Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Partnerské weby pro děti, studenty i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Fóry, frky, kameňáky, vtipné texty, černý humor, vtipy

Zkuste vypnout! Fóry, frky, kameňáky, vtipné texty, černý humor, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Vtipy o cikánech, O důchodcích, Vtipné hádanky, O ženách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O mužích, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O manželství, O ekonomech apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, evropské země a státy, země východní Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, Antarktidy apod.

Klíčová slova: weby, zadarmo, F, URL, Geography and flags, internetové stránky, Super online hry zdarma, Online vánoční magazín, Pozadí na plochu se psy, zdroje informací, hyperlinky, Přehled zkratek a akronymů, humor

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Desktop, Třásně, Kapr, Plocha, Cesmína, Jarmark, Vánoční ubrusy, Pro děti, Husarské knoflíky, Linux, Patchwork, Bůh, Sám doma, Lego, Sněhová vločka, Jmelí, K Vytisknutí, Přáníčko, Korálky, Samolepky, Vánoční filmy, Vánoční stromek, Vánoce, Papírový vánoční stromek, Jesličky, Ježíšek, Televize, Koleda, Dia, Vánoční svícen, Mrazík apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Frky, černý humor, kameňáky, vtípky, anekdoty, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, černý humor, kameňáky, vtípky, anekdoty, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry o homosexuálech, černý humor, vtipné citáty, vtipné básničky, kameňáky, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, židovské anekdoty apod.

Obrázky na plochu PC - pozadí na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Obrázky na plochu PC. doporučujeme pro obrazovka počítače, notebook, mobilní telefon, monitor, smartphone, počítač, mobil, displej, phablet, PC, tablet a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Chrome OS, Linux Fedora, Windows Me, FreeBSD, Windows 7, Windows 10, macOS, Windows NT, OSX, Windows XP. Full HD wallpapers na PC z kategorií sportovní pozadí, rostliny, letadla, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, wallpapery, auta, hudební tapety, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, operační systémy, Windows. Mnoho verzí a velikostí jako 360x720, 1536x2560, 1440x2560, 375x667, 1280x768, 1920x1080 Full HD, 1600x2560, 2560x1440, 800x600, 1440x900, 360x640, 2560x2048, širokoúhlé 1366x768, 320x568, 1600x900, 1152x864 atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení apod.

Keywords:zábava, Databáze osobností Kdo je to?, zajímavosti, Online adventní magazín, Wallpapers na plochu hudba, Online biografie, životopisy osobností, info, kuriozity, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, Stručný slovník pojmů a termínů, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, volný čas

úsloví, přísloví, myšlenky, moudrosti, hlášky, motta, moudra

Citáty slavných osobností, úsloví, přísloví, myšlenky, moudrosti, hlášky, motta, moudra, rozdělené kategorií: citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o přátelství, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o smrti, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Závody aut, Pro dívky, Strategie, Animace, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Bojové hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Akční hry, Sportovní hry, Karetní hry, Hry pro děti, Střílečky a tak dále.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, mapy, muži, Vánoce a Advent, halloween, ovoce, ptáci, květiny, nápoje, sport, dopravní prostředky, zelenina, zvířata, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, věda, přístroje, ženy a dívky, hudba, symboly, hmyz atd.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Free game online hry

Běžte na free game online hry . Mj. na webu naleznete Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Sportovní hry, Pro dívky, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Bojové hry, Postřehové hry, Relaxační hry, Strategie, Střílečky, Animace, Adventury, Stolní a deskové hry, Logické hry a tak dále.

Klíčová slova: Vlajky států USA, Prapory regionů a království, Obrázky ke stažení, Omalovánky a vymalovánky, počítače, Dopravní značky, doporučujeme, Omalovánky, hry pro děti, výukové pomůcky, zeměpis, Hry pro dívky online, tipy

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií hardware, technika, fyzika, bankovnictví, nápoje, různé, český jazyk, sport, rostliny, věda, školství, nemoce, příroda, ekonomie a ekonomika, kultura, psychologie, politika, zločin a právo, filozofie, cestování, literatura, software, internet, stavebnictví atd.

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Klasické, Logické, Strategie, Bojové online gamesy, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Oddechové, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Střílečky, Karetní, Závodní a podobně.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, školství, Kliparty zdarma, Anonymní proxy server, pro děti, Hry pro dívky online, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Karlovarský kraj, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejhranější online hry zdarma, Full HD tapety na PC zdarma

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií psychologie, jídlo, nápoje, chemie, bankovnictví, náboženství a křesťanství, filozofie, příroda, různé, sport, český jazyk, zločin a právo, fyzika, cestování, matematika, technika, politika, materiály, počítače, školství, internet, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, stavebnictví atd.

Kameňáky, anekdoty, vtipné texty, černý humor, ftipy, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, anekdoty, vtipné texty, černý humor, ftipy, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o policajtech, O mužích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O manželství, O Somálcích, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Frky ze života, O ženách, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O Němcích, O škole apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, ú, Nejlepší školní testy a kvízy, Vlajky měst České republiky, Obrázky, kliparty, Online omalovánky Sport pro děti, Životopisy osobností, K, webové stránky, Seznam zkratek a akronymů, pro dospělé, Dopravní značení, Modelky a celebrity,

Několik fórů na závěr. Vtip Sportovec: To vám takhle třicet minut v kuse dělám kliky a najednou mi u třetího rupne v rameni..

Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Nejhorší je dostat průjem v zácpě.

Další odkazy:

Naše tipy
Obrázky krásných sexy žen.
Zajímavé internetové odkazy
Celebrity, herečky, zpěvačky
Tipy na zajímavé weby
Libro de colorear
Partnerské weby
Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.