Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Tipy na zajímavé weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, geocaching, týmy NHL, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, měny, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, země EU, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vtipy, vtipné texty, fórky, černý humor, kameňáky, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtipy, vtipné texty, fórky, černý humor, kameňáky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o policajtech, O manželství, Frky o tchýních, O škole, Vtipné hádanky, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O Somálcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O Windows, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Státní vlajky zemí, Přehled souborových přípon, Vlajky jednotlivých států USA, Text lidové vánoční písně Ó, svatá dobo vánoční, info, hyperlinky, pro dospělé, Rachel Stevens, Tapety na PC ke stažení, Přehled zkratek a akronymů, Webové online hry zdarma, Adventní magazín

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky na PC ke stažení, zdarma, Ježíš Kristus, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Webové html5 hry zdarma, zeměpis, Obrázky na plochu jídlo, odkazy, školství, A

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Akční hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Logické, Sportovní a tak podobně.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Tapety na PC ke stažení - tapety na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC ke stažení. můžete využít v mobilní telefon, notebook, obrazovka počítače, monitor, displej, PC, počítač, mobil, tablet, phablet, ultrabook a pro operační systémy Windows 95, Windows 10, Windows Me, Red Hat Linux, Windows 7, Mac, FreeBSD, Java ME, OSX, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone). Obrázky na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: letadla, dopravní prostředky, rostliny, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, noční města, jídlo a nápoje, květiny, kytky, hudební tapety, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, auta, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, wallpapery, motorky, motocykly. Mnoho verzí a velikostí jako 1600x900, 1800x1440, 1600x1200, 1200x1920, 1280x1024, 2048x1080, 2560x1600, 1280x800, 768x1024, 800x1280, 375x812, 1366x1024, 1600x2560, 1080x1800, 360x760, 800x600 atd.

Klíčová slova: V, tipy, linky, Adventní věnec – symbol Vánoc, Hry pro nejmenší online, V, kuriozity, Emma Watson, humor, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, výukové pomůcky, Staré hry online

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Klíčová slova: multimédia, Super online kvízy, internetové stránky, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, Pozadí na PC ke stažení, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlajky států USA, Blahopřání k MDŽ, internet, odkaz, webovky

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, čím prohlížet, jak převést, jak konvertovat, jak otevřít, jak importovat, jak spustit, v čem upravit, jak přehrát, čím zobrazit, kterak editovat následující typy souborů: hudební audio soubory, internet a web, grafiku, dokumenty, písma, fonty, video soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, spustitelné soubory, koncovky souborů, komprimace dat apod.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: počítače, český jazyk, fyzika, software, bankovnictví, účetnictví, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, různé, hardware, literatura, zločin a právo, náboženství a křesťanství, technika, latina, věda, filozofie, chemie, jídlo, zkratky, cestování, rostliny, lékařství a medicína, sport atd.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Aljaška, Minnesota, Jižní Karolína, Arizona, Oklahoma, Kalifornie, Severní Karolína, Connecticut, Florida, Maine, Alabama, Ohio, Jižní Dakota, New Hampshire, Tennessee, Nevada, Havaj, Iowa, Rhode Island, Idaho, Georgie, Arkansas, Pensylvánie, Wyoming, Maryland, Massachusetts atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, Superhry a hry online zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, zadarmo, Obrázky vlajek států světa, Luis Suárez, počítače, Online testy zdarma, Wallpapers na plochu PC, zajímavosti, Online zeměpisné testy zdarma, ú, Zimní krajina,

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox Facebboku: Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Sejdou se zvířátka na poradě. Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet." Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet." Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa." Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa." Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma." A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil."

Další odkazy:

Naše tipy
Co jsou to roráty?
Partnerské weby
Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Země Německa
Zajímavé internetové odkazy
Adventní obrázky ke stáhnutí
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.