Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Dále doporučujeme, technika, zábava, informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Informace, technika, zábava, informace

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země východní Asie, Antarktidy apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií ekonomie a ekonomika, internet, nemoce, lékařství a medicína, nástroje, školství, různé, stavebnictví, psychologie, sport, kultura, politika, jídlo, hardware, rostliny, matematika, zkratky, filozofie, literatura, příroda, počítače, materiály, zločin a právo, věda atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, Online hry zdarma, Obrázky na plochu počítače, Státy a jejich prapory, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce, V, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Tapety pro Windows, zadarmo, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, V, Online vánoční webzine

Kameňáky, černý humor, vtípky, anekdoty, vtipné texty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, černý humor, vtípky, anekdoty, vtipné texty, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Windows, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O Somálcích, Vtipy o cikánech, O ekonomech, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Vtipy o policajtech, O Němcích, O důchodcích, Vtipné hádanky, O zvířátkách, O mužích apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Keywords:Online hry pro děti zdarma, Vánoční magazín, č, Vlajky spojených států amerických, Celebrity, herečky, zpěvačky, linky, doporučujeme, kuriozity, Tipy na dárky k Vánocům, k Ježíškovi, zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Biografie slavných osobností

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politika, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, nadpřirozené osoby, školství, sport, národnost, historie, věda, žurnalisté a novináři, křesťanství, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, mytologie, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, zločin a právo, profese a zaměstnání, psychologie, politici, rodinné vztahy atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online web Hry zdarma bez registrace . V této jedinečné sbírce naleznete Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Adventury, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Logické hry, Omalovánky, Sportovní gamesy, Deskovky, Hry s koňmi, Oblíkačky, Oddechové hry, Letecké simulátory, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Akční gamesky apod.

Síť, technika, zábava, informace

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Oddechové, Bojové online gamesy, Sportovní, Velikonoční hry, Logické, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Karetní, Klasické, Závodní, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: hudební zkratky, okresy České republiky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, geocaching, státy usa, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, měny, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, tipy, webovky, Vánoční Santa, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, URL, K, Malé vánoční stromky, odkaz, multimédia, Nejlepší hry pro dívky, školství

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ohňostroj, Vánoční svařák, Rumové řezy, Papírové ozdoby, Sněhová vločka, Rostliny, Kinder, K Vytištění, Adventní věnec, Filmy, Zdraví, Adventní kalendář, Řetězy, Vídeň, Německy, Televize, Bůh, Ježíš Kristus, Štědrý den, Sněhulák, Vánoční koule, Recepty, K Tisku, Popelka, Nový rok, Wallpaper, Vykrajovátka, Tisk, Koleda, Adventní svícen, Betlém apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

černý humor, fóry, fórky, anekdoty, vtipné texty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fóry, fórky, anekdoty, vtipné texty, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, černý humor, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipné hádanky, anekdoty o politice, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí apod.

Náš tip, technika, zábava, informace

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, kterak editovat, v čem spustit, jak přehrát, jak konvertovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak otevřít, jak vytvořit, čím prohlížet, jak převést soubory těchto typů: grafiku, video soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, systémové soubory, hudební audio soubory, internet a web, obrazy disků, komprimace dat, šablony dokumentů, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, humor, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Slovakia, Croatia, Czechia, cestování, zábava, info, Fotografie topmodelek, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vlajky spojených států amerických, Stručný slovník pojmů a termínů

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ohňostroj, Vánoční svařák, Rumové řezy, Papírové ozdoby, Sněhová vločka, Rostliny, Kinder, K Vytištění, Adventní věnec, Filmy, Zdraví, Adventní kalendář, Řetězy, Vídeň, Německy, Televize, Bůh, Ježíš Kristus, Štědrý den, Sněhulák, Vánoční koule, Recepty, K Tisku, Popelka, Nový rok, Wallpaper, Vykrajovátka, Tisk, Koleda, Adventní svícen, Betlém apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

černý humor, fóry, fórky, anekdoty, vtipné texty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fóry, fórky, anekdoty, vtipné texty, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, černý humor, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipné hádanky, anekdoty o politice, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí apod.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Relaxační hry, Hry pro děti, Logické hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Střílečky, Závody aut, Animace, Sportovní hry, Karetní hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Pro dívky, Postřehové hry a tak dále.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kalifornie, Idaho, Wyoming, Oregon, Jižní Dakota, Wisconsin, Havaj, Nové Mexiko, Kansas, Virginie, Západní Virginie, Louisiana, Missouri, Texas, Indiana, New Hampshire, Arizona, Iowa, Nevada, Delaware, Aljaška, New York, Minnesota, Mississippi, Maryland, Alabama atd.

Klíčová slova: Full HD tapety na PC zdarma, webové stránky, Wallpapers na PC, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejhranější online testy a kvízy, Sexy Kate Hudson, weby, zajímavosti, Ilustrační obrázky, počítače, Hry pro dívky online, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Vánoční stromeček v květináči, 12

Několik fórů na závěr. Vtip Diagnóza: Do bytu pana Kavrny se dostavil lékař. "Tak mám už ty vaše testy hotové a musím vám říct dvě zprávy. Ta první není příjemná, máte otevřenou tuberu a do týdne zemřete. Ale ta druhá vás potěší, z tohoto důvodu mi nemusíte platit stovku za návštěvu."

Žádný strach, chlapi, to je nulák!

Chucka Norrise jednou kousla kobra. Po osmi hodinách krutých bolestí chcípla.

Další odkazy:

Samolepky a vánoční jmenovky na dárky ke stažení
Doporučené internetové odkazy
Vánoční perníčky
Odkazy na užitečné webové stránky
Travel in USA
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka nejen k narození dítěte
Partnerské internetové stránky
Recept na tradiční vánoční hrachovou polévku
Tipy na Partnerské weby
Vánoční stromky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.