Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Naše tipy, inspirace pro volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Akční hry, Strategie, strategické hry, Logické, Relaxační onlinovky, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Informace, inspirace pro volný čas

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Pozadí na plochu počítače - wallpapers na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na plochu počítače. doporučujeme pro displej, mobilní telefon, notebook, mobil, tablet, ultrabook, monitor, phablet, počítač, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Mac, Windows 10 Mobile, Windows 10, Windows Me, Windows 95, Android, Linux Mint, Windows 98, Slackware. Obrázky na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: auta, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, letadla, voda a bubliny, budovy a stavby, hudební tapety, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, rostliny, příroda, krajina, jídlo a nápoje, noční města, zvířata, operační systémy, Windows. Stahujte ve velikostech 640x480, Full HD 1080x1920, 412x846, 1920x1080 Full HD, 1280x960, 360x640, 1920x1200, 1440x960, 1440x2560, 2560x2048, 800x600, 1536x864, 1280x768, HD 1280x720, 1152x864, 2560x1440 atd.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, zábava, M, školství, Gratulace a přání, zadarmo, M, Nej hry online, Eliza Dushku, Počítačové tapety pro Windows, Full HD pozadí na PC, Obrázky na plochu počítače, Prapory českých měst

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, výstražné značky, zákazové dopravní značení apod.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Keywords:pro děti, Super online hry zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Ilustrační obrázky, Kate Winslet, weby, volný čas, Slovník pojmů Co je to?, Tapety na plochu Windows, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zajímavosti, Online hry zdarma

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Síť, inspirace pro volný čas

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Staré hry online

Příznivcům PC her doporučujeme staré hry online . Naleznete zde Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Deskovky, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, online html5 hry, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Omalovánky, Hry s koňmi, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Strategické onlinovky apod.

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Střílečky, Karetní, Pro dívky, Vánoční online hry, Strategie, Velikonoční hry, Sportovní, Logické, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky a podobně.

Klíčová slova: K, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online vánoční webzine, Obrázek Velikonoční beránek, počítače, Přehled formátů souborů, Přehled zkratek a akronymů, Charlize Theron, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, A, zdroje informací, doporučujeme

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií vodorovné značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení apod.

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoční hry, Karetní, Vánoční online hry, Klasické, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Závodní, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Logické, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: zločin a právo, přezdívky, státní správa, křesťanství, poruchy, národnost, žurnalisté a novináři, osobnosti, sportovci a sportovkyně, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství a vzdělávání, podnikání a podnikatelé, umělci a umění, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, rodinné a příbuzenské vztahy, historie, záliby a hobby, profese a zaměstnání, politika, lékařství, věda, mytologie atd.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Počítačové tapety pro Windows - wallpapery na PC ke stažení

Také doporučujeme: Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro ultrabook, smartphone, monitor, PC, tablet, phablet, mobil, notebook, obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy FreeBSD, Slackware, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, Chrome OS, Linux Ubuntu, Java ME, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows NT, OSX. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, free wallpapers, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, motorky, sportovní wallpapery, ptáci, Rally, závody aut, zvířata, Formule 1, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, nature - příroda. Vyberte si rozměr z 1920x1440, 1152x768, 1536x2560, 2560x1600, 1280x1024, 1366x1024, 854x480, HD 1280x720, 320x568, 360x640, 1080x1800, 1600x900, 1536x2048, 1680x1050, 2048x1080, 1920x1080 atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Mj. na webu naleznete testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, Dopravní značení, internet, Obrázek červená kraslice, Online životopisy, biografie, webovky, tipy, Biblické omalovánky k tisku, Stručný slovník pojmů a termínů, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, pro dospělé

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií vodorovné značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení apod.

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoční hry, Karetní, Vánoční online hry, Klasické, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Závodní, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Logické, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: zločin a právo, přezdívky, státní správa, křesťanství, poruchy, národnost, žurnalisté a novináři, osobnosti, sportovci a sportovkyně, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství a vzdělávání, podnikání a podnikatelé, umělci a umění, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, rodinné a příbuzenské vztahy, historie, záliby a hobby, profese a zaměstnání, politika, lékařství, věda, mytologie atd.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Střílečky, Pro dívky, Logické hry, Akční hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Závody aut, Animace, Strategie a tak dále.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Klíčová slova: odkazy, Dopravní značení, URL, Webové html5 hry zdarma, Onlinovky zdarma, Velikonoční přání Veselé Velikonoce, Pozadí na plochu počítače, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, hyperlinky, info, Životopisy slavných osobností, Webové online testy zdarma, Pizza, ingredience, druhy, recepty, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Půjč mi auto!: Miláčku, nechceš řídit?

Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Proč je obtížné najít muže, kteří jsou citliví a pozorní? ... Všichni už mají milence (chlapa).

Další odkazy:

Omalovánky pro malé děti
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánka velikonoční vejce
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázek oranžové vajíčko
Doporučené odkazy
Obrázek strašidelné vajíčko
Odkazy na partnerské weby
Obrázek modrozelené vajíčko
Tipy na zajímavé weby
Oslava narozenin a jmenin

Děkujeme vám za vaši návštěvu.