Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Zajímavé odkazy, technika, zábava, informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie apod.

Adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jarmark, Staroměstské náměstí, Jedle, Cesmína, Linux, Desktop, Tisk, Popelka, Vídeňský punč, Vánoce, Osvětlení, Koledy, Linecká kolečka, Husarské knoflíky, Řetězy, Vánoční ozdoby, Milka, Osvětlení do oken, Štědrý den, K Vytisknutí, Dia, Zima, Mrazík, Vánoční stromeček, Brno, Adventní trhy, Bůh, Jmelí, Kapr, Přáníčko, Špalda apod.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - tapety do mobilu

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v monitor, počítač, notebook, phablet, mobilní telefon, ultrabook, smartphone, tablet, mobil, PC, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Fedora, BlackBerry OS, Java ME, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, OSX, Slackware, Windows 98, Chrome OS, Windows NT, Microsoft Windows Vista. Obrázky na PC jsou rozdělené kategorií: rostliny, auta, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, zvířata, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, noční města, wallpapery, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety. Zvolit si můžete rozměry 320x568, 412x846, 1024x600, 1366x1024, 1600x2560, 1440x2560, 2560x2048, 1536x864, 1280x768, 1600x1200, 1152x768, 800x600, 1680x1050, 1024x768, 1280x1024, 1440x960 atd.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Nej hry online

Zkuste nej hry online . Mj. na webu naleznete Hry pro děti, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Logické hry, Bojové hry, Akční hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Strategie, Brutální krvavé hry, Závody aut, Karetní hry, Adventury, Střílečky a tak dále.

Klíčová slova: Nej hry online, Nejhranější hry online, Stručný slovník pojmů a termínů, multimédia, ChristianMingle, Online životopisy, biografie slavných osobností, zadarmo, zábava, Nicole Kidman, odkazy, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejlepší online hry zdarma, Obrázky vlajek měst ČR

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií výstražné značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky apod.

Super online kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Keywords:tipy, Státní prapory všech zemí, Super online kvízy, Webové online testy zdarma, Velikonoční textová blahopřání, Super online kvízy, pro děti, ú, Bumble, Seznam zkratek a akronymů, Tapety na PC zdarma ke stažení, Vlajky jednotlivých států USA

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Náš tip, technika, zábava, informace

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Klíčová slova: webové stránky, zeměpis, URL, Přání k jmeninám, sms ke svátku, odkaz, humor, weby, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, Přehled formátů souborů, info, Seznam vlajek měst České republiky, internetové stránky

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Herec, Brno, Upálen, Nežijící, Trenérka, Komik, Ministři, AIDS, Romantismus, Philadelphia Flyers, Továrník, Kněz, Voják, Producent, Fotograf, Ministr, Zlatý slavík, Křesťanství, Ital, Komunisté, Diplomat, Žhavé výstřely, Náboženství, Závodník, Poslanci, Vládce, Rock ‚n‘ Roll, Francouz, ČSSD, Čeští králové, Masový vrah, Podnikatelé, Česká královna, Dallas Stars, Architekt, Politik apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Fóry, kameňáky, anekdoty, fórky, vtipné texty, vtípky

Potřebujete se naladit? Fóry, kameňáky, anekdoty, fórky, vtipné texty, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O mužích, O Slovácích, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O ekonomech, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O Windows, Vtipy o Bohu apod.

Informace, technika, zábava, informace

Hry pro nejmenší online

Vyzkoušejte hry pro nejmenší online Webhry jsou rozdělené kategorií: Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Hannah Montana, Adventury, Akční gamesky, Barbie hry, Farmářské hry, Střílecí hry, Strategické onlinovky, online html5 hry, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky apod.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Klíčová slova: hyperlinky, cestování, volný čas, Tipy na nejoblíbenější vánoční filmy, výukové pomůcky, kuriozity, Online testy a kvízy zdarma, Přáníčka k svátku a jmeninám, Přehled zkratek a akronymů, Nej hry online, Dopravní značení

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Herec, Brno, Upálen, Nežijící, Trenérka, Komik, Ministři, AIDS, Romantismus, Philadelphia Flyers, Továrník, Kněz, Voják, Producent, Fotograf, Ministr, Zlatý slavík, Křesťanství, Ital, Komunisté, Diplomat, Žhavé výstřely, Náboženství, Závodník, Poslanci, Vládce, Rock ‚n‘ Roll, Francouz, ČSSD, Čeští králové, Masový vrah, Podnikatelé, Česká královna, Dallas Stars, Architekt, Politik apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Fóry, kameňáky, anekdoty, fórky, vtipné texty, vtípky

Potřebujete se naladit? Fóry, kameňáky, anekdoty, fórky, vtipné texty, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O mužích, O Slovácích, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O ekonomech, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O Windows, Vtipy o Bohu apod.

Síť, technika, zábava, informace

černý humor, frky, fórky, anekdoty, ftipy, fóry

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, frky, fórky, anekdoty, ftipy, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, kameňáky apod.

Nejhranější hry online

Doporučujeme nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Vaření a smažení, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Adventury, Hannah Montana, Oblíkačky, Akční gamesky, Omalovánky, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Barbie hry, Střílecí hry, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Hry s koňmi, Farmářské hry apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: státní správa, lékařství, věda, národnost, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, záliby, politici, fikce a fantasy, sport, herectví, herci a herečky, osobnosti, poruchy, žurnalisté a novináři, umělci, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, nadpřirozené osoby atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Klíčová slova: Pozadí na tablet, Dopravní značky, Ilustrační obrázky, počítače, M, Avril Lavigne, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online vánoční webzine, Hry pro nejmenší online, Světové vlajky, Seznam vlajek amerických států, Vietnam,

Několik fórů na závěr. Vtip Březněvovo hobby: Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Řekové uvažují nad zavedením daně za využití Pythagorovy věty.

Příjde babka po letech na úřad a pozdraví: Čest, soudruhu!! Starosta se podiví a povídá: Babi, to jste si trochu spletla dobu,ne? Babka na to:Dobu možná, ale tebe ne!

Další odkazy:

Partnerské weby
HTML5 Videojuego de navegador
Naše tipy
Five-card draw
Zajímavé internetové odkazy
Poker online card game
Tipy na zajímavé weby
Pozadí na plochu zbraně
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.