Co je to?
Odborný výraz, definice slova ET. Co znamená pojem ET z kategorie Zkratky?

Co je to ET? Význam slova

Co znamená termín ET? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Et může mít více různých významů – poznávací značka vozidel Egypta, letecká společnost Etiopie, počítačová hra, chorvatská taneční skupina, latinská spojka a další.
V praxi se často setkáte s označením ET na kolech aut. Na discích kol je takto označena vzdálenost od středu disku a dosedací plochy disku. Rozměr se udává v milimetrech. Kladná hodnota znamená, že je kolo více schováno, záporná hodnota znamená, že více vystupuje ven. Údaj ET najdete v technickém průkazu vozidla.

Význam slova, termín, co je to ET? Odborný výraz, definice slova ET. Co znamená pojem ET z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (ET) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz ET je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, synonymum, Zkratky, definice, popis, termín, wiki, heslo, Zkratky, ET, slovo, přesný význam, význam pojmu, slovník

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu ET? resp. co znamená slovo ET? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ET, odpověď na dotaz co je to ET?. Víte např. kdo to je Jednatel? Znáte a víte kdo je Leader? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu ET i v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.