Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Naše tipy, zábava, důležité informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Animace, Střílečky, Bojové hry, Strategie, Závody aut, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Karetní hry, Postřehové hry, Relaxační hry, Pro dívky, Hry pro děti, Adventury a tak dále.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, školství, politika, záliby, osobnosti, žurnalisté a novináři, přezdívky, státní správa, lékařství, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, historie, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, zločin a právo, politici, věda, sport, národnost, fikce a fantasy atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, český jazyk, náboženství a křesťanství, věda, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, účetnictví, jídlo, literatura, sport, různé, cestování, politika, rostliny, školství, matematika, software, nápoje, nástroje, zkratky, počítače, technika, příroda, materiály atd.

Klíčová slova: Státní prapory států světa, zajímavosti, webovky, Nejhranější online hry zdarma, Gabile.com, Instanbul online LGBT dating service, Adventní magazín, Hry pro dívky online, V, Juventus Turín, Obrázky vlajek měst ČR, Seznam přípon a koncovek souborů, linky, humor

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Také doporučujeme: Nejlepší pozadí na plochu zdarma. jsou vhodná pro ultrabook, obrazovka počítače, PC, smartphone, tablet, počítač, mobil, displej, mobilní telefon, notebook, phablet a pro operační systémy Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, FreeBSD, Slackware, Windows XP, Windows 98, SUSE Linux, Windows 95, OSX. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, letadla, voda a bubliny, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, auta, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, dopravní prostředky, psi a štěňátka, motorky, motocykly, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, rostliny. Vyberte si rozměr z 800x600, 1600x900, 1536x2560, 1920x1080 Full HD, 1440x2560, 1280x768, 2048x1080, širokoúhlé 1366x768, 375x812, 1024x768, 854x480, 1280x960, 360x760, 1440x900, 2560x2048, 2560x1600 atd.

Frky, vtipné texty, fóry, vtípky, vtipy, fórky

Chcete se uvolnit? Frky, vtipné texty, fóry, vtípky, vtipy, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ženách, O škole, Vtipné hádanky, O zvířátkách, O ekonomech, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O Slovácích, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O Windows apod.

Síť, zábava, důležité informace

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, přístroje, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, hudba, stavby, květiny, ovoce, auta, nápoje, muži, Vánoce a Advent, rostliny, hmyz, zvířata, věda, mapy, láska, halloween, zelenina, osobnosti a lidé, náboženství, ženy a dívky atd.

Keywords:tipy, kuriozity, Online biografie, životopisy osobností, Ilustrační obrázky, Thierry Henry, Městské a obecní prapory obcí ČR, počítače, Biografie známých osobností, Rachel Stevens, odkaz, odkazy, Hry pro dívky online

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, významné osobnosti, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Mim, Textařka, Boston Bruins, Upálen, Francouz, Kladno, KSČ, Rock ‚n‘ Roll, Státník, Prezident USA, Scénárista, Stoletá válka, Sebevražda, Textař, Vůdce, Maršál, Generalissimus, Císař, Archivář, Dramatik, Vrah, Vojáci, Vražedkyně, Protektorát, Sci-fi, Prezidenti USA, Fotograf, Poslanec, Miliardář, AIDS, Novinář, Brno, Malíř, Češi, Američan, Masový vrah apod.

Informace, zábava, důležité informace

Hry pro dívky online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro dívky online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, Logické, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Klasické, Oddechové, Vánoční online hry, Sportovní, Závodní, Stolní hry a deskovky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: internet, doporučujeme, zábava, Algeria, pro děti, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, zdroje informací, Omalovánky k vytištění pro děti, Státní prapory všech států, Dopravní značení, webové stránky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Super online flash hry

Zahrajte si super online flash hry Webhry jsou rozdělené kategorií: Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Vaření a smažení, Střílecí hry, Farmářské hry, Deskovky, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Adventury, Barbie hry, Hry s koňmi, Logické hry, online html5 hry, Oddechové hry, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Klíčová slova: Dopravní značení, Nej hry online, internetové stránky, Sexy Nikki Cox, R, M, školství, Grunge hudební rockový styl, cestování, Super online kvízy, volný čas

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Tapety na PC - počítačové tapety pro Windows

Také doporučujeme: Tapety na PC. vhodné pro počítač, PC, notebook, tablet, mobilní telefon, monitor, phablet, obrazovka počítače, mobil, smartphone, displej a pro operační systémy Slackware, Lubuntu, Windows NT, Windows 98, Windows 95, macOS, Windows 10, FreeBSD, Mac, Linux Xubuntu, Linux Fedora. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, wallpapery, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, dopravní prostředky, noční města, 3D a Abstraktní, letadla, rostliny, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, auta, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, voda a bubliny, hudební tapety, jídlo a nápoje. Vyberte si rozměr z 375x812, 1024x600, 1680x1050, 1280x800, 1366x1024, 1024x768, 1536x2048, 2048x1080, Full HD 1080x1920, 854x480, 1280x960, 360x720, 800x1280, 1152x768, 1920x1280, 1440x2560 atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Vlajky amerických států USA, hyperlinky, multimédia, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zdarma, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, Super online flash hry, Nejlepší hry pro dívky, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Obrázky zdarma, Vlajky jednotlivých států USA, Stručný encyklopedický slovník, Fotbalista Luis Suárez, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Bojovníci: „Tým musí mít bojovníky, to je pravda,” pronáší k problémovému hráči trenér, „ale ta bojovnost se má odrazit na výsledku zápasu, ne v kolonce vyloučených!”

Z Moskvy na Sibiř poslali nový typ motorové pily, aby jí tam vyzkoušeli. V návodu bylo uvedeno, že by se s ní měli pokácet 200 stromů denně. Ivan tedy vyrazil do lesa, kácel celý den a pokácel 150 stromů. "Ivane Ivanoviči, to je málo. Zítra se musíš víc snažit!" Ivan kácel druhý den 170 stromů. "Ivane Ivanoviči, opravdu se musíš více snažit." Třetí den tedy opět v lese a pokácel 190 stromů. Pozvali tedy odborníka z Moskvy, ten pilu rozebral, prohlédl, složil a vyrazili do lesa. Tam pilu nahodil a Ivan na to: "Jé, ono to vrčí!"

Nejhorší je dostat průjem v zácpě.

Další odkazy:

Přáníčka nejen k narození dítěte
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Bandeiras dos países do mundo
Tipy na Partnerské weby
Mezinárodní den žen
Linky na partnerské weby
Vlajky států severní Ameriky
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Puzzle online
Naše tipy na zajímavé stránky
Emma Watson

Děkujeme vám za vaši návštěvu.