Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Partnerské weby, technika, zábava, informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční tapety, Bůh, Anděl, Vánoční svícen, K Vytisknutí, Kameňák, Ježíšek, SMS, Vánoční pozadí, Desktop, Rostliny, Drážďany, Text, Vánoční světýlka, Vánoční stromek, Kinder, Papírový vánoční stromek, Václavské náměstí, Borovice, Obrazovka, Jídlo, Rumové řezy, Sněhulák, Linux, Jesličky, Vykrajovátka, Vánoční kaktus, Cesmína, Windows, Santa, Vánoční svíčky apod.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Informace, technika, zábava, informace

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Kameňáky, anekdoty, fóry, ftipy, vtipy, vtípky

Chcete se pobavit? Kameňáky, anekdoty, fóry, ftipy, vtipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: murphyho zákony, anekdoty o politice, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: filozofie, účetnictví, cestování, fyzika, zločin a právo, kultura, literatura, školství, psychologie, matematika, zkratky, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, internet, stavebnictví, bankovnictví, chemie, jídlo, politika, technika, český jazyk, ekonomie a ekonomika, nástroje, sport atd.

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, volný čas, A, zeměpis, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, Pozadí na plochu PC, Obrázky vlajek států světa, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, Hry pro dívky online, odkazy, Online hry pro děti zdarma, zajímavosti

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, hudební zkratky, měny, země EU, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, státy usa, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, týmy NHL, obecné zkratky apod.

Adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční stromek, Mrazík, Vánoční pozadí, Ohňostroj, Patchwork, Monitor, Adventní věnec, Recepty, Adventní kalendář, Štěstí, Přání, Tichá noc, Brno, Dia, Keramika, PF, Neviňátko, Vánoční prostírání, Lego, Hostina, Píseň, Ježíšek, Adventní svícen, Sám doma, Historické ozdoby, Cesmína, Pastýř, Kameňák, Vánoční svíčky, Jingle Bells, Francouzsky apod.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy apod.

Keywords:Online testy zdarma, M, pro děti, Stručný slovník pojmů a termínů, Omalovánky k vybarvení zdarma, cestování, počítače, Online životopisy, biografie slavných osobností, Charlize Theron, doporučujeme, Super free web games zdarma, Ilustrační obrázky

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako umělci, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, politici, politika, věda, mytologie, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, národnost, filozofie, vlastnosti, státní správa, školství, psychologie, záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné vztahy, osobnosti, poruchy, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, vodorovné značení, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Full HD wallpapers na PC, Online hry zdarma, Kliparty zdarma, tipy, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Portugal, K, hyperlinky, Prapory všech zemí světa, Prapory regionů a království

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, politika, vlastnosti, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, filozofie, umělci, politici, přezdívky, rodinné vztahy, mytologie, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, státní správa, poruchy, nadpřirozené osoby, křesťanství, psychologie, osobnosti, sport, herectví, herci a herečky atd.

Náš tip, technika, zábava, informace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak vytvořit, jak převést, jak spustit, jak otevřít, v čem upravit, jak exportovat, čím zobrazit, čím prohlížet, v čem spustit, jak importovat soubory následujících typů: obrazy disků, koncovky souborů, písma, fonty, hudební audio soubory, video soubory, konfigurační soubory, dokumenty, systémové soubory, grafiku, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory apod.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: Adventní magazín, A, zadarmo, Free hry, linky, Dopravní značení, Webové online testy zdarma, Best web page, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Pozadí na plochu počítače, Nejlepší tapety na plochu zdarma

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, politika, vlastnosti, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, filozofie, umělci, politici, přezdívky, rodinné vztahy, mytologie, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, státní správa, poruchy, nadpřirozené osoby, křesťanství, psychologie, osobnosti, sport, herectví, herci a herečky atd.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Anekdoty, vtipy, kameňáky, černý humor, ftipy, frky

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtipy, kameňáky, černý humor, ftipy, frky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Windows, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O škole, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, Frky ze života, O Slovácích, O manželství, O ženách, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O ekonomech, Frky o tchýních, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech apod.

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Postřehové, Závodní moto hry, Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Klíčová slova: Americké federální vlajky, F, URL, Americké federální vlajky, internet, Počítačové a deskové strategické válečné hry, Biografie slavných osobností, Databáze osobností Kdo je to?, weby, Online geografické testy zdarma bez registrace, M, zdarma, Vlajky států Oceánie,

Několik fórů na závěr. Vtip Artritida: Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Kolik blondýnek je potřeba na zašroubování žárovky? 1) Ech, co je to žárovka? 2) Jedna. Podrží žárovku a svět se kolem ní točí. 3) Dvě. Jedna podrží dietní kolu a druhá zakřičí: "Tatíííí!"

Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Proxy server
Doporučené odkazy
World countries flags
Partnerské weby
Cristiano Ronaldo football
Naše tipy
Obrázky k svátku a k jmeninám
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.