Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Dále doporučujeme, technika, zábava, informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Washington, Georgie, Jižní Karolína, Delaware, Nové Mexiko, Idaho, Arizona, Pensylvánie, Virginie, Florida, Connecticut, Massachusetts, Západní Virginie, Montana, Kalifornie, New York, Michigan, Oregon, Maryland, Mississippi, Oklahoma, Indiana, Nebraska, Maine, Nevada, Minnesota atd.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, geocaching, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, hudební zkratky, měny, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, okresy České republiky, země EU, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva apod.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Střílečky, Bojové hry, Postřehové hry, Animace, Relaxační hry, Závody aut, Pro dívky, Strategie, Karetní hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Adventury a tak dále.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Klíčová slova: Dopravní značení, pro děti, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Biografie slavných osobností, Zdravé vánoční cukroví, Státní prapory všech států, webové stránky, Vánoční magazín, Prodej, inzerce, bazar, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Slovník pojmů Co je to?, doporučujeme, Biografie slavných osobností

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Ftipy, anekdoty, fórky, vtipy, vtipné texty, kameňáky

Zkuste vypnout! Ftipy, anekdoty, fórky, vtipy, vtipné texty, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, murphyho zákony, černý humor apod.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Hannah Montana, Oblíkačky, Hry s koňmi, Logické hry, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Strategické onlinovky apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Moudra, aforismy, rčení, moudrosti, hlášky, výroky, motta

Slavné citáty, Moudra, aforismy, rčení, moudrosti, hlášky, výroky, motta, z kategorií citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Keywords:zajímavosti, multimédia, volný čas, zdroje informací, Co je to Romulus Remus?, zadarmo, Vlajky států USA, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Antistresové omalovánky, Super free web games zdarma, Online hry zdarma, počítače

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako láska, sport, rostliny, muži, ženy a dívky, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, nápoje, ovoce, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, auta, dopravní prostředky, ptáci, Vánoce a Advent, mapy, hmyz, přístroje, smajlíci a emotikony, symboly, hudba, věda atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Síť, technika, zábava, informace

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako geocaching, hudební zkratky, týmy NHL, okresy České republiky, úřady a ministerstva, země EU, obecné zkratky, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, měny, státy usa, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií nadpřirozené osoby, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, přezdívky, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, školství, národnost, vlastnosti, lékařství, politika, sport, profese a zaměstnání, křesťanství, osobnosti, žurnalisté a novináři, státní správa atd.

Klíčová slova: humor, internet, Online testy a kvízy zdarma, Stromečky, M, M, Přehled přípon a koncovek souborů, Ethiopia, Super online flash hry, Wallpapers na plochu počítače, Prapory českých měst, A

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - wallpapery na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC zdarma ke stažení. můžete využít v ultrabook, počítač, smartphone, displej, tablet, mobil, obrazovka počítače, phablet, mobilní telefon, notebook, monitor a pro operační systémy Lubuntu, Windows 7, Java ME, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Windows NT, Slackware, Windows 98, Linux Mint, Linux Fedora. Tapety na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Formule 1, velkoměsta a noční život, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, hmyz a pavouci, nature - příroda, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, květiny, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, free wallpapers, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály. Dostupné velikosti jsou 1600x900, 768x1024, 375x812, 1280x800, 360x640, 3200x1200, 2560x1440, 1280x1024, 1280x960, 1152x864, 1080x1800, 1080x1920, 854x480, 1152x768, 320x568, 2560x2048 atd.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako značky upravující přednost, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, vodorovné značení apod.

Klíčová slova: kuriozity, F, Přehled souborových přípon, Omalovánky k vybarvení, odkazy, Obrázky vlajek měst ČR, URL, Vánoční pozadí na PC, Kliparty pro dokumenty, pro dospělé, Online hry zdarma

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - wallpapery na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC zdarma ke stažení. můžete využít v ultrabook, počítač, smartphone, displej, tablet, mobil, obrazovka počítače, phablet, mobilní telefon, notebook, monitor a pro operační systémy Lubuntu, Windows 7, Java ME, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Windows NT, Slackware, Windows 98, Linux Mint, Linux Fedora. Tapety na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Formule 1, velkoměsta a noční život, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, hmyz a pavouci, nature - příroda, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, květiny, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, free wallpapers, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály. Dostupné velikosti jsou 1600x900, 768x1024, 375x812, 1280x800, 360x640, 3200x1200, 2560x1440, 1280x1024, 1280x960, 1152x864, 1080x1800, 1080x1920, 854x480, 1152x768, 320x568, 2560x2048 atd.

Informace, technika, zábava, informace

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ekonom, Poslanci, Američan, Brno, Rock ‚n‘ Roll, Česká královna, Masový vrah, Hejtman, Vojáci, Francouz, Hudba, Rakousko-Uhersko, Křesťanství, Sochař, Filozof, Trest smrti, Továrník, Vojevůdce, Prezidenti ČR, Teolog, Philadelphia Flyers, Scénárista, Zpěvák, Komunisté, Rétorika, Florida Panthers, Máj, Pop, Hejtmani, Vražedkyně, Esejista, New York Rangers, Ital, Habsburkové, Gymnasté, Poprava apod.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, cestování, zdarma, Online hry zdarma, linky, Ekonomie, Karl Marx, Online vánoční magazín, Slovník pojmů Co je to?, info, zábava, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Přehled států světa a jejich vlajek, Obrázek sněhuláka,

Několik fórů na závěr. Vtip Komunisti: Víš, jak se dělí komunisti v Africe? No přece mačetou.

Žádný strach, chlapi, to je nulák!

Nad alkoholem nelze zvítězit, jen Moraváci remizovali.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Country flags
Naše tipy
Omalovánky zdarma ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Thailand
Doporučené odkazy
Stromeček
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.