Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Partnerské weby, hry i všeobecné informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Informace, hry i všeobecné informace

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace . V této jedinečné sbírce naleznete Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Sportovní gamesy, Adventury, Logické hry, Barbie hry, Deskovky, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Farmářské hry, Akční gamesky, Hannah Montana, Oddechové hry apod.

Skvělé hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Závody aut, Stolní a deskové hry, Logické hry, Bojové hry, Sportovní hry, Střílečky, Relaxační hry, Postřehové hry, Pro dívky, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Adventury, Akční hry a tak dále.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Klíčová slova: Kliparty zdarma, humor, doporučujeme, Kliparty pro Office, Adventní tradice a zvyky, Seznam vlajek amerických států, F, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Slova koledy Štědrej večer nastal, internetové stránky, zdroje informací, webové stránky, Slovník pojmů Co je to?

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Moudra, motta, myšlenky, aforismy, bonmoty, přísloví, úsloví

Slavné citáty, Moudra, motta, myšlenky, aforismy, bonmoty, přísloví, úsloví, rozdělené kategorií: citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o ženách, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o bohu od různých známých osobností.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Obrázky na plochu PC - full HD wallpapers na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na plochu PC. lze použít v počítač, smartphone, PC, obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, tablet, displej, mobil, ultrabook, phablet a pro operační systémy Red Hat Linux, Slackware, macOS, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, OSX, Windows 95, Windows 98, Linux Mint, Linux Fedora, Chrome OS. Obrázky na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: rostliny, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, noční města, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, voda a bubliny, hudební tapety, zvířata, wallpapery, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje. Mnoho verzí a velikostí jako 393x786, 1440x900, 1440x960, 2560x1440, 375x812, 800x600, 1536x2048, 2048x1080, 1024x768, 1280x768, 1440x2560, 1366x1024, 375x667, 320x568, 2160x3840, 360x640 atd.

Keywords:zdarma, zábava, Dopravní značky, volný čas, Flagi państw świata, zeměpis, Super online kvízy, Členské země americké federace, Jak vybrat vánoční stromek?, PC tapety pro Windows, Online hry zdarma, Nejhranější online testy a kvízy

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Logické, Postřehové, Sportovní, Akční hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, kterak editovat, čím zobrazit, jak importovat, jak otevřít, jak vytvořit, jak spustit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak převést, jak exportovat soubory těchto typů: video soubory, koncovky souborů, písma, fonty, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, obrazy disků, konfigurační soubory, šablony dokumentů, dokumenty, internet a web, systémové soubory apod.

Ftipy, fórky, fóry, vtípky, vtipné texty, černý humor

Chcete se uvolnit? Ftipy, fórky, fóry, vtípky, vtipné texty, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Vtipné hádanky, O škole, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O ženách, Vtipy o doktorech, O Windows, Vtipy o policajtech, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O manželství, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách apod.

Síť, hry i všeobecné informace

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Online životopisy, biografie slavných osobností, Stručný encyklopedický slovník, Tipy na romantické vánoční filmy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, odkaz, hyperlinky, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Nejlepší zeměpisné kvízy, školství, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online IQ testy zdarma atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: psychologie, rostliny, zkratky, sport, fyzika, účetnictví, český jazyk, náboženství a křesťanství, filozofie, kultura, chemie, stavebnictví, nemoce, jídlo, politika, bankovnictví, internet, nápoje, počítače, cestování, matematika, software, ekonomie a ekonomika, školství atd.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy atd.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: SMS, Vánoční ubrusy, Vykrajovátka, K Vytisknutí, Dia, Anděl, Adventní trhy, Schleich, Umělý vánoční stromek, Pokrmy, Tichá noc, Vánoční svícen, Jesličky, Ostrava, Pro děti, Dárky, Osvětlení, Televize, Papírový vánoční stromek, Vánoční světýlka, Desktop, Kuba, Anglicky, Vánoční prostírání, Advent, Hostina, Smrk, Vánoční koule, Stromeček, Zima, Skleněné ozdoby apod.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Oklahoma, Ohio, Maryland, Tennessee, Havaj, Jižní Karolína, Colorado, Connecticut, Texas, Indiana, Arizona, Illinois, Missouri, Maine, Louisiana, Wisconsin, Nebraska, Massachusetts, Nevada, Kalifornie, New Jersey, Alabama, Minnesota, Utah, Severní Dakota, Kansas atd.

Životopisy slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Svatý, Pittsburgh Penguins, Slovenští prezidenti, Prezident USA, Kladno, Skladatel, Historik, Brno, Diplomat, Hudebnice, Čeští králové, Romantismus, Politik, Pedagog, Orlík, Dallas Stars, Rakušan, Prezidenti ČR, Slovák, New York Rangers, Obchodník, Česká královna, Státník, Herec, Královna, Archivář, Komunista, Sochař, Starověký Egypt, KHL, Maršál, New Jersey Devils, Florida Panthers, Američané, Němci, Masový vrah apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, politika, filozofie, nadpřirozené osoby, křesťanství, věda, osobnosti, umělci, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, politici, národnost, státní správa, poruchy, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, sport, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, kuriozity, Prapory regionů a království, Sněhová koule v počítači, B, linky, Skvělé hry online zdarma, Novoroční přání půjdem spolu do hospody, cestování, Superhry a hry online zdarma, zajímavosti

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online IQ testy zdarma atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: psychologie, rostliny, zkratky, sport, fyzika, účetnictví, český jazyk, náboženství a křesťanství, filozofie, kultura, chemie, stavebnictví, nemoce, jídlo, politika, bankovnictví, internet, nápoje, počítače, cestování, matematika, software, ekonomie a ekonomika, školství atd.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy atd.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Anekdoty, fórky, fóry, kameňáky, vtipné texty, vtipy

Zkuste vypnout! Anekdoty, fórky, fóry, kameňáky, vtipné texty, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné hádanky, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, kameňáky, černý humor, poslední věty před smrtí apod.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Online web Hry zdarma bez registrace, Databáze osobností Kdo je to?, pro děti, webovky, Text tradiční lidové vánoční písně Štěstí, zdraví, pokoj svatý, info, Superhry a hry online zdarma, Nejlepší hry pro dívky, weby, Vlajky měst a obcí České republiky, multimédia, Samolepky a jmenovky na dárky,

Několik fórů na závěr. Vtip Plán: Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.

Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Nepouštěj se do diskusí! Není-li už zbytí, polož otázku, která nemá s tématem nic společného, a škodolibě přihlížej, jak tvůj společník nechápe, o co jde. A v ten okamžik změň téma.

Další odkazy:

Partnerské weby
Online vánoční skládačka
Tipy na zajímavé weby
Vánoční tapety na plochu
Naše tipy
Tapety na plochu květiny
Zajímavé internetové odkazy
Nejoblíbenější vánoční koledy
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.