Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Naše tipy, zábava, důležité informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom navštivte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční filmy, adventní všehochuť, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kinder, Láska nebeská, Vánoční dekorace, Vánoční pozadí, Pastýř, Desktop, Obrazovka, Kavkazská jedle, Květiny, Vídeň, Špalda, Křesťanství, Mrazík, Monitor, Vídeňský punč, Kuba, Popelka, Ohňostroj, Vánoční trhy, Recepty, Adventní kalendář, Neviňátko, Jmelí, Papírové ozdoby, Šišky, Vánoční světýlka, Vánoční svícen, K Vytisknutí, Pro děti, Kameňák, SMS apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: umělci, psychologie, politici, sport, národnost, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, mytologie, rodinné vztahy, školství, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, přezdívky, zločin a právo, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, věda, fikce a fantasy atd.

Náš tip, zábava, důležité informace

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

černý humor, vtipy, frky, kameňáky, fórky, vtípky

Potřebujete se naladit? černý humor, vtipy, frky, kameňáky, fórky, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, O manželství, Frky ze života, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O Somálcích, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O mužích, O škole apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: odkaz, Kliparty zdarma, Online hry zdarma, Vlajky spojených států amerických, Omalovánky vlajek, Super online kvízy, Seznam zkratek a akronymů, Vlajky jednotlivých států USA, Nepal, V, Super free web games zdarma, Biografie slavných osobností, zeměpis

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační onlinovky, Postřehové, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Sportovní, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Akční hry a tak podobně.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní provozní značení apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Keywords:Free game online hry, zábava, pro děti, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Americké vlajky, multimédia, Biografie známých osobností, Online testy zdarma, A.C. Milan football club italy, volný čas, Vlajky měst České republiky, Dopravní značení

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, jídlo a nápoje, hmyz, symboly, mapy, osobnosti a lidé, rostliny, láska, dopravní prostředky, zelenina, ženy a dívky, květiny, halloween, ptáci, smajlíci a emotikony, nápoje, náboženství, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, nástroje a přístroje, stavby, sport atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Zdraví, Smrk, Vánoční ozdoby, Vánoční stromek, Adventní věnec, Sněhulák, Stromeček, Řetězy, Jarmark, Vánoční koledy, Anglicky, Svíčky, Plzeň, Rumové řezy, Vánoční světýlka, Vánoční stromeček, Ohňostroj, Televize, Vánoční dekorace, Keramický adventní věnec, Patchwork, Brambořík, Píseň, Písnička, Film, Třásně, Zima, Nový rok, Koledy, Lindt, Vánoční ubrusy apod.

Klíčová slova: internet, humor, weby, Obrázek Policistka, ú, Stručný encyklopedický slovník, Online web Hry zdarma bez registrace, Cayman Islands, výukové pomůcky, Vlajky měst a obcí České republiky, Seznam přípon a koncovek souborů, linky

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Wyoming, Florida, Missouri, Kansas, Utah, Arizona, Maryland, Illinois, Connecticut, Massachusetts, Virginie, Arkansas, Indiana, Kentucky, Pensylvánie, Havaj, Rhode Island, Idaho, Oregon, Nevada, Jižní Karolína, Washington, Minnesota, Aljaška, Colorado, Nové Mexiko atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, v čem upravit, jak importovat, jak přehrát, jak převést, jak spustit, jak konvertovat, čím zobrazit, jak otevřít, jak vytvořit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: grafiku, konfigurační soubory, písma, fonty, dokumenty, systémové soubory, internet a web, video soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, hudební audio soubory, koncovky souborů apod.

Informace, zábava, důležité informace

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Klíčová slova: zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Tinder aplikasi, hyperlinky, školství, webovky, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, V, info, Stručný encyklopedický slovník

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Wyoming, Florida, Missouri, Kansas, Utah, Arizona, Maryland, Illinois, Connecticut, Massachusetts, Virginie, Arkansas, Indiana, Kentucky, Pensylvánie, Havaj, Rhode Island, Idaho, Oregon, Nevada, Jižní Karolína, Washington, Minnesota, Aljaška, Colorado, Nové Mexiko atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, v čem upravit, jak importovat, jak přehrát, jak převést, jak spustit, jak konvertovat, čím zobrazit, jak otevřít, jak vytvořit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: grafiku, konfigurační soubory, písma, fonty, dokumenty, systémové soubory, internet a web, video soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, hudební audio soubory, koncovky souborů apod.

Síť, zábava, důležité informace

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země východní Asie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země střední Asie apod.

Klíčová slova: kuriozity, Full HD tapety ke stažení, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, č, Liverpool F.C., cestování, Online vánoční webzine, pro dospělé, Nej hry online, Full HD wallpapers na PC, Online adventní magazín, Catherine Zeta-Jones,

Několik fórů na závěr. Vtip Elektrikář: Žádný strach, chlapi, to je nulák!

V parku stojí socha děvčete a hocha. S neskrývanou rozkoší každou noc tu sousoší.

Stojí dítě před úřadem vlády a volá: "Máme ale blbou vládu, zdražili nám čokoládu!" Z okna vykoukne poslanec a zvolá: "Ty jsi ale blbé děcko, zdražili jsme přeci všecko!""

Další odkazy:

Partnerské weby
Hot sexy blondes girls teens women naked images
Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Vanuatu
Naše tipy
Download music, mp3, movies, videos
Tipy na zajímavé weby
Flag of Switzerland
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.