Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Charta 77, Itálie, Mim, Továrník, Rakušan, Poprava, Stoletá válka, Vládce, Prezidenti ČR, Slováci, Philadelphia Flyers, Trest smrti, Slovák, Atentát, První republika, Ital, Podnikatelé, Češi, Hudebnice, Upálen, Boston Bruins, Renesance, Poslanec, Fotograf, Historik, Válka, Životopis, Pedagog, Politik, KSČ, Pop, Hudba, Američané, Mluvčí, Diplomat, Vůdce apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma atd.

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Georgie, Jižní Karolína, Nebraska, Kentucky, Florida, Virginie, Mississippi, Oklahoma, Texas, Arkansas, Montana, Massachusetts, Pensylvánie, Maryland, Severní Karolína, Západní Virginie, Vermont, Wyoming, New Jersey, Kalifornie, Oregon, Missouri, Minnesota, Washington, Indiana, Colorado atd.

Klíčová slova: zdroje informací, B, multimédia, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Tapety, wallpapery na plochu PC, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Free game online hry, odkaz, Romulus Remus, ú, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, info, URL

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Sportovní, Akční hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Logické a tak podobně.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nápoje, náboženství, auta, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, květiny, ženy a dívky, mapy, dopravní prostředky, muži, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, věda, rostliny, zvířata, symboly, přístroje, ptáci, láska, ovoce, hudba atd.

Hry pro kluky

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro kluky Vybírejte z kategorií Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Animace, Pro dívky, Logické hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Sportovní hry, Strategie, Bojové hry, Hry pro děti, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Střílečky a tak dále.

Keywords:Hry pro kluky, zadarmo, linky, Dopravní značky, Wallpapers na plochu moře a oceán, zábava, Slovník pojmů Co je to?, internetové stránky, Penelope Cruz, Adventní magazín, Biografie slavných osobností, V

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: technika, účetnictví, náboženství a křesťanství, literatura, psychologie, nemoce, politika, zkratky, ekonomie a ekonomika, rostliny, školství, kultura, internet, věda, jídlo, latina, stavebnictví, filozofie, lékařství a medicína, nástroje, zločin a právo, matematika, cestování, fyzika atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Linecká kolečka, bezlepkové cukroví, Silvestr, Skleněné ozdoby, Přání, Historické ozdoby, Hostina, Advent, Osvětlení do oken, Nový rok, K Tisku, Slámový adventní věnec, Stromeček, Sněhová vločka, Striezelmarkt, Zdraví, Vánoční stromek, Píseň, Borovice, Sám doma, Santa Claus, Omalovánky, Vánoční kaktus, Koleda, Vídeň, Košíčky, Keramika, Křesťanství, Svíčky, Adventní věnec, Alkoholový kalendář apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, New Hampshire, Severní Karolína, Massachusetts, Georgie, Arizona, Minnesota, Wyoming, Oregon, Wisconsin, Pensylvánie, Colorado, Oklahoma, New York, Texas, Washington, Havaj, Louisiana, Nevada, Kalifornie, Florida, Michigan, Montana, Rhode Island, Indiana, Tennessee atd.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Klíčová slova: webové stránky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přehled souborových přípon, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, Full HD pozadí na PC, Webové html5 hry zdarma, zdarma, Cesmína a Vánoce, Seznam zkratek a akronymů, Přehled souborových přípon, hyperlinky, Onlinovky zdarma

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky apod.

Frky, fórky, kameňáky, vtipy, černý humor, vtípky

Zkuste vypnout! Frky, fórky, kameňáky, vtipy, černý humor, vtípky. vás dostanou. Vtipy z kategorií fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipné citáty, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: Super online kvízy, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky měst a obcí České republiky, Země světa, Super online hry zdarma, F, Vlajky jednotlivých států USA, Levné letenky, Obrázky, kliparty, Online adventní magazín, Superhry a hry online zdarma

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Informace, cestování, zábava i hry

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, geocaching, hudební zkratky, státy usa, internetové domény 1. řádu, měny, týmy NHL, obecné zkratky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky apod.

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky . Mj. na webu naleznete Karetní, Klasické, Střílečky, Strategie, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Sportovní, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Závodní, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Logické a podobně.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Klíčová slova: Počítačové tapety pro Windows, internet, volný čas, výukové pomůcky, humor, Morocco, kuriozity, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, zeměpis, cestování, tipy, Nejlepší hry pro dívky, Casino,

Několik fórů na závěr. Vtip Dědictví: Umírající babička říká své vnučce: "Chci ti zanechat svou farmu. To zahrnuje i vilu, traktor a další vybavení včetně 22 398 750 dolarů." Vnučka, která se již brzo stane bohatou říká: "Babi, jsi tak štědrá, nevěděla jsem, že máme farmu! Kde to je?" Babička z posledního dechu šeptá: "Facebook.."

V téhle části Afriky lidojedi nežijou.

KŘESŤANSTVÍ: Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi. SOCIALISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě. KOMUNISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka. EVROPSKÁ UNIE: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, podojí druhou a mléko zahodí. TRADIČNÍ KAPITALISMUS: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu. ČESKÝ KAPITALISMUS: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1600 mil. Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy, ale kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci. AMERICKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil proč kráva chcípla. FRANCOUZSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři. JAPONSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě. ČÍNSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval. BRITSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené. ITALSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd. RUSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě. Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.

Další odkazy:

Naše tipy
Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport
Partnerské weby
Dominica
Tipy na zajímavé weby
Přání a přáníčka
Doporučené odkazy
Tapety na plochu zdarma
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.