Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Tipy na zajímavé weby, cestování, hry, zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, země východní Asie, evropské země a státy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online. Vybírejte z kategorií Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Akční hry, Sportovní a tak podobně.

Informace, cestování, hry, zábava

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky atd.

Klíčová slova: odkaz, internet, zdroje informací, Federace USA, Santa pro nejmenší, linky, Nejhranější hry online, Adventní magazín, Novoročenka psaná německy, Skvělé hry online zdarma, tipy, V, multimédia

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - wallpapery na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. vhodné pro tablet, notebook, obrazovka počítače, smartphone, mobil, displej, monitor, ultrabook, phablet, mobilní telefon, počítač a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Lubuntu, Java ME, Apple iOS (iPhone), Mac, SUSE Linux, Windows 7, Linux Fedora, Linux Mint, Windows 2000, Windows 98. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: nature - příroda, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, armáda, válka, zbraně, Formule 1, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, květiny, ptáci, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky. Zvolit si můžete rozměry 768x1024, 4800x1200, 1280x1024, 1920x1080 Full HD, 375x812, 1200x1920, 1600x2560, 2560x1600, 1024x768, 854x480, 1080x1920, 1536x2560, 2160x3840, 1280x720, 1440x2560, 800x1280 atd.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Rčení, úsloví, hlášky, výroky, moudra, bonmoty, přísloví

Citáty slavných osobností, Rčení, úsloví, hlášky, výroky, moudra, bonmoty, přísloví, z kategorií citáty o štěstí, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o smrti od různých známých osobností.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční gamesky, Farmářské hry, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Logické hry, Hannah Montana, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií národnost, rodinné vztahy, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, historie, filozofie, osobnosti, křesťanství, sport, přezdívky, poruchy, lékařství, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, státní správa, fikce a fantasy, vlastnosti, nadpřirozené osoby, psychologie, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Keywords:pro děti, Nejlepší online hry zdarma, zajímavosti, URL, Zimní krajinka, zadarmo, zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Obrázky vánočních dárků, Online zeměpisné testy zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, Wallpapers na zdarma PC ke stažení

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Vtipné texty, fórky, frky, vtípky, ftipy, vtipy

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, fórky, frky, vtípky, ftipy, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, O mužích, O důchodcích, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Scénárista, Normalizace, Esejista, Florida Panthers, Trest smrti, Režisér, Egypt, Továrník, Philadelphia Flyers, Prezidenti USA, Exilový prezident, Hudebnice, Pittsburgh Penguins, Antropolog, Slováci, Máj, Právník, Vládce, Malíř, Generalissimus, Nežijící, Politik, Dallas Stars, Charta 77, Slovenští prezidenti, Diplomat, Voják, Sochař, Ministr zahraničí, Komunista, Prezidenti, Itálie, Američan, Hokej, Závodník, Francie apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: filozofie, mytologie, záliby, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, fikce a fantasy, umělci, sport, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, žurnalisté a novináři, osobnosti, křesťanství, podnikání a podnikatelé, přezdívky, lékařství, poruchy, věda, politika atd.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Biografie slavných osobností, Nejlepší školní testy a kvízy, Obrázky se zvířaty na monitor, internetové stránky, Státní vlajky zemí, cestování, Vlajka Mikronésie, Stručný encyklopedický slovník, info, R, počítače

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj apod.

Fórky, černý humor, kameňáky, vtipy, fóry, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, černý humor, kameňáky, vtipy, fóry, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, vtipné citáty, frky o zvířatech, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, černý humor, anekdoty o politice, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, dopravní prostředky, láska, hmyz, nápoje, stavby, halloween, sport, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, hudba, náboženství, ptáci, mapy, rostliny, přístroje, Vánoce a Advent, symboly, ovoce atd.

Klíčová slova: hyperlinky, Seznam přípon a koncovek souborů, odkazy, Obrázky ke stažení, V, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, doporučujeme, Vánoční svíčky, Online testy zdarma, kuriozity, PC pozadí pro Windows

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Klíčová slova: Dopravní značky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Seznam vlajek měst České republiky, Kliparty zdarma, F, Vlajka Hondurasu, Skvělé hry online zdarma, Nejlepší hry pro dívky, F, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Prapory regionů a království, Kliparty zdarma, Slova koledy Štědrej večer nastal,

Několik fórů na závěr. Vtip Had: Hele, užovka.

Kdo chce rum pít, hůl si vždycky najde.

O.K. trénere, příští kolo mu dám K.O.

Další odkazy:

Naše tipy
Country flags
Zajímavé internetové odkazy
Sněhové vločky na obrázcích
Doporučené odkazy
Samolepky a vánoční jmenovky na dárky ke stažení
Partnerské weby
FC Bayern Munich
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.