Co je to?
Odborný výraz, definice slova ET. Co znamená pojem ET z kategorie Zkratky?

Co je to ET? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova ET

Et může mít více různých významů – poznávací značka vozidel Egypta, letecká společnost Etiopie, počítačová hra, chorvatská taneční skupina, latinská spojka a další.
V praxi se často setkáte s označením ET na kolech aut. Na discích kol je takto označena vzdálenost od středu disku a dosedací plochy disku. Rozměr se udává v milimetrech. Kladná hodnota znamená, že je kolo více schováno, záporná hodnota znamená, že více vystupuje ven. Údaj ET najdete v technickém průkazu vozidla.

Význam slova, termín, co je to ET? Odborný výraz, definice slova ET. Co znamená pojem ET z kategorie Zkratky?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem ET je v sekci Zkratky

Klíčová slova: co to je, popis, wiki, přesný výraz, termín, slovo, definice, formulace, přesný význam, Zkratky, význam, informace, Zkratky, heslo, ET, ET

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova ET? resp. jaká je definice termínu ET? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ET, odpověď na dotaz co je to ET?. Víte např. kdo to je Velkostatkář? Znáte a víte kdo je Jednatel? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín ET hledat i v jiných kategoriích (než Zkratky) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.