Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, významné osobnosti, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: KSČ, Normalizace, Komunista, Nobelova cena, Druhá světová válka, Vojevůdce, Antropolog, Pop, Křesťanství, Žhavé výstřely, Kancléř, Právník, Česká královna, Češi, Sochař, New Jersey Devils, Stoletá válka, Archivář, Habsburkové, Ministři, Olympijský vítěz, Avangard Omsk, Američan, Ital, NHL, Ministr, Američané, Hudba, Olympijští vítězové, Rakušan, Básník, Poslanec, Spisovatel, Prezident USA, Charta 77, Hejtman apod.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, jak vytvořit, v čem upravit, jak otevřít, jak konvertovat, jak spustit, čím zobrazit, jak exportovat, čím prohlížet, jak přehrát, kterak editovat následující typy souborů: dokumenty, koncovky souborů, grafiku, komprimace dat, písma, fonty, hudební audio soubory, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, systémové soubory, šablony dokumentů, obrazy disků apod.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Moudrosti, přísloví, myšlenky, úsloví, moudra, motta, rčení

Citáty slavných osobností, Moudrosti, přísloví, myšlenky, úsloví, moudra, motta, rčení, rozdělené kategorií: citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o smutku od různých známých osobností.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Karetní hry, Bojové gamesy, Postřehové, Závodní moto hry, Logické, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, muži, ženy a dívky, věda, hudba, zvířata, halloween, láska, náboženství, květiny, hmyz, nápoje, Vánoce a Advent, přístroje, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, zelenina, osobnosti a lidé, sport, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy atd.

Klíčová slova: zábava, URL, tipy, Hry pro nejmenší online, Omalovánky k vybarvení zdarma, pro děti, M, linky, Brooke Burke, Kliparty zdarma ke stažení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zeměpis, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj apod.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Olympijský vítěz, Fotograf, Prezident, Kněz, Spisovatel, Češi, Američané, Romantismus, Císař, Pedagog, Hudba, Němci, Lord, Vůdce, Prezident USA, Válka, Zpěvačka, Právník, Závodník, Gymnasté, Stoletá válka, Křesťanství, První republika, Čeští králové, AIDS, Vojáci, Faraon, Žijící, Slovenští prezidenti, Český slavík, HIV pozitivní, Philadelphia Flyers, Manýrismus, Kladno, Pop, Renesance apod.

Keywords:Seznam státních vlajek, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Prapory regionů a království, Biografie slavných osobností, Vánoční sobi, Pozadí na plochu PC, doporučujeme, počítače, Australská vlajka, Vše o Vánocích, internet, Vánoční magazín

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Hry pro nejmenší online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší online Vybírejte z kategorií Logické hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Postřehové hry, Karetní hry, Sportovní hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Střílečky, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Relaxační hry, Závody aut, Adventury, Hry pro děti, Akční hry a tak dále.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Arizona, Oklahoma, Nebraska, Colorado, Texas, Connecticut, Kalifornie, Nevada, Virginie, New York, Kentucky, Iowa, Aljaška, Louisiana, Missouri, Utah, Alabama, Georgie, Wyoming, Montana, New Hampshire, Jižní Karolína, Delaware, Michigan, Ohio, Havaj atd.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, č, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Smuteční kondolence, odkazy, Biografie slavných osobností, Webové html5 hry zdarma, Tapety se zvířaty na plochu PC, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Webové html5 hry zdarma, M, Světové vlajky

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Barbie hry, Hannah Montana, Adventury, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, muži, auta, ženy a dívky, Vánoce a Advent, přístroje, stavby, láska, ptáci, osobnosti a lidé, zvířata, nápoje, symboly, hudba, jídlo a nápoje, květiny, mapy, náboženství, dopravní prostředky, věda, rostliny, sport, smajlíci a emotikony atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

černý humor, fórky, vtipné texty, kameňáky, vtipy, frky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fórky, vtipné texty, kameňáky, vtipy, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: židovské anekdoty, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, murphyho zákony, černý humor, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipné hádanky apod.

Tapety na PC zdarma ke stažení - wallpapery na tablet

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. vhodné pro obrazovka počítače, mobilní telefon, notebook, displej, monitor, tablet, počítač, phablet, smartphone, mobil, PC a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 2000, Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Android, Windows 98, Windows 7, Mac, Chrome OS, Linux Mint, Microsoft Windows Vista. Wallpapery na plochu PC z kategorií zvířata, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, fraktály, nature - příroda, ptáci, květiny, sportovní wallpapery, motorky, Formule 1, fantasy, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, free wallpapers, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci. Zvolit si můžete rozměry 375x812, 1024x600, 1280x854, Full HD 1080x1920, 1152x768, 1600x900, 2560x1440, 2048x1536, 1440x2560, 1080x1800, 1280x720, 800x600, 1024x768, 1600x900, 1280x768, 1600x1200 atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kapr, Film, Keramika, Košíčky, Tiskárna, Vánoční tapety, Adventní trhy, Vánoční svařák, Šišky, Vídeňský punč, Jedle, Ostrava, Vánoční svícen, Linecká kolečka, Dia, Anglicky, Ježíš Kristus, Vánoční dekorace, Kameňák, Vykrajovátka, Jmelí, Pokrmy, Tapeta, Slámový adventní věnec, Vánoční punč, bezlepkové cukroví, Vánoční koledy, Neviňátko, Patchwork, Osvětlení, Adventní neděle apod.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země střední Asie, země Severní Ameriky apod.

Klíčová slova: Nejlepší obrázky na plochu zdarma, weby, zdarma, Co je to Betlém?, webovky, kuriozity, Wallpapers na plochu počítače, Ekonomie, Karl Marx, cestování, humor, pro dospělé

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Barbie hry, Hannah Montana, Adventury, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, muži, auta, ženy a dívky, Vánoce a Advent, přístroje, stavby, láska, ptáci, osobnosti a lidé, zvířata, nápoje, symboly, hudba, jídlo a nápoje, květiny, mapy, náboženství, dopravní prostředky, věda, rostliny, sport, smajlíci a emotikony atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - obrázky na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v obrazovka počítače, monitor, tablet, smartphone, ultrabook, PC, notebook, mobil, phablet, počítač, displej a pro operační systémy Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Windows 10, Java ME, Windows Me, Lubuntu, FreeBSD, Windows 98, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu. Tapety na plochu PC jsou rozdělené kategorií: adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, květiny, kytky, letadla, sportovní pozadí, wallpapery, hry a herní wallpapery, rostliny, auta, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, motorky, motocykly, noční města, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, budovy a stavby, příroda, krajina, hudební tapety. Dostupné velikosti jsou 1280x768, 1152x864, 360x640, 2048x1536, 1536x864, 393x786, 2560x1600, 320x568, 1920x1200, 1152x1920, 1920x1280, 1280x960, 1920x1080 Full HD, 1536x2560, hi res 2560x1920, 1600x1200 atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Fórky, frky, kameňáky, anekdoty, černý humor, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, frky, kameňáky, anekdoty, černý humor, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipné hádanky, murphyho zákony, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech apod.

Klíčová slova: zajímavosti, odkaz, zadarmo, Vlajky měst České republiky, Kliparty zdarma ke stažení, Oman, Hry pro nejmenší online, Seznam souborových přípon, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, hyperlinky, volný čas, Tapety na PC zdarma ke stažení, Adventní dekorace - řetězy,

Několik fórů na závěr. Vtip Silný led: Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Vlk, liška a medvěd se dohodnou, že si seženou práci. A nejlépe, aby se při ní zadarmo najedli. Sejdou se za týden a vlk vypráví: "Tak jsem šel hlídat ovce, ale vyhodili mě. Ráno to spočítali, zjistili, že jim dvě ovce chyběj a dostal jsem padáka." Liška povídá: "To já šla dělat dozor do drůbežárny a taky mě vyhodili. Ráno to spočítali, zjistili, že jim pět slepic chybí a dostala jsem padáka." Medvěd na to: "Tak to já šel dělat do cihelny, ale ještě mě nevyhodili." "Ty žereš cihly?" "Ne, já žeru Ukrajince a ty nikdo nepočítá..."

Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Obrázek Santy Clause
Doporučené odkazy
Zimní krajina
Zajímavé internetové odkazy
Osvětlení vánoční stromku
Partnerské weby
Klipart vánoční dárky zdarma ke stažení
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.