Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Dále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem upravit, jak otevřít, jak přehrát, jak převést, jak vytvořit, jak exportovat, v čem spustit, čím prohlížet, kterak editovat, jak spustit následující typy souborů: písma, fonty, dokumenty, šablony dokumentů, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, video soubory, komprimace dat, koncovky souborů, grafiku, systémové soubory, internet a web apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Vše o Vánocích, odkaz, cestování, FC Barcelona, zdarma, multimédia, Hry pro nejmenší online, United Kingdom, odkazy, Prapory všech zemí světa, tipy, P

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete ostrůvky Oceánie, země Afriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země střední Asie, země východní Asie apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Hejtman, Překladatel, Olympijský vítěz, Kladno, Hudba, Žhavé výstřely, Ministr, Angličané, Diplomat, Starověký Egypt, Hudebnice, Básník, Philadelphia Flyers, Husité, Manýrismus, Rock ‚n‘ Roll, Zavražděn, Historik, Herečka, Slovenští prezidenti, Obchodník, Vojáci, Stoletá válka, Čech, AIDS, Textař, Textařka, Američané, Němci, Poprava, Trest smrti, Zpěvačka, Generalissimus, Miliardáři, Komunisté, Hokejisté apod.

Hry pro nejmenší online

Zkuste hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry, Logické hry, Strategie, Sportovní hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Pro dívky, Střílečky, Animace, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry a tak dále.

Full HD tapety na PC - wallpapery na tablet

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety na PC. doporučujeme pro notebook, mobil, počítač, monitor, PC, obrazovka počítače, phablet, smartphone, mobilní telefon, ultrabook, tablet a pro operační systémy Chrome OS, SUSE Linux, Red Hat Linux, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Android, Windows 7, Linux Fedora, macOS, Windows Server 2012, Windows 95. Tapety na PC jsou rozdělené kategorií: Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, zvířata, motorky, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, Formule 1, velkoměsta a noční život, fraktály, flóra, stromy, fantasy, sportovní a závodní auta, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, vesmír, kosmos. Dostupná rozlišení jsou Full HD 1080x1920, 1440x900, 393x786, 1366x768, 1600x2560, 1152x768, 854x480, 1600x900, 4800x1200, 1080x1920, 320x568, 360x720, 1280x960, 1920x1440, 768x1024, 1024x600 atd.

Keywords:Online hry zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, doporučujeme, pro děti, Jessica Simpson, Stručný slovník pojmů a termínů, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, linky, Amy Weber, pro dospělé, internetové stránky, zadarmo

Nejhranější online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní, Sportovní, Klasické, Strategie, Karetní, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Střílečky, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Vánoční online hry, Pro dívky a podobně.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Přísloví, aforismy, rčení, bonmoty, motta, myšlenky, úsloví

Citáty slavných osobností, Přísloví, aforismy, rčení, bonmoty, motta, myšlenky, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o dobru, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Vtipné texty, kameňáky, černý humor, vtipy, fórky, anekdoty

Zkuste vypnout! Vtipné texty, kameňáky, černý humor, vtipy, fórky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o Bohu, O ženách, O zvířátkách, O Slovácích, Vtipné hádanky, O ekonomech, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, O Němcích, O škole, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O Windows, O manželství, O důchodcích apod.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, Nejlepší školní testy a kvízy, webové stránky, Omaha hold em poker, Superhry a hry online zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, volný čas, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, K, Online web Hry zdarma bez registrace, webovky, Dopravní značení

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako politika, internet, software, nápoje, ekonomie a ekonomika, školství, účetnictví, stavebnictví, hardware, náboženství a křesťanství, rostliny, literatura, psychologie, český jazyk, kultura, příroda, počítače, věda, nástroje, sport, filozofie, materiály, zkratky, lékařství a medicína atd.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Nežijící, New Jersey Devils, Američan, Archivář, Avangard Omsk, Florida Panthers, Čech, Habsburkové, Prezident USA, New York Rangers, Křesťanství, KSČ, Filozof, Rock ‚n‘ Roll, Upálen, Právník, ČSSD, Kancléř, Mim, Zlatý slavík, Kněz, Teolog, Angličané, Prezidenti ČR, Sebevražda, Poslanec, Američané, Voják, Hudebnice, Lord, Císař, Novinář, Druhá světová válka, Architekt, Dallas Stars, Pedagog apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Moudra, motta, hlášky, bonmoty, přísloví, úsloví, moudrosti

Slavné citáty, Moudra, motta, hlášky, bonmoty, přísloví, úsloví, moudrosti, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o kráse od různých známých osobností.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států New Jersey, Virginie, Florida, Rhode Island, New Hampshire, Wisconsin, Louisiana, Georgie, Západní Virginie, Colorado, Vermont, Montana, Alabama, Havaj, Ohio, Pensylvánie, Washington, Jižní Karolína, Severní Dakota, Iowa, Oklahoma, Texas, Delaware, Jižní Dakota, New York, Missouri atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: hudební zkratky, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, geocaching, okresy České republiky, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, státy usa, mezinárodní organizace apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: hyperlinky, zajímavosti, Vlajky amerických států USA, Svatební blahopřání a texty, výukové pomůcky, zábava, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, školství, počítače, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako politika, internet, software, nápoje, ekonomie a ekonomika, školství, účetnictví, stavebnictví, hardware, náboženství a křesťanství, rostliny, literatura, psychologie, český jazyk, kultura, příroda, počítače, věda, nástroje, sport, filozofie, materiály, zkratky, lékařství a medicína atd.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Nežijící, New Jersey Devils, Američan, Archivář, Avangard Omsk, Florida Panthers, Čech, Habsburkové, Prezident USA, New York Rangers, Křesťanství, KSČ, Filozof, Rock ‚n‘ Roll, Upálen, Právník, ČSSD, Kancléř, Mim, Zlatý slavík, Kněz, Teolog, Angličané, Prezidenti ČR, Sebevražda, Poslanec, Američané, Voják, Hudebnice, Lord, Císař, Novinář, Druhá světová válka, Architekt, Dallas Stars, Pedagog apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj apod.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, mapy, hmyz, zvířata, stavby, osobnosti a lidé, nápoje, zelenina, ženy a dívky, jídlo a nápoje, muži, auta, náboženství, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, sport, ovoce, věda, rostliny, hudba atd.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Klíčová slova: Wallpapers na PC ke stažení, Obrázky zdarma, weby, F, Vlajky spojených států amerických, Sexy Kelly Clarkson, Online zeměpisné testy zdarma, Slovník pojmů Co je to?, info, Hry pro nejmenší děti online zdarma, č, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Pozadí na plochu voda, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Poslední vůle: "Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Eskymačka hoří touhou zašoustat si chvíli pouhou ani si však nevrzla svlíkla se a umrzla.

Když si dáš tohle do statusu, tak to budeš mít ve statusu! Dej si to do statusu a sleduj, jak to máš ve statusu!

Další odkazy:

Cristiano Ronaldo futbalista
Zajímavé webové stránky
Katherine Heigl
Odkazy na zajímavé weby
Historie cestování
Zajímavé internetové odkazy
Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání
Tipy na Partnerské weby
Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky
Naše tipy na zajímavé stránky
Celebrity, herečky, zpěvačky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.