Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Zajímavé odkazy, cestování, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: ekonomie a ekonomika, příroda, internet, zločin a právo, zkratky, nástroje, psychologie, software, cestování, jídlo, nemoce, fyzika, školství, latina, náboženství a křesťanství, literatura, různé, politika, kultura, chemie, sport, filozofie, rostliny, nápoje atd.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Informace, cestování, počítače a internet

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: kultura, zločin a právo, sport, fyzika, stavebnictví, literatura, náboženství a křesťanství, český jazyk, nástroje, technika, jídlo, matematika, nápoje, politika, cestování, lékařství a medicína, chemie, software, psychologie, rostliny, školství, hardware, internet, bankovnictví atd.

Klíčová slova: humor, kuriozity, výukové pomůcky, multimédia, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, zdroje informací, Full HD wallpapers na PC, zdarma, HTML5 Browserspiel, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Vánoční web, Hry pro dívky online, info

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, láska, mapy, osobnosti a lidé, nápoje, nástroje a přístroje, hmyz, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, ptáci, halloween, sport, zvířata, věda, květiny, ženy a dívky, muži, rostliny, hudba, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, Vánoce a Advent atd.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Fórky, ftipy, vtipy, kameňáky, anekdoty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, ftipy, vtipy, kameňáky, anekdoty, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, murphyho zákony, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipné hádanky apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Keywords:Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Onlinovky zdarma, Online biografie, životopisy osobností, Super online hry zdarma, Omalovánky k vybarvení, školství, volný čas, Nej hry online, Omalovánky pro děti, Obrázky, kliparty, Online web Hry zdarma bez registrace, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Kameňáky, fóry, vtipné texty, vtípky, vtipy, frky

Chcete se pobavit? Kameňáky, fóry, vtipné texty, vtípky, vtipy, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, Vtipy o doktorech, O ženách, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, Vtipy o Bohu, O mužích, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O Slovácích, Frky ze života, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, O Windows, O Chucku Norrisovi, O Somálcích apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Aforismy, bonmoty, myšlenky, moudrosti, rčení, hlášky, motta

Citáty slavných osobností, Aforismy, bonmoty, myšlenky, moudrosti, rčení, hlášky, motta, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o penězích, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Klíčová slova: V, Databáze osobností Kdo je to?, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Sara Shimada, zábava, doporučujeme, Státní vlajky států světa, Blahopřání k MDŽ, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Full HD pozadí ke stažení, webové stránky

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zahraniční značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, výstražné značky, dodatkové tabulky apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Postřehové hry, Akční hry, Sportovní hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Logické hry, Karetní hry, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Střílečky, Strategie, Pro dívky, Relaxační hry, Bojové hry, Závody aut a tak dále.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Pro dívky, Závody aut, Animace, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Karetní hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Akční hry, Bojové hry, Postřehové hry a tak dále.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Klíčová slova: odkazy, Dopravní značení, Biografie slavných osobností, Historie a použití omalovánek v USA, Přehled formátů souborů, Přehled zkratek a akronymů, odkaz, Texty blahopřání, Přehled státních vlajek států světa, F, zeměpis

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zahraniční značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, výstražné značky, dodatkové tabulky apod.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Vtípky, fórky, frky, vtipné texty, vtipy, ftipy

Chcete se pobavit? Vtípky, fórky, frky, vtipné texty, vtipy, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, černý humor, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, anekdoty o politice apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Pro dívky, Klasické, Stolní hry a deskovky, Závodní, Strategie, Sportovní, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Střílečky, Oddechové, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Vánoční online hry a podobně.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, linky, Kliparty zdarma, M, zadarmo, Cristiano Ronaldo, Hry pro nejmenší děti online zdarma, č, Vlajky jednotlivých států USA, Stručný encyklopedický slovník, internet, K, Kam na výlet?,

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox Facebboku: Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

„Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Blackjack
Zajímavé internetové odkazy
Charisma Carpenter
Partnerské weby
Textová přáníčka a obrázky k svátku
Naše tipy
Přání k narozeninám
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.