Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Dále doporučujeme, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Trest smrti, Zpěvačky, Poslanec, Hudebnice, Husité, HIV pozitivní, Poslanci, AIDS, Němci, Malíř, Skladatel, Manýrismus, Miliardář, Ministr, Country, Ekonom, Druhá světová válka, Brno, Závodník, Pedagog, Avangard Omsk, Hokej, Archivář, Upálen, Čeští králové, Češi, Vojevůdce, Rock ‚n‘ Roll, Dallas Stars, Hejtmani, Svatý, Zavražděn, Trenérka, Filozof, Textařka, Antropolog apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, v čem upravit, čím zobrazit, kterak editovat, v čem spustit, jak převést, jak přehrát, jak otevřít, jak exportovat, jak konvertovat, jak importovat soubory z následujících kategorií: komprimace dat, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, hudební audio soubory, konfigurační soubory, video soubory, grafiku, obrazy disků, dokumenty apod.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Klíčová slova: multimédia, Počítačové tapety pro Windows, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, La roulette Tipi di roulette, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Biografie slavných osobností, Obrázky, kliparty, Slova vánoční koledy Slyšte, slyšte, pastuškové, Kliparty pro Office, zeměpis, volný čas, Federace USA

Wallpapers na plochu počítače - tapety na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na plochu počítače. vhodné pro ultrabook, monitor, smartphone, displej, PC, obrazovka počítače, notebook, tablet, mobilní telefon, počítač, phablet a pro operační systémy Windows 95, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, SUSE Linux, BlackBerry OS, Windows 98, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Android, Java ME. Wallpapers na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, noční města, wallpapery, rostliny, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže. Stahujte v rozlišení 1280x768, 1152x1920, 750x1334, 1200x1920, hi res 2560x1920, 1536x2560, 1600x900, 360x720, 393x786, 800x1280, 768x1024, 2560x1440, 1280x960, 375x812, 2560x2048, 1920x1440 atd.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Ftipy, frky, černý humor, vtipy, fórky, vtípky

Chcete se pobavit? Ftipy, frky, černý humor, vtipy, fórky, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné básničky, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipné citáty, kameňáky, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, anekdoty o politice apod.

Moudra, hlášky, výroky, přísloví, moudrosti, úsloví, motta

Slavné citáty, Moudra, hlášky, výroky, přísloví, moudrosti, úsloví, motta, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o člověku, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Keywords:pro dospělé, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Nejhranější online hry zdarma, Jennifer Lopez, Hry pro kluky, školství, Biografie slavných osobností, Pozadí na plochu rostliny, webovky, Wallpapers na plochu počítače, Městské a obecní prapory obcí ČR

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, významné osobnosti, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, herci a herečky, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Masový vrah, Orlík, Američané, Poslanci, Voják, Zlatý slavík, Válka, Královna, Textař, Svatý, Dallas Stars, Miliardáři, Dabérka, Státník, Vůdce, Avangard Omsk, Zavražděn, Podnikatel, Architekt, Prezidenti, Ital, ČSSD, Rock ‚n‘ Roll, Habsburkové, Itálie, Prezident, Herečka, Olympijský vítěz, Faraon, Vrah, Francouz, Hudebnice, Gymnasté, Olympiáda, Nežijící, Hejtman apod.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, dopravní prostředky, stavby, hudba, jídlo a nápoje, přístroje, láska, náboženství, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, hmyz, muži, rostliny, zelenina, ptáci, věda, sport, Vánoce a Advent, mapy, smajlíci a emotikony, ovoce, auta atd.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: věda, různé, chemie, technika, cestování, nemoce, psychologie, sport, školství, počítače, internet, zločin a právo, český jazyk, hardware, nápoje, zkratky, ekonomie a ekonomika, rostliny, literatura, lékařství a medicína, bankovnictví, fyzika, matematika, software atd.

Počítačové tapety pro Windows - tapety na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro počítač, PC, mobil, tablet, displej, obrazovka počítače, notebook, phablet, monitor, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), Slackware, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Windows 10, Android. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, voda a bubliny, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, rostliny, vesmír, planety, galaxie, noční města, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, příroda, krajina, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, wallpapery, zvířata. Zvolit si můžete rozměry 1920x1280, HD 1280x720, 360x760, 2160x3840, 1152x1920, 1366x1024, 1920x1440, 1280x1024, 1600x1200, 1680x1050, 1536x2560, 1536x864, 1152x768, 2560x2048, 800x1280, 360x640 atd.

Klíčová slova: V, Dopravní značky, internetové stránky, Texty přáníček k svátku podle jmen, Slovník pojmů Co je to?, cestování, Online hry pro děti zdarma, Slané vánoční pečivo, Prapory všech zemí světa, Superhry a hry online zdarma, B, kuriozity

Ftipy, vtipy, černý humor, anekdoty, fóry, frky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, vtipy, černý humor, anekdoty, fóry, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií kameňáky, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina apod.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zahrajte si online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Klíčová slova: URL, hyperlinky, F, Grunge hudební rockový styl, humor, výukové pomůcky, Online adventní magazín, Omalovánka zvonečku, zdroje informací, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, počítače

Ftipy, vtipy, černý humor, anekdoty, fóry, frky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, vtipy, černý humor, anekdoty, fóry, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií kameňáky, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vtipy, frky, vtipné texty, ftipy, vtípky, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtipy, frky, vtipné texty, ftipy, vtípky, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, O manželství, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O důchodcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O Němcích, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O ekonomech apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Farmářské hry, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Oblíkačky, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Letecké simulátory, Logické hry, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Adventury, Akční gamesky, Oddechové hry, Hannah Montana apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Klíčová slova: Seznam státních vlajek, Vše o Vánocích, doporučujeme, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, M, Kate Hudson, Super free web games zdarma, weby, Federace USA, Staré hry online, Online web Hry zdarma bez registrace, zajímavosti, Celebrita Sarah Jessica Parker, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Kalouskův dětský sen: Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Lenin měl pravdu, socialismus se ukázal jako éra elektřiny: Do práce se chodí s odporem, na plat se čeká s napětím a vedení se dotknout nemůžeš.

Pán má na hlavě jen tři vlasy, přijde do kadeřnictví a chce uplést cop. Kadeřnici se to sice moc nezdá, ale dá se do pletení copu. Najednou ale povídá: „Ježiš, hrozně se omlouvám, já jsem vám omylem vytrhla jeden vlas.“ Pán na to: „To nevadí, upleťte to teda z těch dvou.“ Kadeřnice plete dál, když najednou: „Jejda, je mi to moc líto, ale já jsem vám vytrhla další vlas.“ Pán na to: „No, tak to nechte rozpuštěný.“

Další odkazy:

Klipart rolničky zdarma ke stažení
Zajímavé webové stránky
Hanoj
Odkazy na užitečné webové stránky
Texas hold’em poker Online, aturan, taruhan, bermain
Zajímavé internetové odkazy
Co znamená výraz štědrovka?
Doporučené odkazy
Spořte si, vytvářejte si úspory!
Odkazy na partnerské weby
Přání k narození dítěte

Děkujeme vám za vaši návštěvu.