Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Naše tipy, cestování, hry a informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy atd.

Náš tip, cestování, hry a informace

Anekdoty, fórky, vtipné texty, kameňáky, vtipy, vtípky

Zkuste vypnout! Anekdoty, fórky, vtipné texty, kameňáky, vtipy, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, O manželství, O ženách, O ekonomech, O Windows, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, Vtipy o policajtech apod.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako muži, nápoje, sport, symboly, auta, zvířata, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, ovoce, rostliny, smajlíci a emotikony, hudba, hmyz, ženy a dívky, věda, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, přístroje, láska, květiny, zelenina atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Hry pro dívky online, Prapory regionů a království, Dopravní značky, Internet prostitution, multimédia, pro dospělé, Online hry pro děti zdarma, Vlajky afrických zemí, info, Slovník pojmů Co je to?, Seznam vlajek měst České republiky, volný čas

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Boston Bruins, Renesance, Scénárista, Romantismus, AIDS, Zpěvačka, Druhá světová válka, Husité, Imitátor, Manýrismus, Slováci, Právník, Normalizace, Diplomat, Mim, Esejista, Sci-fi, Královna, Císař, ČSSD, Slovenští prezidenti, Skladatel, Filozof, Fotograf, Historik, Trenérka, Upálen, Závodník, Miliardáři, Státník, První republika, Herečka, Mluvčí, Stoletá válka, Poprava, Nobelova cena apod.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Severní Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, Antarktidy apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Barbie hry, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Farmářské hry, Logické hry, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Adventury, Auta a závodní, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky apod.

Síť, cestování, hry a informace

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Keywords:Dopravní značky, M, linky, internet, Online hry zdarma, ú, Seznam zkratek a akronymů, Online testy a kvízy zdarma, Přání k svátku, Obrázky na PC, F, Pozadí na plochu počítače

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, měny, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, geocaching, země EU, okresy České republiky, státy usa, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL apod.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Obrázky na PC - obrázky na PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC. jsou vhodná pro ultrabook, notebook, displej, obrazovka počítače, smartphone, monitor, PC, mobilní telefon, mobil, počítač, tablet a pro operační systémy Windows NT, Linux Xubuntu, Windows 2000, Mac, Java ME, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, Windows 10, Windows Me, Linux Mint, Windows 7. Obrázky ke stažení z kategorií flóra, stromy, fraktály, nature - příroda, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, ptáci, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, Rally, závody aut, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, sportovní wallpapery. Zvolit si můžete rozměry 1152x864, 2560x1920, 320x568, 1536x2048, 1600x900, 1280x1024, 1920x1080 Full HD, 2560x1440, 393x786, 2048x1080, 1920x1280, 4800x1200, 1152x1920, 1440x960, 412x846, 1366x768 atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, Přehled státních vlajek států světa, Online geografické testy zdarma bez registrace, Texty blahopřání, hyperlinky, weby, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Moldova, Slovník pojmů Co je to?, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, zajímavosti, F

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Pro dívky, Relaxační hry, Akční hry, Karetní hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Logické hry, Animace, Strategie, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Závody aut, Brutální krvavé hry a tak dále.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, týmy NHL, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, hudební zkratky, mezinárodní organizace, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, měny apod.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Pozadí na plochu PC - tapety na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na plochu PC. lze použít v mobil, počítač, PC, notebook, obrazovka počítače, smartphone, phablet, displej, mobilní telefon, monitor, ultrabook a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Windows NT, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Android, Windows Server 2012, BlackBerry OS. Pozadí na plochu počítače z kategorií hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, květiny, kytky, auta, příroda, krajina, motorky, motocykly, wallpapery, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, zvířata, budovy a stavby, rostliny, moře, oceány, pláže. Zvolit si můžete rozměry Full HD 1080x1920, 393x786, 1600x2560, 1600x1200, 1680x1050, 375x812, 2160x3840, 412x846, 800x600, 750x1334, 1536x864, 1280x854, 854x480, 1800x1440, 1440x900, širokoúhlé 1366x768 atd.

Fóry, fórky, ftipy, vtípky, frky, anekdoty

Zkuste vypnout! Fóry, fórky, ftipy, vtípky, frky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy z kategorií frky o zvířatech, vtipné hádanky, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, kameňáky, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky atd.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, humor, zábava, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, F, Hry pro dívky online, zdroje informací, Slot machine, webovky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, internetové stránky

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Pro dívky, Relaxační hry, Akční hry, Karetní hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Logické hry, Animace, Strategie, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Závody aut, Brutální krvavé hry a tak dále.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, týmy NHL, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, hudební zkratky, mezinárodní organizace, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, měny apod.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Hry pro dívky online

Běžte na hry pro dívky online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Bojové gamesy, Závodní moto hry a tak podobně.

Hry pro dívky online

Všem hráčům doporučujeme hry pro dívky online . Naleznete zde Logické, Střílečky, Oddechové, Karetní, Klasické, parkování - parkovačky, Závodní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Strategie a podobně.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako láska, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, stavby, ženy a dívky, rostliny, muži, smajlíci a emotikony, mapy, nápoje, jídlo a nápoje, ptáci, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, halloween, hudba, náboženství, ovoce, sport, květiny, věda atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Klíčová slova: webové stránky, Online hry zdarma, Federace USA, Pozadí na plochu PC, Přehled zkratek a akronymů, Omalovánky pro děti, cestování, školství, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdarma, odkazy, Best web page,

Několik fórů na závěr. Vtip Blondýna - no comment: Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

Další odkazy:

Partnerské weby
Přání k jmeninám
Doporučené odkazy
Omalovánky pro děti online
Tipy na zajímavé weby
FC Bayern Munich
Zajímavé internetové odkazy
Online hry zdarma
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.