkuste staré hry online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové online gamesy, Sportovní, Pro dívky, Střílečky, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Strategie, Klasické, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Karetní, Vánoční online hry, Velikonoční hry a podobně.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Adventury, Akční hry, Relaxační hry, Bojové hry, Pro dívky, Logické hry, Postřehové hry, Karetní hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Hry pro děti, Strategie, Brutální krvavé hry, Animace, Hry pro dva hráče a tak dále.

Keywords:Vlajky měst a obcí České republiky, Obrázky zdarma, Super online hry zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Vánoční zvonečky, webové stránky, doporučujeme, Staré hry online, Adventní vánoční betlém, Dopravní značky, odkazy, multimédia

Staré hry online

Zkuste staré hry online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Oddechové hry, Barbie hry, Logické hry, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Farmářské hry, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Střílecí hry, Adventury, Adventní, vánoční hry apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, geocaching, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, obecné zkratky, okresy České republiky, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, měny apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak vytvořit, čím prohlížet, v čem upravit, v čem spustit, kterak editovat, jak otevřít, čím zobrazit, jak spustit, jak převést, jak konvertovat soubory těchto typů: video soubory, hudební audio soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, konfigurační soubory, grafiku, písma, fonty, šablony dokumentů, spustitelné soubory, internet a web, komprimace dat apod.

Klíčová slova: Adventní magazín, zajímavosti, Online hry zdarma, Vlajka Haiti, Dopravní značky, Hry pro kluky, odkaz, Antistresové omalovánky pro dospělé, weby, Vlajky spojených států amerických, Přehled vlajek USA, Free game online hry

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země střední Asie, země východní Asie apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Informace, technika, kultura, informace

Obrázky ke stažení - wallpapers na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. jsou vhodná pro PC, notebook, obrazovka počítače, ultrabook, monitor, mobilní telefon, phablet, tablet, mobil, smartphone, displej a pro operační systémy Mac, Microsoft Windows Vista, Android, Linux Ubuntu, Windows 95, SUSE Linux, Windows 98, Linux Xubuntu, Windows NT, BlackBerry OS, macOS. Tapety na PC zdarma ke stažení z kategorií velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, nature - příroda, Rally, závody aut, květiny, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, ptáci, Formule 1, oceán, moře, pláže, motorky, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky. Dostupná rozlišení jsou 750x1334, 2560x1440, 1536x2560, 375x812, HD 1280x720, 1920x1440, 1200x1920, 1440x2560, 1024x600, 1152x864, 1280x800, 360x720, 1080x1800, 1600x900, 2560x1920, 4800x1200 atd.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: psychologie, politika, materiály, věda, počítače, zkratky, nemoce, jídlo, cestování, rostliny, literatura, náboženství a křesťanství, český jazyk, chemie, nástroje, lékařství a medicína, filozofie, technika, hardware, nápoje, internet, fyzika, software, školství atd.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, křesťané a svatí, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pittsburgh Penguins, Hudba, Američané, Poslanec, Hokej, Český slavík, Generalissimus, Čech, ČSSD, Pop, Prezidenti, Slovák, Filozof, Vůdce, Máj, Producent, Básník, Textař, Vojáci, Kladno, Hudebnice, Američan, Svatý, Slovenští prezidenti, Miliardář, Novinář, Imitátor, Rakousko-Uhersko, Boston Bruins, Dabérka, Překladatel, Francouz, Náboženství, AIDS, Válka, Prezident USA apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Klíčová slova: Obrázky vlajek států světa, hyperlinky, pro dospělé, Norway, Online geografické testy zdarma bez registrace, Městské a obecní prapory obcí ČR, Stručný encyklopedický slovník, Obrázek rolniček, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Full HD tapety na PC zdarma, P

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země střední Asie, země východní Asie apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Síť, technika, kultura, informace

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, chemie, různé, lékařství a medicína, sport, český jazyk, filozofie, psychologie, zkratky, latina, účetnictví, jídlo, cestování, technika, zločin a právo, literatura, nástroje, stavebnictví, věda, počítače, příroda, internet, kultura, nemoce atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Klíčová slova: Obrázky na plochu PC, č, A, počítače, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Tipy na vánoční dárky pro děti i dospělé, Seznam zkratek a akronymů, Online biografie, životopisy osobností, výukové pomůcky, Staré hry online, Webové html5 hry zdarma, linky, Vánoční pokrmy nejen na Štědrý den,

Několik fórů na závěr. Vtip Pytlík: Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Další odkazy:

Naše tipy
Recepty na vánoční cukroví
Zajímavé internetové odkazy
Lap Dance
Doporučené odkazy
Antigua and Barbuda
Tipy na zajímavé weby
Mariah Carey
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.