Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Dále doporučujeme, cestování, hry, zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Wisconsin, Arkansas, Ohio, Michigan, Indiana, Wyoming, Arizona, Montana, Delaware, New York, Virginie, Tennessee, New Jersey, Utah, Georgie, Nebraska, Jižní Dakota, Aljaška, Kalifornie, Západní Virginie, Nevada, Vermont, Severní Karolína, Kansas, Louisiana, Connecticut atd.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, Hry pro nejmenší online, Stručný slovník pojmů a termínů, Seznam zkratek a akronymů, Athletic Bilbao, hyperlinky, cestování, multimédia, World Flags, Online hry zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, odkazy, Seznam vlajek amerických států

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, auta, symboly, muži, ženy a dívky, stavby, rostliny, mapy, hudba, věda, zvířata, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, nápoje, láska, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, sport, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, ptáci, halloween atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Vtípky, fórky, frky, černý humor, fóry, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, fórky, frky, černý humor, fóry, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, černý humor apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Keywords:weby, internetové stránky, Online hry pro děti zdarma, volný čas, Texas hold em Indonesia, Vlajky měst České republiky, M, Wallpapery do mobilu, Onlinepoker über das Internet gespielt wird, Online životopisy, biografie, kuriozity, Free game online hry

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Síť, cestování, hry, zábava

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Karetní hry, Hry pro děti, Logické hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Adventury, Sportovní hry, Střílečky, Strategie, Závody aut a tak dále.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost apod.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, Kliparty zdarma ke stažení, počítače, Canada Flag, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, pro dospělé, Hry pro kluky, Adult FriendFinder, webovky, Biografie známých osobností, odkaz, internet

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Politik, Novinář, Poslanci, Boston Bruins, Němci, Orlík, Rock ‚n‘ Roll, Atentát, Čech, Prezidenti USA, Hejtmani, Habsburkové, Továrník, Američan, Překladatel, Country, Generalissimus, Pop, Itálie, Olympiáda, Diplomat, Miliardář, Normalizace, Vládce, Pittsburgh Penguins, Slováci, Slovák, Náboženství, ČSSD, Kancléř, Upálen, Archivář, New Jersey Devils, Angličané, Fotograf, Trest smrti apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, významné osobnosti, herci a herečky, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Závodník, Továrník, Francie, Esejista, Protektorát, Ministr zahraničí, Producent, Slovák, Češi, Prezidenti ČR, Herec, Washington Capitals, Dramatik, Diplomat, Komunisté, Ministr, Obchodník, Žhavé výstřely, Novinář, Vrah, Slovenští prezidenti, Francouz, Starověký Egypt, Básníci, Philadelphia Flyers, Antropolog, Voják, Prezidenti, Právník, Scénárista, Československo, Mluvčí, Vojevůdce, Zlatý slavík, Kněz, Svatý apod.

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky . Mj. na webu naleznete Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Letecké simulátory, Hannah Montana, Omalovánky, Střílecí hry, Logické hry, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Strategické onlinovky apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Obrázky na PC - obrázky na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC. vhodné pro tablet, monitor, smartphone, ultrabook, notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil, PC, displej, počítač a pro operační systémy Windows 98, macOS, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, OSX, Linux Mint, Chrome OS, Java ME, Linux Fedora, Windows Me, Windows 95. PC pozadí pro Windows jsou rozdělené kategorií: moře, oceány, pláže, budovy a stavby, letadla, hudební tapety, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, wallpapery, voda a bubliny, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně. Stahujte ve velikostech hi res 2560x1920, 1152x1920, 1600x2560, 1280x768, 2160x3840, 1440x900, 1080x1800, 2048x1080, 375x812, 1152x768, 1536x2560, 1440x2560, 1366x1024, 1920x1080 Full HD, 1800x1440, 1536x2048 atd.

Klíčová slova: humor, pro děti, Adventní magazín, Avril Lavigne, zdroje informací, Nejlepší zeměpisné kvízy, Vlajky měst a obcí České republiky, Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican, F, linky, zadarmo

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Politik, Novinář, Poslanci, Boston Bruins, Němci, Orlík, Rock ‚n‘ Roll, Atentát, Čech, Prezidenti USA, Hejtmani, Habsburkové, Továrník, Američan, Překladatel, Country, Generalissimus, Pop, Itálie, Olympiáda, Diplomat, Miliardář, Normalizace, Vládce, Pittsburgh Penguins, Slováci, Slovák, Náboženství, ČSSD, Kancléř, Upálen, Archivář, New Jersey Devils, Angličané, Fotograf, Trest smrti apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Informace, cestování, hry, zábava

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme superhry a hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Akční hry, Logické, Bojové gamesy a tak podobně.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční koledy, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční ubrusy, Kameňák, Štěstí, Vánoční stromeček, Umělý vánoční stromek, Přání, Keramický adventní věnec, Zima, Jarmark, Rumové řezy, Wallpaper, Alkoholový kalendář, Linecká kolečka, Vánoční koledy, Windows, Třásně, Stromeček, Papírové ozdoby, Vánoční punč, Václavské náměstí, Adventní neděle, Vánoční koule, Text, Bramborový salát, Smrk, Adventní kalendář, Brambořík, Patchwork, Vosí hnízda, Slámový adventní věnec, Řetězy apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Klíčová slova: URL, zdarma, školství, Nejhranější online testy a kvízy, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Tapety na plochu PC, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zábava, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Vlajky států světa, výukové pomůcky, Vlajky jednotlivých států USA, Pozadí na plochu motorky,

Několik fórů na závěr. Vtip Komunisti: Víš, jak se dělí komunisti v Africe? No přece mačetou.

Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

Běží liška k táboru, nedoběhla závoru. Jede rychlik z Opavy, a liška je bez hlavy.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
World countries flags
Tipy na zajímavé weby
Poker online card game
Partnerské weby
Tinder aplikasi
Naše tipy
Otevřený formát
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.