Co je to?
Odborný výraz, definice slova ET. Co znamená pojem ET z kategorie Zkratky?

Co je to ET? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu ET?

Et může mít více různých významů – poznávací značka vozidel Egypta, letecká společnost Etiopie, počítačová hra, chorvatská taneční skupina, latinská spojka a další.
V praxi se často setkáte s označením ET na kolech aut. Na discích kol je takto označena vzdálenost od středu disku a dosedací plochy disku. Rozměr se udává v milimetrech. Kladná hodnota znamená, že je kolo více schováno, záporná hodnota znamená, že více vystupuje ven. Údaj ET najdete v technickém průkazu vozidla.

Význam slova, termín, co je to ET? Odborný výraz, definice slova ET. Co znamená pojem ET z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem ET s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz ET je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: Zkratky, Zkratky, vysvětlení, termín, wiki, slovník, slovo, definice, ET, popis, ET, význam slova, význam, co znamená, formulace, informace

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo ET? resp. jaká je definice slova ET? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ET, odpověď na dotaz co je to ET?. Víte např. kdo to je Suflér? Znáte a víte kdo je Jednatel? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Zkratky. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.