Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Naše tipy, informace a zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, výstražné značky apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

černý humor, vtipy, vtípky, kameňáky, fóry, anekdoty

Zkuste vypnout! černý humor, vtipy, vtípky, kameňáky, fóry, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky ze života, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O ženách, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O Němcích, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, Frky o tchýních, O zvířátkách, O Slovácích, Vtipy o policajtech, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O manželství apod.

Vtipy, fórky, frky, vtipné texty, anekdoty, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, fórky, frky, vtipné texty, anekdoty, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné básničky, černý humor, vtipy o blondýnách apod.

Klíčová slova: zadarmo, zajímavosti, pro dospělé, Online biografie, životopisy osobností, Biblické omalovánky, hyperlinky, výukové pomůcky, internet, SMS přání k jmeninám podle jmen, Prapory českých měst, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, F, zdroje informací

Přísloví, motta, hlášky, aforismy, rčení, moudrosti, výroky

Slavné citáty, Přísloví, motta, hlášky, aforismy, rčení, moudrosti, výroky, . Naleznete zde citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o víře, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Super online flash hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online flash hry Webhry jsou rozdělené kategorií: Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Logické hry, Barbie hry, Letecké simulátory apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Náš tip, informace a zábava

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, čím zobrazit, kterak editovat, jak vytvořit, jak převést, v čem upravit, jak spustit, čím prohlížet, v čem spustit, jak importovat, jak přehrát soubory následujících typů: koncovky souborů, šablony dokumentů, grafiku, písma, fonty, hudební audio soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, systémové soubory, obrazy disků, dokumenty, spustitelné soubory, internet a web apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Keywords:pro děti, URL, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, školství, Countries and flags, multimédia, Seznam zkratek a akronymů, tipy, Obrázky k svátku a k jmeninám, odkaz, weby, Obrázky zdarma

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Akční hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Postřehové, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina apod.

Informace, informace a zábava

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, geocaching, okresy České republiky, mezinárodní organizace, země EU, firmy a společnosti, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, měny, státy usa apod.

Super online flash hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online flash hry . Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Pro dívky, parkování - parkovačky, Klasické, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Oddechové, Bojové online gamesy, Logické, Karetní, Střílečky, Závodní a podobně.

Ftipy, fóry, anekdoty, černý humor, frky, kameňáky

Zkuste vypnout! Ftipy, fóry, anekdoty, černý humor, frky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o cikánech, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, Frky ze života, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O Slovácích, O mužích, O manželství, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O škole apod.

Klíčová slova: info, webové stránky, Dopravní značení, Omalovánky zdarma ke stažení, Přehled souborových přípon, Vlajky jednotlivých států USA, Adventní magazín, Olomoucký kraj, Super online kvízy, Webové online testy zdarma, Free game online hry, Pozadí na plochu PC

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, čím zobrazit, jak přehrát, kterak editovat, jak exportovat, jak spustit, jak importovat, čím prohlížet, v čem spustit, jak převést, jak otevřít soubory následujících typů: šablony dokumentů, konfigurační soubory, obrazy disků, grafiku, písma, fonty, komprimace dat, internet a web, hudební audio soubory, koncovky souborů, dokumenty, video soubory, spustitelné soubory apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

World wide web, internet, informace a zábava

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry Vybírejte z kategorií Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Adventury, Barbie hry, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, online html5 hry, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Vaření a smažení, Logické hry, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Oddechové hry apod.

Full HD pozadí ke stažení - pozadí na PC

Také doporučujeme: Full HD pozadí ke stažení. můžete využít v obrazovka počítače, displej, mobil, notebook, ultrabook, tablet, smartphone, phablet, počítač, PC, monitor a pro operační systémy Lubuntu, Linux Xubuntu, Windows Me, macOS, Windows 10, SUSE Linux, Mac, Windows 95, Linux Fedora, Windows XP, Slackware. Wallpapers na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: rostliny, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, noční města, zvířata, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, hudební tapety, dopravní prostředky, budovy a stavby, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, auta, příroda, krajina, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže. Dostupné rozměry 1920x1200, 1024x600, Full HD 1080x1920, 1440x2560, 2560x1440, 1600x1200, 1440x900, 360x760, hi res 2560x1920, 1280x960, 320x568, 2560x2048, 800x1280, 1080x1800, 1920x1080 Full HD, 375x812 atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, odkazy, Dopravní značení, Mauritius, cestování, P, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Uzbekistan, Super online flash hry, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Členské země americké federace

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, čím zobrazit, jak přehrát, kterak editovat, jak exportovat, jak spustit, jak importovat, čím prohlížet, v čem spustit, jak převést, jak otevřít soubory následujících typů: šablony dokumentů, konfigurační soubory, obrazy disků, grafiku, písma, fonty, komprimace dat, internet a web, hudební audio soubory, koncovky souborů, dokumenty, video soubory, spustitelné soubory apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Internet, síť, informace a zábava

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Pozadí na PC zdarma ke stažení - obrázky ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. vhodné pro notebook, mobil, mobilní telefon, smartphone, monitor, displej, počítač, tablet, ultrabook, PC, phablet a pro operační systémy Windows NT, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Windows 95, Android, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Windows Server 2012, Windows 2000, Windows Me. Wallpapers na plochu PC z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, fantasy, nature - příroda, motorky, Rally, závody aut, fraktály, sportovní wallpapery, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, květiny, ptáci, vesmír, kosmos, Formule 1, armáda, válka, zbraně. Dostupné rozměry 1600x900, 4800x1200, 1024x768, 1366x1024, 393x786, 360x640, 1600x1200, 1366x768, 1024x600, 1920x1280, 1440x2560, Full HD 1080x1920, 1600x900, 1080x1800, 320x568, 3200x1200 atd.

Hlášky, výroky, bonmoty, rčení, přísloví, myšlenky, úsloví

Citáty slavných, Hlášky, výroky, bonmoty, rčení, přísloví, myšlenky, úsloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o smrti, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o víře, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o ženách od různých známých osobností.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Seznam zkratek a akronymů, zdarma, Přehled států světa a jejich vlajek, Státní prapory zemí světa, Wallpapers na plochu, Kliparty zdarma, Full HD pozadí ke stažení, Super online hry zdarma, č, Seznam vlajek měst České republiky, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Obrázek Zrzka,

Několik fórů na závěr. Vtip Hřebík: Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

Proč vstupujeme do EU? Pro naše děti. ??? Protože si ti hajzlíci nic lepšího nezaslouží!

Zastaví namalovaná slečna jednoho pána: „Nechcete si se mnou zašpásovat? Dnes je Mezinárodní den prostitutek, a tak je to zadarmo!” „Bohužel, to si musím počkat až na Mezinárodní den teplých!”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Pozadí na plochu rostliny
Partnerské weby
Vlajka Uzbekistánu
Zajímavé internetové odkazy
World flags
Naše tipy
Co je to GFE?
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.