Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Dále doporučujeme, informace, kultura, vzdělání a zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Vánoční web - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak vyzkoušejte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Husarské knoflíky, Adventní svícen, Rumové řezy, Zima, Rostliny, Ježíšek, Vánoční svařák, Papírový vánoční stromek, Vídeň, Blahopřání, Košíčky, Sněhová vločka, Vánoce, Santa, Třásně, Recepty, Strom, Kuba, Štóla, Vánoční ubrusy, Borovice, Špalda, Bramborový salát, Jesličky, Pozadí, Drážďany, Film, Televize, Jingle Bells, Vánoční dekorace, Vánoční pozadí apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Nejlepší online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Akční gamesky, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Deskovky, Logické hry, Hannah Montana, Střílecí hry, Letecké simulátory, Oblíkačky, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Oddechové hry, Puzzle a skládačky apod.

Nejlepší online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Klasické, Vánoční online hry, Pro dívky, Karetní, Střílečky, Oddechové, Závodní, Sportovní, Bojové online gamesy, Logické a podobně.

Klíčová slova: zdroje informací, volný čas, V, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Vlajka Peru, Nejlepší online hry zdarma, Dopravní značky, URL, Warez, kuriozity, odkazy, Databáze osobností Kdo je to?, zajímavosti

Nejlepší hry pro dívky

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší hry pro dívky. Mj. na webu naleznete Relaxační onlinovky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Logické, Postřehové, Akční hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry a tak podobně.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: měny, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, geocaching, okresy České republiky, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, obecné zkratky, státy usa, země EU apod.

Fóry, černý humor, vtípky, vtipné texty, anekdoty, vtipy

Zkuste vypnout! Fóry, černý humor, vtípky, vtipné texty, anekdoty, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O mužích, O ženách, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O manželství, O ekonomech, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O Somálcích apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, národnost, věda, poruchy, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, zločin a právo, politika, lékařství, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, umělci, záliby, mytologie, sport atd.

Keywords:R, F, Státy a jejich prapory, F, Desktop computer wallpapers, PC pozadí pro Windows, linky, Super online kvízy, Přání k narozeninám, info, Obrázky, kliparty, Prapory českých měst

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Slovník pojmů Co je to?, Velikonoční obrázky na plochu PC, F, Nejlepší hry pro dívky, zeměpis, Hazard games, weby, Vše o Vánocích, doporučujeme, Přehled formátů souborů

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Bonmoty, myšlenky, výroky, přísloví, hlášky, motta, rčení

Slavné citáty, Bonmoty, myšlenky, výroky, přísloví, hlášky, motta, rčení, rozdělené kategorií: citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o životě od různých známých osobností.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry, Bojové hry, Hry pro děti, Adventury, Akční hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Závody aut, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Postřehové hry, Logické hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Onlinovky zdarma, Vlajka Wallis a Futuna, odkaz, multimédia, výukové pomůcky, Omalovánky k vytisknutí, Seznam vlajek měst České republiky, webové stránky, internet

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Bonmoty, myšlenky, výroky, přísloví, hlášky, motta, rčení

Slavné citáty, Bonmoty, myšlenky, výroky, přísloví, hlášky, motta, rčení, rozdělené kategorií: citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o životě od různých známých osobností.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak exportovat, čím zobrazit, jak spustit, jak vytvořit, v čem spustit, jak převést, jak konvertovat, v čem upravit, kterak editovat, jak přehrát soubory těchto typů: spustitelné soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, video soubory, dokumenty, konfigurační soubory, systémové soubory, grafiku, komprimace dat, písma, fonty, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nástroje, zkratky, různé, školství, sport, jídlo, zločin a právo, příroda, fyzika, software, materiály, kultura, internet, nápoje, chemie, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, technika, náboženství a křesťanství, nemoce, psychologie, politika, cestování, latina atd.

Klíčová slova: počítače, Nejhranější hry online, Biografie slavných osobností, pro děti, zadarmo, FarmVille social network browser game, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, webovky, tipy, pro dospělé, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Životopisy slavných osobností, HTML Online browser games,

Několik fórů na závěr. Vtip Ventilátor: Umřela takhle Hillary Clintonová, a jen Bůh ví proč, dostala se do nebe. Příšel k ní Svatý Petr a říká: "Hillary, vím, že tam dole jsi byla "někdo", ale tady jsi jen další člověk z mnoha. Protože mám teď velký fofr, posaď se zatím tady, já ještě vyřídím rozdělané věci." Hillary se posadila a začala si prohlížet své okolí. Všimla si obrovité zdi, která se táhla na obě strany, kam až oko dohlédlo. A ta zeď byla doslova pokryta spoustou hodin. Čas od času některé z nich poskočily o 15 minut dopředu. Když se Svatý Petr vrátil, Hillary se ho ptá, co ty hodiny znamenají. "Každý ženatý muž na zemi má tady jedny hodiny." "A co znamená, když se posunou o 15 minut?" "No, to znamená, že se ten muž, který k těmhle hodinám patří, právě dopustil nevěry." "A jsou tady i hodiny MÉHO muže?" "Ale ne, ty má Bůh na stole v kanceláři místo ventilátoru."

„Tým musí mít bojovníky, to je pravda,” pronáší k problémovému hráči trenér, „ale ta bojovnost se má odrazit na výsledku zápasu, ne v kolonce vyloučených!”

Ze školy:Včera byla smaženice, samé divné hřiby. dneska jdeme do márnice, za těmi co chybí...

Další odkazy:

Partnerské weby
Pozadí na plochu voda
Naše tipy
Mezinárodní den žen
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční svíčky
Tipy na zajímavé weby
Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.