Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Tipy na zajímavé weby, zábava, důležité informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Husarské knoflíky, Monitor, Dia, Ježíš Kristus, Vídeň, Vánoční prostírání, Koleda, Text, Osvětlení do oken, Kameňák, Vánoční svíčky, Mrazík, Rumové řezy, Jmenovky, Písnička, Brno, Tapeta, Omalovánky, Tiskárna, Umělý vánoční stromek, Blahopřání, Plocha, Brambořík, Santa Claus, Květiny, Keramický adventní věnec, Anděl, Strom, Jmelí, K Vytištění, Vánoční kaktus apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Informace, zábava, důležité informace

Nejhranější hry online

Všem hráčům doporučujeme nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Auta a závodní, Letecké simulátory, online html5 hry, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Adventury, Střílecí hry, Vaření a smažení, Logické hry, Oblíkačky, Omalovánky, Farmářské hry, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky apod.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Myšlenky, moudrosti, motta, přísloví, rčení, bonmoty, hlášky

Slavné citáty, Myšlenky, moudrosti, motta, přísloví, rčení, bonmoty, hlášky, rozdělené kategorií: citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Klíčová slova: odkaz, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, zábava, Online hry zdarma, Poker card game, Nejhranější online hry zdarma, zdroje informací, Nejhranější hry online, Přání k svátku podle jmen, Full HD wallpapers na PC, Vlajky měst a obcí České republiky, Nejhranější online testy a kvízy, Vánoční magazín

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Akční gamesky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Omalovánky, online html5 hry, Letecké simulátory, Farmářské hry, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Deskovky, Puzzle a skládačky apod.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Pro dívky, Bojové online gamesy, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Klasické, Logické, parkování - parkovačky, Sportovní, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky a podobně.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, výstražné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Dopravní značky, Členské země americké federace, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Alicia Keys, pro dospělé, zajímavosti, Biografie slavných osobností, Texas hold em Indonesia, M, počítače, Nejlepší hry pro dívky

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Pak zkuste Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Silvestr, Anděl, Vánoční svařák, Štěstí, Svíčky, Jezulátko, Vánoční punč, Kuba, Linecká kolečka, LED svíčky, Recepty, Jídlo, Ohňostroj, Bramborový salát, Vánoční svícen, Papírové ozdoby, Rostliny, Borovice, Vánoční filmy, Jmenovka, Zdraví, K Vytištění, Plocha, Skleněné ozdoby, K Vytisknutí, Šišky, Kameňák, Kapr, Patchwork, Koleda, Píseň apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Náš tip, zábava, důležité informace

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, dopravní prostředky, zelenina, nástroje a přístroje, láska, symboly, náboženství, osobnosti a lidé, mapy, muži, halloween, stavby, rostliny, nápoje, květiny, smajlíci a emotikony, ptáci, ženy a dívky, věda, hmyz, přístroje, Vánoce a Advent, ovoce atd.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: info, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Tapety na plochu PC, Togo, pro děti, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Seznam vlajek amerických států, Football, F, doporučujeme, Full HD tapety na PC, Nejlepší tapety na plochu zdarma

Fóry, anekdoty, vtípky, ftipy, fórky, frky

Zkuste vypnout! Fóry, anekdoty, vtípky, ftipy, fórky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, vtipné citáty, frky o zvířatech, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, výstražné značky, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Postřehové, Akční hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Logické a tak podobně.

Klíčová slova: volný čas, URL, internetové stránky, Paris Saint-Germain F.C., výukové pomůcky, F, cestování, Charlize Theron, Online biografie, životopisy osobností, humor, Stručný slovník pojmů a termínů

Fóry, anekdoty, vtípky, ftipy, fórky, frky

Zkuste vypnout! Fóry, anekdoty, vtípky, ftipy, fórky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, vtipné citáty, frky o zvířatech, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, výstražné značky, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: obecné zkratky, hudební zkratky, země EU, státy usa, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, okresy České republiky, geocaching, vojenské hodnosti, týmy NHL, mezinárodní organizace, měny, úřady a ministerstva apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: stavebnictví, technika, cestování, ekonomie a ekonomika, sport, latina, nápoje, školství, různé, materiály, zločin a právo, software, rostliny, literatura, fyzika, počítače, český jazyk, nemoce, kultura, věda, internet, účetnictví, filozofie, příroda atd.

Klíčová slova: Prapory všech zemí světa, H, Přehled přípon a koncovek souborů, F, webovky, Poker en ligne online sur Internet, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, webové stránky, Kliparty pro dokumenty, Kliparty zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Prapory českých měst, Kostky,

Několik fórů na závěr. Vtip Facebook a Bůh: Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?! A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.."

Starej žid Roubíček vzal vnoučka do ZOO. Tak proházejí pavilony, prohlížejí si zvířátka, když se dostanou k pavilonu opic, kde si to právě opičák s opicí pěkně rozdávají. Vnouček si toho všimne první, a zakřičí: "Ježíšmarjá, dědo, támhle šukaj opice !" Dědu to hrozně rozčílí, dá vnoučkovi lepáka, a povídá : "To máš za to, jak mluvíš. Správný žid nikdy neříká Ježíšmarjá!

Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Další odkazy:

Naše tipy
Bacará
Partnerské weby
Antistresové omalovánky
Doporučené odkazy
Community card poker
Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Vánočního ostrovu
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.