Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Tipy na zajímavé weby, cestování, hry, zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: měny, politické strany a hnutí, hudební zkratky, vojenské hodnosti, geocaching, firmy a společnosti, okresy České republiky, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, státy usa, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Informace, cestování, hry, zábava

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, technika, příroda, fyzika, stavebnictví, hardware, software, kultura, psychologie, účetnictví, latina, jídlo, sport, nemoce, školství, různé, náboženství a křesťanství, nápoje, věda, matematika, politika, počítače, zločin a právo, filozofie atd.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Klíčová slova: weby, zadarmo, Obrázky zdarma, Online testy a kvízy zdarma, Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications, Vše o Vánocích, Staré hry online, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Zlínský kraj, Dopravní značky, zeměpis, info, Superhry a hry online zdarma

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, čím prohlížet, jak exportovat, v čem spustit, kterak editovat, jak převést, jak konvertovat, v čem upravit, jak importovat, jak přehrát, jak spustit následující typy souborů: systémové soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, grafiku, internet a web, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, koncovky souborů, konfigurační soubory, spustitelné soubory, dokumenty apod.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - pozadí na tablet

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. lze použít v PC, smartphone, obrazovka počítače, phablet, mobil, displej, monitor, ultrabook, mobilní telefon, počítač, notebook a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Windows Server 2012, Chrome OS, Windows 95, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Java ME, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, Windows NT. PC pozadí pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, hudební tapety, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, letadla, příroda, krajina, noční města, jídlo a nápoje, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka. Dostupné velikosti jsou 2560x1600, 1800x1440, 2560x2048, 360x720, 1536x864, 1920x1080 Full HD, 1152x768, 1280x800, 1600x900, 1440x960, Full HD 1080x1920, 1680x1050, 1920x1280, 1366x1024, 640x480, 1024x768 atd.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Florida, Aljaška, Minnesota, Iowa, Montana, Colorado, Kansas, Texas, Jižní Karolína, Arizona, Kentucky, Tennessee, Rhode Island, Wyoming, Wisconsin, New Jersey, Maryland, Louisiana, Massachusetts, Jižní Dakota, Arkansas, Severní Karolína, Mississippi, Nevada, New Hampshire, Connecticut atd.

Keywords:Free game online hry, Slovník pojmů Co je to?, Seznam vlajek měst České republiky, zajímavosti, Omalovánky k vytištění, školství, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Přáníčka k výročí svatby, pro dospělé, URL, počítače

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj apod.

Wallpapery na PC ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapery na PC ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, obrazovka počítače, PC, phablet, počítač, monitor, displej, notebook, tablet, mobil, smartphone a pro operační systémy BlackBerry OS, Lubuntu, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, Mac, Windows 7, Linux Fedora, macOS, Slackware, Windows 2000, Windows NT. Obrázky na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, Formule 1, nature - příroda, fantasy, ptáci, flóra, stromy, fraktály, zvířata, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky. Zvolit si můžete z velikostí 1080x1920, 1152x864, 412x846, 1920x1440, 2048x1536, 1920x1280, 360x760, 2560x2048, 2560x1600, 1366x768, HD 1280x720, 3200x1800, 750x1334, 1440x2560, 1280x800, 1280x854 atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, herci a herečky, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Češi, Básník, Mim, Washington Capitals, Poslanec, Poslanci, Boston Bruins, Politik, Slovák, Továrník, Čeští králové, Husité, Prezident USA, Zpěvačka, Československo, Vražedkyně, Diplomat, Olympiáda, Zavražděn, Producent, Ministr zahraničí, Philadelphia Flyers, Avangard Omsk, Prezidenti ČR, Orlík, Generalissimus, Sochař, Skladatel, Máj, Hokej, Komunista, Čech, Ital, Královna, Trenérka, Itálie apod.

Nej hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nej hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Relaxační onlinovky, Logické, Akční hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Postřehové, Závodní moto hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Free game online hry

Běžte na free game online hry Vybírejte z kategorií Farmářské hry, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Strategické onlinovky, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Oddechové hry, Hannah Montana, Barbie hry, Adventury, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Kliparty pro Office, Hry pro nejmenší online, Fotbalista Zlatan Ibrahimović, Nejhranější online testy a kvízy, F, zábava, Tenisové tapety na plochu PC, zdroje informací, Vlajky spojených států amerických, Adventní magazín, V

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Bojové hry, Akční hry, Karetní hry, Hry pro děti, Strategie, Postřehové hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Logické hry, Stolní a deskové hry, Střílečky a tak dále.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Vtípky, kameňáky, vtipy, frky, ftipy, fóry

Chcete se pobavit? Vtípky, kameňáky, vtipy, frky, ftipy, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O Windows, O Němcích, O mužích, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O Slovácích, O ženách apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Klíčová slova: Nej hry online, zdarma, Webové online testy zdarma, Open format, V, Wallpapery na PC ke stažení, linky, Jennifer Lopez, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Skvělé hry online zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Bojové hry, Akční hry, Karetní hry, Hry pro děti, Strategie, Postřehové hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Logické hry, Stolní a deskové hry, Střílečky a tak dále.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Severní Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, země Afriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země jižní Asie apod.

Superhry a hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste superhry a hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: parkování - parkovačky, Karetní, Vánoční online hry, Sportovní, Oddechové, Pro dívky, Logické, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Klasické, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Závodní a podobně.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, země EU, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, geocaching, politické strany a hnutí, státy usa, týmy NHL, obecné zkratky apod.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Klíčová slova: volný čas, Státní vlajky států světa, pro děti, odkaz, M, Chelsea Football Club, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Městské a obecní prapory obcí ČR, internet, doporučujeme, Slovník pojmů Co je to?, B, Biblické omalovánky k tisku,

Několik fórů na závěr. Vtip Ve vězení: Chlap se dostane do basy. Spoluvězeň se ptá: "Máš rád tenis?" "No to víš, že jo, však jsem to hrál závodně, tak proč bych neměl rád tenis, že?" "Tak to se ti tu budou líbit pondělky." "Pondělky? A proč?" "To tady hrajeme celej den tenis." "Aha, to je super, a co úterky?" "No tak to hrajeme šachy. Máš rád šachy?" "Ale to víš, že jo, přímo je zbožňuju." "Tak to se ti tady bude líbit. A jsi homosexuál?" "Tak to prr, homouš nejsem!" "Hmm, tak to se ti tady nebudou líbit středy."

Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Nejhorší je dostat průjem v zácpě.

Další odkazy:

Naše tipy
Flag of Australia
Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Haiti
Doporučené odkazy
Omalovánky k vybarvení zdarma
Tipy na zajímavé weby
Vlajky rakouských zemí
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.