Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Partnerské weby, technika, kultura, volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Informace, technika, kultura, volný čas

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Keramika, Sám doma, Obrazovka, Strom, Dárky, Zima, Text, Třásně, Jmenovka, Osvětlení do oken, Neviňátko, Řetězy, Tablet, Václavské náměstí, LED svíčky, Kapr, Sněhulák, PF, Vinná klobása, Schleich, Adventní trhy, Rostliny, Píseň, Německy, Stromeček, Vánoční ozdoby, Vánoční koledy, Vánoční dekorace, Vídeňský punč, Rumové řezy, Anděl apod.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, weby, pro dospělé, doporučujeme, Přání a přáníčka, Full HD wallpapers na PC, Pozadí na PC zdarma ke stažení, M, Tapety, wallpapery na plochu PC, výukové pomůcky, Nejlepší hry pro dívky, internetové stránky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, jak importovat, jak vytvořit, jak spustit, v čem spustit, v čem upravit, čím prohlížet, jak otevřít, čím zobrazit, jak přehrát, kterak editovat soubory těchto typů: komprimace dat, spustitelné soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory, video soubory, koncovky souborů, obrazy disků, dokumenty, písma, fonty, systémové soubory, grafiku, internet a web apod.

Motta, myšlenky, úsloví, výroky, rčení, hlášky, moudrosti

Citáty slavných osobností, Motta, myšlenky, úsloví, výroky, rčení, hlášky, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o životě, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o manželství od různých známých osobností.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Nejlepší hry pro dívky

Zapařte si nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Závody aut, Hry pro dva hráče, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Adventury, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Animace, Karetní hry, Strategie, Akční hry, Hry pro děti, Bojové hry, Relaxační hry, Logické hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země Afriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, státy jižní Ameriky apod.

Keywords:Online testy zdarma, Dopravní značení, Ilustrace, obrázky, Databáze osobností Kdo je to?, Kuwait, Nejlepší hry pro dívky, Nejhranější hry online, zeměpis, Mezinárodní den žen, Hry pro kluky, tipy, Full HD tapety na PC zdarma

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nebraska, Montana, Massachusetts, Maryland, Severní Dakota, Delaware, New Hampshire, Tennessee, New York, Wyoming, Pensylvánie, Oklahoma, Mississippi, Utah, Severní Karolína, Idaho, Georgie, Kansas, Vermont, Arizona, Missouri, Kalifornie, Louisiana, Texas, Minnesota, Nevada atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, mapy, Vánoce a Advent, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, rostliny, květiny, hudba, věda, zvířata, symboly, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, sport, dopravní prostředky, ptáci, láska, náboženství, přístroje, zelenina, nápoje, hmyz atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako láska, zvířata, osobnosti a lidé, halloween, smajlíci a emotikony, náboženství, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, ovoce, hmyz, muži, mapy, ptáci, Vánoce a Advent, květiny, symboly, jídlo a nápoje, věda, nápoje, hudba, dopravní prostředky, auta atd.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Nej hry online, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Federace USA, Community card poker, V, počítače, zábava, Mesin slot, cestování, Online web Hry zdarma bez registrace, Seznam souborových přípon, humor

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty atd.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: umělci, nadpřirozené osoby, lékařství, poruchy, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, žurnalisté a novináři, psychologie, křesťanství, záliby, fikce a fantasy, historie, vlastnosti, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, rodinné vztahy, věda, profese a zaměstnání, národnost, politika, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Online zeměpisné testy zdarma, info, Tara Reid, Slovník pojmů Co je to?, zdroje informací, hyperlinky, Test, examination, exam, evaluation, assessment, Nejlepší školní testy a kvízy, Vše o Vánocích, F

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Full HD wallpapers na PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD wallpapers na PC. můžete využít v mobilní telefon, phablet, ultrabook, mobil, displej, smartphone, tablet, monitor, obrazovka počítače, notebook, PC a pro operační systémy Windows NT, Chrome OS, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Java ME, Windows 10, SUSE Linux, Windows 95, Linux Ubuntu, OSX. PC tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: voda a bubliny, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, zvířata, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, auta, letadla, wallpapery, hudební tapety, budovy a stavby. Dostupné velikosti jsou 1280x1024, 1536x2560, 640x480, 768x1024, 1280x800, 1366x1024, Full HD 1080x1920, 360x640, 1600x2560, 1536x864, 1680x1050, 2160x3840, 375x812, 1440x2560, 1920x1200, 2560x1600 atd.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Klíčová slova: Kliparty zdarma ke stažení, internet, K, Státní prapory všech států, Slovník pojmů Co je to?, Blahopřání k MDŽ, odkazy, Městské a obecní prapory obcí ČR, Online životopisy, biografie, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Seznam vlajek měst České republiky, Seznam zkratek a akronymů, Athletic Club futbal,

Několik fórů na závěr. Vtip Indián: Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava."

Kynologie: Jaký je rozdíl mezi blondýnkou v přechodu a pitbullem? .... Rtěnka.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Vlajka prezidenta České republiky
Naše tipy
Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám
Partnerské weby
Póquer juego de apuestas
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční svíčky
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.