Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Naše tipy, informace, cestování, volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení apod.

Informace, informace, cestování, volný čas

Vtipy, kameňáky, fórky, anekdoty, vtipné texty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, kameňáky, fórky, anekdoty, vtipné texty, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O zvířátkách, O ženách, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O mužích, Frky ze života, O Němcích, O Slovácích, O důchodcích, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Seznam vlajek měst České republiky, Biografie slavných osobností, Super online flash hry, Chelsea Premiere liga, Prapory českých měst, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Stručný slovník pojmů a termínů, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, č, Nejhranější online hry zdarma, Pozadí na plochu počítače, tipy

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Super online flash hry

Všem hráčům doporučujeme super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Karetní, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Oddechové, Sportovní, Bojové online gamesy, Závodní, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Střílečky, parkování - parkovačky, Logické a podobně.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Keywords:weby, info, webovky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Kasino, Dopravní značení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zajímavosti, Kostky, Vánoční web, Online hry zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Frky, anekdoty, fóry, fórky, ftipy, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Frky, anekdoty, fóry, fórky, ftipy, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky o tchýních, O zvířátkách, O ženách, Vtipné hádanky, O škole, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, O mužích, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu apod.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Moudra, myšlenky, přísloví, moudrosti, výroky, hlášky, rčení

Citáty slavných osobností, Moudra, myšlenky, přísloví, moudrosti, výroky, hlášky, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o lásce od různých známých osobností.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, Dopravní značky, M, Dětské omalovánky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, webové stránky, Kliparty zdarma ke stažení, Gillian Anderson, zeměpis, Full HD pozadí ke stažení, V, Seznam souborových přípon

Seznam vlajek amerických států

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Oregon, Illinois, Jižní Dakota, Texas, Idaho, Florida, Indiana, Kansas, Nebraska, Georgie, New Jersey, Massachusetts, Virginie, New York, Nevada, Colorado, Kentucky, Iowa, Kalifornie, Havaj, Mississippi, Nové Mexiko, Minnesota, Arizona, Wisconsin, Západní Virginie atd.

Webové online testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, květiny, stavby, hmyz, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, ženy a dívky, zelenina, mapy, Vánoce a Advent, láska, náboženství, hudba, zvířata, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, nápoje, ovoce, věda, sport, muži, auta, ptáci atd.

Síť, informace, cestování, volný čas

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií poruchy, psychologie, křesťanství, sport, zločin a právo, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, filozofie, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, umělci, národnost, lékařství, přezdívky, politika, mytologie, školství, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, záliby, podnikání a podnikatelé, státní správa atd.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Full HD pozadí ke stažení - wallpapers na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. lze použít v počítač, tablet, monitor, mobilní telefon, PC, ultrabook, displej, mobil, phablet, smartphone, obrazovka počítače a pro operační systémy Chrome OS, Java ME, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Linux Fedora, Windows 10, Windows Me, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Windows NT, Microsoft Windows 8. Wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, ptáci, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, zvířata, hmyz a pavouci, fantasy, fraktály, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, flóra, stromy, nature - příroda. Mnoho verzí a velikostí jako 1080x1800, 768x1024, 360x760, 640x480, 360x640, 360x720, 1280x854, 1536x2560, 1536x2048, 2560x1600, 800x600, 1920x1080, 1920x1200, 1280x960, 375x812, 1440x900 atd.

Klíčová slova: doporučujeme, Nejhranější online hry zdarma, zdroje informací, Badoo, pro děti, Vlajky spojených států amerických, školství, Blackjack, linky, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, M

Seznam vlajek amerických států

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Oregon, Illinois, Jižní Dakota, Texas, Idaho, Florida, Indiana, Kansas, Nebraska, Georgie, New Jersey, Massachusetts, Virginie, New York, Nevada, Colorado, Kentucky, Iowa, Kalifornie, Havaj, Mississippi, Nové Mexiko, Minnesota, Arizona, Wisconsin, Západní Virginie atd.

Webové online testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, květiny, stavby, hmyz, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, ženy a dívky, zelenina, mapy, Vánoce a Advent, láska, náboženství, hudba, zvířata, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, nápoje, ovoce, věda, sport, muži, auta, ptáci atd.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Rétorika, Hudba, Vojevůdce, Češi, Prezidenti USA, Válka, Česká královna, Dramatik, Dallas Stars, Rakušan, Slovenští prezidenti, Francie, Boston Bruins, Máj, Gymnasté, Angličané, Náboženství, Teolog, Komik, NHL, Zpěvák, Maršál, KHL, Architekt, Normalizace, Dabérka, Továrník, Florida Panthers, Atentát, Skladatel, Prezident USA, Ital, Poslanec, Esejista, Lord, Brno apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Klíčová slova: Vlajky států světa, zdarma, výukové pomůcky, Superhry a hry online zdarma, pro dospělé, Chelsea Football Club, internetové stránky, humor, Vlajky států a zemí světa, internet, Webové online testy zdarma, Wallpapers na plochu počítače, Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport,

Několik fórů na závěr. Vtip Snímek na památku: A teď mě vyfoť na té skále.

Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot. Ten mu natočí perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlápek odpoví, že někde kolem 150. Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomice, nanotechnologiích. Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší. Jde domů, převlékne se a vrátí se do baru.... Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ. Chlápek řekne, že má kolem stovky. Robot s ním začne kecat o ženských, o fotbale, o autech. Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde zase domů, převlékne se a vrátí se do baru. Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz. Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50. Na to se barman nakloní až k němu a pomalu, ale skutečně pomalu, říká: "Tak co? Zase budeme letos volit Paroubka?"

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Omaha hold em poker
Naše tipy
Tinder app dating service
Tipy na zajímavé weby
Tapety na plochu voda
Partnerské weby
Texty blahopřání
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.