Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Tipy na zajímavé weby, cestování, počítače a internet

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Informace, cestování, počítače a internet

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Klíčová slova: humor, Vlajky měst a obcí České republiky, Obrázky na PC ke stažení, cestování, Velikonoční sms přáníčko Krásné Velikonoce, Životopisy osobností, Online testy zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Co je to omalovánka?, Webové online testy zdarma, Americké federální vlajky, Hry pro nejmenší online, pro děti

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - wallpapers na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. doporučujeme pro ultrabook, monitor, mobilní telefon, počítač, mobil, smartphone, tablet, notebook, phablet, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy Windows 2000, Red Hat Linux, Windows 10, macOS, Microsoft Windows Vista, Slackware, Android, FreeBSD, Windows 7, Mac, Lubuntu. Obrázky na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, nature - příroda, květiny, motorky, Formule 1, fraktály, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, ptáci, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, zvířata. Mnoho verzí a velikostí jako HD 1280x720, 360x640, 1680x1050, 1024x768, 1200x1920, 1024x600, 1440x2560, 393x786, 2560x2048, 1280x1024, 1800x1440, 800x600, 1080x1920, 1080x1800, 1280x960, 2048x1536 atd.

Náš tip, cestování, počítače a internet

PC pozadí pro Windows - pozadí na tablet

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste PC pozadí pro Windows. doporučujeme pro phablet, mobilní telefon, PC, monitor, obrazovka počítače, notebook, displej, tablet, smartphone, mobil, počítač a pro operační systémy Windows Me, Windows Server 2012, Red Hat Linux, Windows 2000, Java ME, OSX, Linux Ubuntu, SUSE Linux, Slackware, Windows 98, Windows 7. Počítačové tapety pro Windows z kategorií dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, psi a štěňátka, auta, hudební tapety, motorky, motocykly, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, voda a bubliny, letadla, budovy a stavby, rostliny, příroda, krajina, 3D a Abstraktní. Zvolit si můžete z velikostí 1200x1920, 1280x768, 768x1024, 1024x600, 360x640, 375x667, 1152x1920, 1152x864, 375x812, 800x600, 2560x2048, 1366x1024, 1280x854, HD 1280x720, Full HD 1080x1920, 1536x2048 atd.

Výroky, hlášky, moudrosti, myšlenky, přísloví, bonmoty, rčení

Slavné citáty, Výroky, hlášky, moudrosti, myšlenky, přísloví, bonmoty, rčení, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o svobodě, moudra o dětech, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Keywords:Federace USA, PC pozadí pro Windows, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, internet, Omalovánky pro děti, Webové online testy zdarma, Státní prapory všech států, hyperlinky, Kasina, školství, Databáze osobností Kdo je to?, zdarma

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Aforismy, moudra, myšlenky, bonmoty, moudrosti, rčení, výroky

Citáty slavných, Aforismy, moudra, myšlenky, bonmoty, moudrosti, rčení, výroky, z kategorií citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o lži, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online. Naleznete zde Postřehové, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Akční hry, Bojové gamesy, Logické a tak podobně.

Klíčová slova: V, A, Stručný encyklopedický slovník, Benin, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, odkaz, Hry pro nejmenší děti online zdarma, SMS přání k jmeninám podle jmen, pro dospělé, počítače, Obrázky zdarma, Městské a obecní prapory obcí ČR

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako fikce a fantasy, poruchy, profese a zaměstnání, filozofie, mytologie, osobnosti, školství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, přezdívky, lékařství, historie, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, sport, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: sport, psychologie, věda, různé, bankovnictví, lékařství a medicína, latina, filozofie, internet, zkratky, náboženství a křesťanství, nástroje, český jazyk, školství, matematika, fyzika, účetnictví, chemie, stavebnictví, literatura, nemoce, ekonomie a ekonomika, software, příroda atd.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Klíčová slova: linky, Přehled zkratek a akronymů, Nejhranější online testy a kvízy, Online hry omalovánky, multimédia, Seznam zkratek a akronymů, volný čas, Bývalá vlajka Československa, Super online flash hry, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, doporučujeme

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako fikce a fantasy, poruchy, profese a zaměstnání, filozofie, mytologie, osobnosti, školství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, přezdívky, lékařství, historie, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, sport, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: sport, psychologie, věda, různé, bankovnictví, lékařství a medicína, latina, filozofie, internet, zkratky, náboženství a křesťanství, nástroje, český jazyk, školství, matematika, fyzika, účetnictví, chemie, stavebnictví, literatura, nemoce, ekonomie a ekonomika, software, příroda atd.

Síť, cestování, počítače a internet

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení apod.

Obrázky na PC ke stažení - wallpapers na PC

Také doporučujeme: Obrázky na PC ke stažení. jsou vhodná pro displej, obrazovka počítače, notebook, tablet, počítač, mobil, smartphone, ultrabook, mobilní telefon, phablet, PC a pro operační systémy Chrome OS, Slackware, Linux Xubuntu, Windows XP, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Windows NT, Linux Mint, SUSE Linux. Tapety na PC z kategorií 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, příroda, krajina, budovy a stavby, hudební tapety, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, letadla, sportovní pozadí, wallpapery, květiny, kytky, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, zvířata, noční města, Roztomilá zvířátka, auta. Stahujte v rozlišení 1152x864, 1600x1200, 2560x1440, 750x1334, 1280x800, 1440x960, širokoúhlé 1366x768, 375x812, HD 1280x720, 2048x1536, 1280x1024, 1152x1920, 768x1024, 1800x1440, 320x568, 1536x2048 atd.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Iowa, Severní Dakota, Michigan, Arkansas, Nebraska, Vermont, New Hampshire, Georgie, Florida, Aljaška, Wyoming, Pensylvánie, Arizona, Washington, Mississippi, Utah, Rhode Island, Tennessee, Kentucky, Wisconsin, Severní Karolína, Havaj, Kansas, Missouri, New York, Nevada atd.

Nejlepší online hry zdarma

Zapařte si nejlepší online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Velikonoční hry, Sportovní, Strategie, Bojové online gamesy, Střílečky, Logické, Závodní, Oddechové, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Karetní, Klasické, Stolní hry a deskovky a podobně.

Klíčová slova: odkazy, tipy, zajímavosti, Hry pro kluky, URL, World countries flags, zdroje informací, výukové pomůcky, Adventní magazín, F, Dopravní značky, weby, Vlajka Dominikánské republiky,

Několik fórů na závěr. Vtip Zkušenost: Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval

Neboj, není nabitá!

Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Další odkazy:

Naše tipy
Kuwait
Zajímavé internetové odkazy
Paraguay
Partnerské weby
Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Vlajka Bolívie
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.