Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Partnerské weby, cestování, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Fórky, fóry, frky, anekdoty, vtípky, kameňáky

Potřebujete se naladit? Fórky, fóry, frky, anekdoty, vtípky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, O manželství, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, O mužích, O ženách, O Němcích, O Slovácích, O Somálcích, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Free game online hry

Běžte na free game online hry Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Hry pro dva hráče, Adventury, Hry pro děti, Postřehové hry, Akční hry, Relaxační hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Bojové hry, Logické hry, Závody aut, Střílečky a tak dále.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Wallpapers na PC - full HD tapety na PC

Také doporučujeme: Wallpapers na PC. jsou vhodná pro tablet, smartphone, displej, počítač, ultrabook, phablet, PC, notebook, mobilní telefon, monitor, mobil a pro operační systémy Windows XP, macOS, Windows 10, Linux Xubuntu, Chrome OS, Windows NT, Windows 95, Java ME, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, Android. Obrázky na PC ke stažení z kategorií motorky, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, Formule 1, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, fraktály, zvířata, květiny, armáda, válka, zbraně, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, nature - příroda, flóra, stromy. Stahujte v rozlišení 2048x1080, 1024x768, 1600x2560, 2560x1440, 1536x2560, 412x846, 1920x1200, 375x812, 2160x3840, 640x480, 360x720, 1920x1280, 1152x864, 750x1334, 1440x900, 800x1280 atd.

Klíčová slova: M, Stručný encyklopedický slovník, Online geografické testy zdarma bez registrace, doporučujeme, Badoo, Obrázky vlajek měst ČR, F, Dopravní značky, Fond d écran, weby, Online testy a kvízy zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Webové online testy zdarma

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, výstražné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Vánoční online hry, Strategie, Střílečky, Logické, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Závodní, Karetní a podobně.

Keywords:info, Free game online hry, webovky, odkaz, Recepty na oblíbená vánoční jídla, pro dospělé, webové stránky, pro děti, Pornografie, erotika, sex, průmysl, internet, Superhry a hry online zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, výukové pomůcky

Vánoční web - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční dekorace, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ohňostroj, Stromeček, Samolepky, Pastýř, Plzeň, Nový rok, Rostliny, Kapr, Osvětlení do oken, Jmenovky, Šišky, Pokrmy, Historické ozdoby, Pozadí, Obrazovka, Bramborový salát, Vinná klobása, Keramika, Televize, Vánoční ozdoby, Omalovánky, Štědrý večer, Striezelmarkt, Jedle, Vánoční koule, Staroměstské náměstí, Keramický adventní věnec, Štědrý den, Monitor, Popelka, Text apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Vtipy, vtipné texty, ftipy, černý humor, frky, fóry

Zkuste vypnout! Vtipy, vtipné texty, ftipy, černý humor, frky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipné hádanky, O Němcích, Vtipy o Bohu, O Windows, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O manželství, O škole, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O zvířátkách, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O ženách apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace . V této jedinečné sbírce naleznete Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Adventury, Oddechové hry, Hry s koňmi, Hannah Montana, Oblíkačky, Logické hry, Střílecí hry, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky apod.

Klíčová slova: F, zábava, školství, Adventní kalendář pro děti i dospělé, Seznam zkratek a akronymů, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, humor, Bubble shooter, linky, Wallpapers na PC, počítače, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hry pro kluky

Všem hráčům doporučujeme hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Závodní, Strategie, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Střílečky, Vánoční online hry, Klasické a podobně.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: hudební zkratky, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, týmy NHL, země EU, měny, obecné zkratky, vojenské hodnosti, geocaching, mezinárodní organizace, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Fóry, vtipy, fórky, černý humor, anekdoty, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, vtipy, fórky, černý humor, anekdoty, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné hádanky, anekdoty o politice, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, černý humor, vtipy o metanolu, kameňáky, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipné citáty apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Klíčová slova: zajímavosti, Obrázky vlajek měst ČR, zadarmo, Cesmína a Vánoce, Dopravní značky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, internetové stránky, Recept na išelské dortíky, kuriozity, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, F

Hry pro kluky

Všem hráčům doporučujeme hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Závodní, Strategie, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Střílečky, Vánoční online hry, Klasické a podobně.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, hudba, symboly, květiny, přístroje, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, stavby, zelenina, muži, ptáci, zvířata, sport, ovoce, dopravní prostředky, láska, auta, smajlíci a emotikony, rostliny, ženy a dívky, osobnosti a lidé atd.

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online. Vybírejte z kategorií Postřehové, Karetní hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Logické a tak podobně.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Klíčová slova: zeměpis, V, Hry pro kluky, hyperlinky, cestování, Vánoční blahopřání nevhodné pro workoholiky, zdarma, odkazy, Free game online hry, Vše o Vánocích, Wallpapers na PC, URL, Vánoční stromeček,

Několik fórů na závěr. Vtip Kvalita ledu: „Nestěžuju si na kvalitu ledu,” prohodil před utkáním zkušený obránce. „Rád se ještě před zahájením trochu vykoupu.”

V knihovně: „Prosím vás, kde máte nějaké knihy o sebevraždách?” „Pátý regál zleva, střední police.” „Ale tam není žádná kniha!” „Vidíte, jací jsou lidi! Půjčí si a nevrátí!”

Prijde clovek do baru v nejvyssim patre mrakodrapu. Vypada to tam slusne, tak si prisedne k pultu, objedna si a da se do reci s chlapikem vedle. "Jsem tu poprve, stoji to tu za to?" "Jo, ja jsem tu furt. Je to tu vazne mimoradné misto." "V cem?" "Vidis tamhleto okno? To treti zleva? Vitr tu narazi na stenu budovy tak zvlastnim zpusobem, ze kdyz vyskocis ven, uletis jenom par metru a hodi te to zpatky." "Ale to prece nejde." Chlapik se misto odpovedi zvedne, otevre okno a vyskoci. A opravdu - uleti sotva deset metru, zastavi se ve vzduchu a proleti oknem zpatky dovnitr. "Je to sranda, mel bys to taky zkusit," rekne a vrati se k baru. Clovek zavaha a pak proskoci otevrenym oknem. Deset metru, dvacet, tricet, padesat... a plac, rozmazne se o chodnik. Barman se nakloni k chlapkovi a utrousi: "Poslys, Supermane, ty kdyz se napijes, ses vazne pekna kurva!"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Křesťanství a jejich vztah k Vánocům
Tipy na zajímavé weby
Windows wallpapers na PC
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek Zdravotní sestra
Partnerské weby
Bezlepkové vánoční cukroví
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.