Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Dále doporučujeme, cestování, zábava i hry

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, Antarktidy, země Afriky apod.

Síť, cestování, zábava i hry

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Klíčová slova: linky, školství, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, V, Nature wallpapers, Biografie známých osobností, Dopravní značky, zadarmo, Nikki Cox, Super online kvízy, zdroje informací, Biografie slavných osobností, Stručný slovník pojmů a termínů

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Informace, cestování, zábava i hry

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako výstražné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové, Bojové gamesy, Akční hry, Závodní moto hry, Logické, Sportovní, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry a tak podobně.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Keywords:Wallpapers na plochu počítače, zeměpis, Full HD tapety na PC zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Omalovánky k vytištění pro děti, Dopravní značky, odkazy, multimédia, Countries and flags, Kliparty zdarma ke stažení, F, volný čas

Online vánoční webzine - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Wallpaper, Rumové řezy, Linux, Vánoční ubrusy, Štědrý den, Desktop, Láska nebeská, Vánoční stromek, Kameňák, K Vytištění, Hostina, Vídeňský punč, Vinná klobása, Mrazík, Film, Jezulátko, Vánoční tapety, Recepty, Německy, Papírové ozdoby, Vánoce, Korálky, Dia, Adventní svícen, Vánoční koledy, Vánoční koule, Tablet, Štóla, Vánoční filmy, Vánoční svíčky, Popelka apod.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kentucky, Kalifornie, Montana, Kansas, Oregon, Pensylvánie, Jižní Karolína, Minnesota, Georgie, Utah, Iowa, Nevada, Connecticut, Colorado, Florida, Idaho, Michigan, Massachusetts, Alabama, Tennessee, Aljaška, Oklahoma, New Hampshire, Severní Karolína, Arizona, Severní Dakota atd.

Free game online hry

Vyzkoušejte free game online hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílečky, Hry pro dva hráče, Akční hry, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Postřehové hry, Relaxační hry, Sportovní hry, Animace, Bojové hry, Hry pro děti, Strategie, Závody aut, Adventury, Karetní hry a tak dále.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Wallpapers na plochu počítače - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro monitor, notebook, mobilní telefon, mobil, phablet, počítač, obrazovka počítače, tablet, displej, PC, smartphone a pro operační systémy Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows Me, Windows 7, Windows 95, Lubuntu, FreeBSD, Linux Mint, Java ME, Windows 2000. Obrázky na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, zvířata, Formule 1, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, fraktály, květiny, oceán, moře, pláže, fantasy, nature - příroda. Zvolit si můžete rozměry 412x846, 1366x1024, 1920x1080, 1280x854, 1600x900, 375x812, 3200x1200, 1440x2560, 1536x2560, 1080x1920, 768x1024, 1600x900, 2560x2048, 1152x1920, 1920x1440, HD 1280x720 atd.

Klíčová slova: tipy, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Nejhranější online hry zdarma, Antistresové omalovánky pro dospělé, Přehled zkratek a akronymů, info, odkaz, Greece, Vlajky států USA, M, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Ilustrace, obrázky

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií státy usa, obecné zkratky, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, geocaching, vojenské hodnosti, měny, týmy NHL, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti apod.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Moudrosti, moudra, rčení, aforismy, bonmoty, úsloví, výroky

Citáty slavných, Moudrosti, moudra, rčení, aforismy, bonmoty, úsloví, výroky, . Naleznete zde citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Ohio, Vermont, Wisconsin, Missouri, Texas, New Hampshire, Illinois, New Jersey, Montana, Florida, Georgie, Mississippi, Idaho, Jižní Karolína, Iowa, Oregon, Michigan, Delaware, Rhode Island, Wyoming, Arizona, Colorado, Kansas, Severní Karolína, Pensylvánie, Indiana atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Klíčová slova: č, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, cestování, Tapety na plochu příroda, Nejlepší online hry zdarma, Hry pro kluky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Der Arsenal Football England, Stručný encyklopedický slovník, Online geografické testy zdarma bez registrace, Státy a jejich prapory

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií státy usa, obecné zkratky, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, geocaching, vojenské hodnosti, měny, týmy NHL, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti apod.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Frky, vtípky, vtipné texty, vtipy, fóry, fórky

Potřebujete se uvolnit? Frky, vtípky, vtipné texty, vtipy, fóry, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Němcích, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O mužích, O ekonomech, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, O škole, O zvířátkách, O ženách apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak exportovat, jak vytvořit, jak spustit, jak přehrát, kterak editovat, v čem spustit, v čem upravit, jak otevřít, jak importovat, čím zobrazit soubory následujících typů: grafiku, hudební audio soubory, dokumenty, spustitelné soubory, komprimace dat, koncovky souborů, obrazy disků, internet a web, konfigurační soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, systémové soubory apod.

Klíčová slova: M, kuriozity, Webové html5 hry zdarma, Online vánoční webzine, Hry pro nejmenší online, Anastacia, humor, Seznam přípon a koncovek souborů, weby, Free game online hry, internet, pro děti, Download music, mp3, movies, videos,

Několik fórů na závěr. Vtip Léto: Proč mají gayové nejraději léto? Je barevné, módní a ostatní chlapi jsou v trenýrkách.

Oznamuje lékař homosexuálovi: „Máte kapavku. Kde jste k ní přišel?” „Nevím. Byl jsem sice v sauně, ale vzadu oči nemám!”

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Vlajka Uzbekistánu
Doporučené odkazy
Chelsea Football Club
Partnerské weby
Zlatan Ibrahimović
Zajímavé internetové odkazy
Fond d écran
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.