Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Partnerské weby, technika, kultura, informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: křesťanství, osobnosti, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, národnost, poruchy, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, školství, umělci, záliby, politici, politika, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, filozofie, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, psychologie atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Náš tip, technika, kultura, informace

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online. Naleznete zde Karetní hry, Bojové gamesy, Logické, Sportovní, Relaxační onlinovky, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Klíčová slova: V, Seznam souborových přípon, Seznam souborových přípon, doporučujeme, Wayne Rooney, Full HD pozadí ke stažení, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, multimédia, Kasína, Adventní magazín, weby, K, Vlajky států a zemí světa

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako technika, příroda, filozofie, psychologie, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, hardware, počítače, software, různé, politika, náboženství a křesťanství, chemie, nemoce, fyzika, rostliny, školství, věda, zkratky, zločin a právo, účetnictví, internet, nástroje, sport atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Informace, technika, kultura, informace

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Animace, Adventury, Bojové hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Strategie, Pro dívky, Logické hry, Střílečky, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Akční hry, Závody aut a tak dále.

Myšlenky, moudrosti, výroky, rčení, motta, přísloví, hlášky

Citáty slavných osobností, Myšlenky, moudrosti, výroky, rčení, motta, přísloví, hlášky, rozdělené kategorií: citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Keywords:Městské a obecní prapory obcí ČR, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Státní prapory, Nejlepší online hry zdarma, Open format, Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, odkazy, Poker online, zdarma, V, webové stránky

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Síť, technika, kultura, informace

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, muži, ptáci, mapy, smajlíci a emotikony, nápoje, stavby, halloween, náboženství, věda, dopravní prostředky, květiny, zvířata, ženy a dívky, symboly, auta, přístroje, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, ovoce atd.

Klíčová slova: Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, linky, Hry pro dívky online, Biblické omalovánky k tisku, Obrázky zdarma, tipy, A, Online omalovánky Sport pro děti, M, odkaz, humor, zdroje informací

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, výstražné značky, značky upravující přednost apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové online gamesy, Karetní, Oddechové, Velikonoční hry, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Klasické, Pro dívky, Logické, Závodní, Stolní hry a deskovky, Strategie, parkování - parkovačky a podobně.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, F, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Libro de colorear, internet, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, výukové pomůcky, Tinder, kuriozity, Slovník pojmů Co je to?, URL

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, výstražné značky, značky upravující přednost apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Kameňáky, fóry, ftipy, frky, vtipné texty, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, fóry, ftipy, frky, vtipné texty, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O gayích a homosexuálech, O ženách, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O Somálcích, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O zvířátkách, O škole, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O Windows, O manželství, O důchodcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, osobnosti a lidé, sport, rostliny, jídlo a nápoje, náboženství, hmyz, auta, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, hudba, nápoje, ovoce, dopravní prostředky, mapy, ženy a dívky, zelenina, nástroje a přístroje, halloween, symboly, láska, ptáci, zvířata atd.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Klíčová slova: volný čas, internetové stránky, zeměpis, pro dospělé, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online hry zdarma, Obrázky zdarma, Super online kvízy, webovky, Online životopisy, biografie, Členské země americké federace, hyperlinky, Grunge hudební rockový styl,

Několik fórů na závěr. Vtip Hokejistka: „Podlehnout soupeři nebo lehnout pod soupeře, mně je to jedno,” prohlásila jedna z prvních gólmanek v NHL, „já stíhám oboje během jediného večera!”

Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Další odkazy:

Naše tipy
Tenisové tapety na plochu PC
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky pro děti
Zajímavé internetové odkazy
Draw poker
Doporučené odkazy
Přání a přáníčka
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.