Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Zajímavé odkazy, technika, kultura, informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Kameňáky, fórky, fóry, ftipy, anekdoty, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, fórky, fóry, ftipy, anekdoty, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, černý humor, frky o zvířatech, kameňáky, fóry o homosexuálech apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Náš tip, technika, kultura, informace

Rčení, bonmoty, motta, moudrosti, úsloví, myšlenky, moudra

Citáty slavných osobností, Rčení, bonmoty, motta, moudrosti, úsloví, myšlenky, moudra, . Mj. na webu naleznete citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, země EU, okresy České republiky, fyzikální jednotky, hudební zkratky, měny, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, obecné zkratky, politické strany a hnutí, týmy NHL, internetové domény 1. řádu apod.

Klíčová slova: URL, weby, A, Online adventní magazín, Gambling, betting, Seznam zkratek a akronymů, Pozadí na plochu PC, zadarmo, Hungary, zajímavosti, doporučujeme, M, pro děti

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: firmy a společnosti, úřady a ministerstva, geocaching, fyzikální jednotky, okresy České republiky, měny, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, hudební zkratky, státy usa, vojenské hodnosti apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Vyzkoušejte hry pro nejmenší děti online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové, Karetní hry, Akční hry, Sportovní, Logické, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Keywords:Dopravní značení, tipy, hyperlinky, školství, Přání k svátku podle jmen, Ilustrační obrázky, odkazy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, humor, F, PC tapety pro Windows

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Informace, technika, kultura, informace

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: software, fyzika, příroda, nápoje, stavebnictví, školství, zločin a právo, latina, literatura, hardware, sport, psychologie, matematika, politika, lékařství a medicína, filozofie, cestování, jídlo, technika, účetnictví, zkratky, rostliny, náboženství a křesťanství, chemie atd.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Online životopisy, biografie slavných osobností, zábava, Vlajka Palau, internetové stránky, F, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Stručný encyklopedický slovník, Stručný slovník pojmů a termínů, Staré hry online

Free game online hry

Zkuste free game online hry Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové online gamesy, Klasické, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Velikonoční hry, Strategie, parkování - parkovačky, Oddechové, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Karetní, Závodní, Vánoční online hry a podobně.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online . Naleznete zde Akční hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Bojové hry, Logické hry, Závody aut, Animace, Sportovní hry, Adventury, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Strategie, Relaxační hry a tak dále.

Adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom navštivte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční dárky, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Francouzsky, Televize, Vánoční světýlka, Stromeček, Jmenovka, Milka, Adventní trhy, Alkoholový kalendář, Linecká kolečka, Koledy, Osvětlení do oken, Tichá noc, Silvestr, Santa Claus, Svíčky, Lindt, Anglicky, Vosí hnízda, Vánoční koledy, Rumové řezy, Vykrajovátka, Atmosféra, Štědrý den, Santa, Drážďany, Vídeňský punč, Keramika, Jmenovky, Advent, Adventní neděle, Pastýř apod.

Síť, technika, kultura, informace

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nevada, Illinois, Severní Dakota, Arkansas, Alabama, Kalifornie, Florida, Louisiana, Maine, Ohio, Washington, Connecticut, Jižní Karolína, Colorado, Iowa, New Jersey, Západní Virginie, Montana, Rhode Island, Wyoming, Nové Mexiko, Kansas, Missouri, New York, Oklahoma, Vermont atd.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, webové stránky, linky, Vlajky afrických států, Obrázky, kliparty, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Badoo, Městské a obecní prapory obcí ČR, Hry pro nejmenší děti online zdarma, R

Free game online hry

Zkuste free game online hry Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové online gamesy, Klasické, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Velikonoční hry, Strategie, parkování - parkovačky, Oddechové, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Karetní, Závodní, Vánoční online hry a podobně.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online . Naleznete zde Akční hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Bojové hry, Logické hry, Závody aut, Animace, Sportovní hry, Adventury, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Strategie, Relaxační hry a tak dále.

Adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom navštivte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční dárky, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Francouzsky, Televize, Vánoční světýlka, Stromeček, Jmenovka, Milka, Adventní trhy, Alkoholový kalendář, Linecká kolečka, Koledy, Osvětlení do oken, Tichá noc, Silvestr, Santa Claus, Svíčky, Lindt, Anglicky, Vosí hnízda, Vánoční koledy, Rumové řezy, Vykrajovátka, Atmosféra, Štědrý den, Santa, Drážďany, Vídeňský punč, Keramika, Jmenovky, Advent, Adventní neděle, Pastýř apod.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak přehrát, jak otevřít, v čem upravit, jak spustit, jak vytvořit, jak importovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak exportovat, v čem spustit soubory z následujících kategorií: písma, fonty, systémové soubory, šablony dokumentů, dokumenty, spustitelné soubory, video soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, internet a web, obrazy disků, hudební audio soubory, grafiku apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Klíčová slova: Federace USA, multimédia, webovky, kuriozity, pro dospělé, Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport, Adventní magazín, Státní prapory, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online web Hry zdarma bez registrace, Členské země americké federace, Vtipy,

Několik fórů na závěr. Vtip Přání: "Ať žije vláda! Ale za svoje."

Zákon vyplývající ze života: Život je řada průšvihů po sobě nepravidelně jdoucích.

KŘESŤANSTVÍ: Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi. SOCIALISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě. KOMUNISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka. EVROPSKÁ UNIE: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, podojí druhou a mléko zahodí. TRADIČNÍ KAPITALISMUS: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu. ČESKÝ KAPITALISMUS: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1600 mil. Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy, ale kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci. AMERICKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil proč kráva chcípla. FRANCOUZSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři. JAPONSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě. ČÍNSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval. BRITSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené. ITALSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd. RUSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě. Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.

Další odkazy:

Partnerské weby
Shakira
Doporučené odkazy
Kliparty a obrázky
Tipy na zajímavé weby
Křesťanské omalovánky k tisku
Naše tipy
Poker Permainan kartu
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.