Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Dále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky apod.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj apod.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak převést, jak přehrát, čím zobrazit, kterak editovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak exportovat, jak otevřít, v čem upravit, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: obrazy disků, komprimace dat, hudební audio soubory, grafiku, internet a web, video soubory, koncovky souborů, dokumenty, písma, fonty, šablony dokumentů, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Vlajky měst České republiky, Super online hry zdarma, tipy, Tapety se zvířaty na plochu PC, odkazy, Prapory všech zemí světa, Obrázky zdarma, Přáníčka k svátku a jmeninám, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, počítače, Adventní magazín, Skvělé hry online zdarma

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Patchwork, Televize, Koledy, Květiny, Ostrava, Dárky, Lego, Sám doma, Štěstí, Vídeňský punč, Vánoční trhy, Kapr, Windows, Jedle, Pro děti, Francouzsky, Tapeta, Vykrajovátka, Vosí hnízda, Dia, Adventní věnec, Silvestr, Osvětlení, Osvětlení do oken, Stromeček, bezlepkové cukroví, Vánoční prostírání, Smrk, Přáníčko, Linux, Přání apod.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země střední Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, vodorovné značení apod.

Super online hry zdarma

Doporučujeme super online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Vaření a smažení, Farmářské hry, Logické hry, Barbie hry, Oddechové hry, Oblíkačky, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky apod.

Keywords:Dopravní značky, Online adventní magazín, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Obrázky, kliparty, Romantické zamilované sms vzkazy, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Dopravní značky, Online životopisy, biografie, Canada Flag, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zadarmo, Webové online hry zdarma

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Obrázky na plochu PC - obrázky na PC

Také doporučujeme: Obrázky na plochu PC. jsou vhodná pro phablet, tablet, notebook, počítač, mobilní telefon, mobil, smartphone, displej, monitor, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy Android, Linux Xubuntu, OSX, Windows Me, Chrome OS, Windows 95, FreeBSD, Windows 7, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: letadla, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, wallpapery, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, hudební tapety, příroda, krajina, zvířata, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, psi a štěňátka, auta, dopravní prostředky. Vyberte si rozměr z 2560x1600, 750x1334, 2160x3840, 1024x768, 1920x1440, 1600x2560, 1024x600, 375x812, 800x600, 360x720, 1366x1024, Full HD 1080x1920, 1152x768, 854x480, 1280x854, 1440x960 atd.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Akční hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zeměpis, Vlajky, flags, webové stránky, A, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Poker karetní hra, internetové stránky, Wallpapers na plochu PC, K, Vlajky měst a obcí České republiky

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Logické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Akční hry, Karetní hry a tak podobně.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, politici, fikce a fantasy, křesťanství, umělci, historie, vlastnosti, státní správa, žurnalisté a novináři, mytologie, záliby, sport, filozofie, věda, lékařství, přezdívky, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, poruchy, osobnosti atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: filozofie, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, politici, politika, historie, podnikání a podnikatelé, lékařství, mytologie, školství, křesťanství, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, národnost, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby, věda, rodinné vztahy, zločin a právo, poruchy, psychologie atd.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Idaho, Wyoming, Maryland, Severní Dakota, Aljaška, Arizona, Connecticut, Michigan, Georgie, Kansas, Havaj, Nebraska, Mississippi, New Jersey, Iowa, Severní Karolína, Louisiana, Nové Mexiko, Jižní Dakota, Wisconsin, Pensylvánie, Alabama, Utah, Texas, Massachusetts, Montana atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Kameňáky, černý humor, vtípky, anekdoty, fóry, vtipné texty

Zkuste vypnout! Kameňáky, černý humor, vtípky, anekdoty, fóry, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, fóry o homosexuálech, kameňáky, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipné básničky, anekdoty o politice, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, vtipné citáty apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, doporučujeme, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Vlajka Šalamounových ostrovů, kuriozity, zdarma, zábava, Omalovánky k vytištění, hyperlinky, humor, Online životopisy, biografie slavných osobností

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Logické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Akční hry, Karetní hry a tak podobně.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, politici, fikce a fantasy, křesťanství, umělci, historie, vlastnosti, státní správa, žurnalisté a novináři, mytologie, záliby, sport, filozofie, věda, lékařství, přezdívky, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, poruchy, osobnosti atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: filozofie, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, politici, politika, historie, podnikání a podnikatelé, lékařství, mytologie, školství, křesťanství, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, národnost, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby, věda, rodinné vztahy, zločin a právo, poruchy, psychologie atd.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Anekdoty, frky, fóry, kameňáky, vtipy, ftipy

Zkuste vypnout! Anekdoty, frky, fóry, kameňáky, vtipy, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, černý humor, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, fóry o homosexuálech apod.

PC tapety pro Windows - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste PC tapety pro Windows. doporučujeme pro mobilní telefon, mobil, displej, notebook, počítač, phablet, smartphone, obrazovka počítače, monitor, ultrabook, PC a pro operační systémy Linux Mint, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, Mac, Java ME, Chrome OS, Windows Me, macOS, Lubuntu, BlackBerry OS, Windows Server 2012. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako letadla, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, wallpapery, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, zvířata, voda a bubliny, motorky, motocykly, sportovní pozadí, noční města, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, auta. Stahujte ve velikostech 750x1334, širokoúhlé 1366x768, 1080x1800, 1800x1440, 360x760, 393x786, 1600x2560, 2560x2048, 1920x1440, 1920x1080 Full HD, 800x600, 1200x1920, 1536x2560, 640x480, 1152x1920, HD 1280x720 atd.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Klíčová slova: ú, weby, info, volný čas, V, FC Barcelona, Stručný slovník pojmů a termínů, Seznam státních vlajek, cestování, pro dospělé, URL, Nejhranější hry online, Biblické omalovánky,

Několik fórů na závěr. Vtip Bisexuál: Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Co umí blondýnka nejlepšího k večeři? Rezervovat stůl v restauraci.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Warez Movies, software, music mp3
Tipy na zajímavé weby
Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows
Zajímavé internetové odkazy
Luis Suárez
Partnerské weby
Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.