Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Zajímavé odkazy, cestování, hry, zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Vaření a smažení, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Hry s koňmi, Omalovánky, Auta a závodní, Barbie hry, Akční gamesky, Adventury, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Deskovky apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Free game online hry

Zapařte si free game online hry. V této jedinečné sbírce naleznete Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Sportovní, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Logické, Postřehové a tak podobně.

Síť, cestování, hry, zábava

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Klíčová slova: webovky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Staré hry online, cestování, Kam na výlet?, Životopisy osobností, Hry pro kluky, Přehled zkratek a akronymů, Call girls, školství, Vše o Vánocích, Vánoční web, odkazy

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Keywords:Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, hyperlinky, info, Inzeruj, inzerce zdarma, volný čas, tipy, zadarmo, Obrázky k svátku, Ilustrační obrázky, linky, M

Moudrosti, moudra, motta, hlášky, aforismy, úsloví, bonmoty

Citáty slavných, Moudrosti, moudra, motta, hlášky, aforismy, úsloví, bonmoty, . Mj. na webu naleznete citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o lži od různých známých osobností.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: týmy NHL, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, státy usa, politické strany a hnutí, geocaching, měny, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, hudební zkratky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Klíčová slova: zdroje informací, Prapory regionů a království, weby, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, Seznam vlajek měst České republiky, Databáze osobností Kdo je to?, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Gabon, zeměpis, Vlajky amerických států USA, Dopravní značení, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Tapety na plochu počítače - wallpapery na tablet

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu počítače. doporučujeme pro phablet, notebook, počítač, smartphone, obrazovka počítače, mobilní telefon, PC, monitor, mobil, displej, tablet a pro operační systémy Chrome OS, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, Windows 10, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Lubuntu, Windows 98, Linux Ubuntu. Wallpapers na plochu PC z kategorií velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, květiny, Formule 1, hmyz a pavouci, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, zvířata, tenisté a tenistky. Vyberte si rozměr z 1920x1080 Full HD, 800x1280, 412x846, 3200x1800, HD 1280x720, Full HD 1080x1920, 1200x1920, 1920x1440, 1366x1024, 393x786, 1152x864, 854x480, 375x667, 1800x1440, 1280x854, 4800x1200 atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, čím zobrazit, v čem spustit, v čem upravit, jak převést, jak spustit, jak importovat, čím prohlížet, jak otevřít, jak vytvořit, jak konvertovat soubory těchto typů: hudební audio soubory, video soubory, koncovky souborů, systémové soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, písma, fonty, dokumenty, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, komprimace dat apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Závody aut, Adventury, Sportovní hry, Střílečky, Akční hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Karetní hry, Logické hry, Animace, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Bojové hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: internet, humor, Slovník pojmů Co je to?, Pizza, ingredience, druhy, recepty, webové stránky, odkaz, Online testy zdarma bez registrace, Flags of the world, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, pro dospělé, výukové pomůcky

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Informace, cestování, hry, zábava

Fórky, vtipy, ftipy, černý humor, vtipné texty, vtípky

Potřebujete se uvolnit? Fórky, vtipy, ftipy, černý humor, vtipné texty, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, O Windows, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O škole, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Klíčová slova: Free game online hry, Super online kvízy, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, URL, F, Počítačové a deskové strategické válečné hry, zábava, Wallpapers na PC, Prapory všech zemí světa, F, zdarma, K, Cristiano Ronaldo football,

Několik fórů na závěr. Vtip Mizerný postřeh: Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Kynologie: Jaký je rozdíl mezi blondýnkou v přechodu a pitbullem? .... Rtěnka.

Proč u nás nikdy nemůže být nedostatek obuvi? - Protože máme několik tisíc ministerských úředníků a všichni dělají jednu botu za druhou.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Cristiano Ronaldo
Zajímavé internetové odkazy
Free hry
Doporučené odkazy
Kde koupit levné letenky?
Naše tipy
Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.