Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Zajímavé odkazy, cestování, počítače a internet

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dekorace, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vosí hnízda, Adventní svícen, Jmenovka, Keramický adventní věnec, Perníčky, Neviňátko, Bůh, Lindt, Hostina, Patchwork, Zima, K Vytisknutí, Atmosféra, Brno, Borovice, Anglicky, Sněhulák, LED svíčky, Lego, Plzeň, Ježíšek, K Tisku, Špalda, SMS, Štěstí, Křesťanství, Slámový adventní věnec, Štědrý večer, Vánoční ozdoby, Linecká kolečka, Přáníčko apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií poruchy, umělci, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, školství, fikce a fantasy, přezdívky, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, osobnosti, politici, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, křesťanství, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, věda, národnost, státní správa atd.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: státy usa, geocaching, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, okresy České republiky, vojenské hodnosti, týmy NHL, měny, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, úřady a ministerstva apod.

Frky, anekdoty, fóry, vtipné texty, vtipy, vtípky

Potřebujete se naladit? Frky, anekdoty, fóry, vtipné texty, vtipy, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Somálcích, O ekonomech, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O důchodcích, O Němcích, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O manželství, O škole, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O ženách apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Klíčová slova: cestování, Prapory českých měst, kuriozity, webovky, Lap Dance, hyperlinky, Dopravní značení, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Nigeria, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Full HD pozadí ke stažení, Ilustrační obrázky

černý humor, anekdoty, fóry, kameňáky, vtipy, frky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, anekdoty, fóry, kameňáky, vtipy, frky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, kameňáky, murphyho zákony, vtipné citáty, černý humor, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Informace, cestování, počítače a internet

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Přehled vlajek USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Colorado, Aljaška, Tennessee, Virginie, Massachusetts, Kentucky, Minnesota, Texas, Idaho, Vermont, Washington, Arkansas, Montana, Indiana, Severní Dakota, Kalifornie, Wyoming, Pensylvánie, Iowa, Nové Mexiko, New Hampshire, Rhode Island, Ohio, Kansas, Michigan, Mississippi atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Keywords:pro děti, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Webové online testy zdarma, Dopravní značení, Best web page, Seznam zkratek a akronymů, Ilustrační obrázky, Online hry zdarma, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, webové stránky, Biografie známých osobností, Nejlepší obrázky na plochu zdarma

Nejlepší zeměpisné kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vražedkyně, Itálie, Zpěvačky, Prezidenti, Zlatý slavík, Historik, Boston Bruins, Slováci, Český slavík, HIV pozitivní, Country, Textařka, Císař, Voják, Rakušan, New York Rangers, Režisér, Vojevůdce, Překladatel, Právník, Prezidenti USA, Válka, Kněz, Máj, KHL, Miliardáři, Husité, Náboženství, Generalissimus, Herec, Habsburkové, Francie, Sci-fi, Svatý, Sochař, Poslanci apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete Antarktidy, evropské země a státy, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky, země Severní Ameriky apod.

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry Vybírejte z kategorií Sportovní hry, Postřehové hry, Strategie, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Střílečky, Relaxační hry, Závody aut, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Logické hry, Akční hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Klíčová slova: Státní prapory, tipy, volný čas, Vánoční pohádky pro malé i velké diváky, pro dospělé, Tapety na PC, Slovník pojmů Co je to?, Bumble, Hry pro nejmenší online, Webové online hry zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, zdarma

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Síť, cestování, počítače a internet

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak exportovat, kterak editovat, jak převést, čím prohlížet, jak otevřít, čím zobrazit, jak konvertovat, jak spustit, jak přehrát, jak importovat soubory těchto typů: systémové soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, grafiku, obrazy disků, spustitelné soubory, konfigurační soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, hudební audio soubory, internet a web apod.

Tapety na PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC. lze použít v PC, obrazovka počítače, displej, notebook, ultrabook, počítač, smartphone, tablet, phablet, mobil, mobilní telefon a pro operační systémy Java ME, Windows 95, Linux Ubuntu, Windows Me, Apple iOS (iPhone), Windows 2000, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Windows 7, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012. Full HD pozadí ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: Formule 1, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, fraktály, armáda, válka, zbraně, fantasy, tenisté a tenistky, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, vesmír, kosmos, ptáci, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, oceán, moře, pláže, nature - příroda. Stahujte v rozlišení 3200x1800, 1152x1920, 1024x768, 1152x768, 1440x2560, 1366x1024, 800x600, 1280x800, 1200x1920, 854x480, 1920x1080 Full HD, 320x568, 2160x3840, 1366x768, 640x480, 1152x864 atd.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: č, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky vlajek měst ČR, Nejznámější vánoční koledy, R, odkazy, zajímavosti, Tipy na adventní zájezdy na vánoční trhy a jarmarky, zeměpis, Skvělé hry online zdarma, linky

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Rčení, výroky, motta, myšlenky, bonmoty, aforismy, hlášky

Slavné citáty, Rčení, výroky, motta, myšlenky, bonmoty, aforismy, hlášky, . Mj. na webu naleznete citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o štěstí od různých známých osobností.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Full HD pozadí ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Také doporučujeme: Full HD pozadí ke stažení. lze použít v mobil, monitor, displej, ultrabook, PC, smartphone, tablet, mobilní telefon, počítač, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy macOS, Linux Fedora, BlackBerry OS, Slackware, Windows 95, Windows 10, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Chrome OS, OSX. PC pozadí pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: rostliny, voda a bubliny, motorky, motocykly, zvířata, auta, budovy a stavby, příroda, krajina, dopravní prostředky, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, letadla, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, sportovní pozadí. Dostupné rozměry 2048x1536, 854x480, 1440x900, 375x812, 1600x900, 1024x600, 1280x800, 1920x1080 Full HD, 1600x1200, 1536x2560, 1200x1920, 1440x2560, 1440x960, 412x846, 1536x864, 1600x2560 atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Klíčová slova: Super online flash hry, Přehled vlajek USA, č, školství, zadarmo, Athletic Club, Online adventní magazín, info, internetové stránky, doporučujeme, Online testy zdarma bez registrace, Přehled souborových přípon, Kdo byl Ježíš Kristus?,

Několik fórů na závěr. Vtip Modlitba: Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Pane Paroubek, rychle, vstávejte!! Na pana prezidenta byl spáchán atentát!! - Cože?? Vono už je půl sedmý ?!?!

Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Panama
Naše tipy
Open format
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku a jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Smuteční kondolence
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.