Co je to?
Odborný výraz, definice slova ET. Co znamená pojem ET z kategorie Zkratky?

Co je to ET? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu ET

Et může mít více různých významů – poznávací značka vozidel Egypta, letecká společnost Etiopie, počítačová hra, chorvatská taneční skupina, latinská spojka a další.
V praxi se často setkáte s označením ET na kolech aut. Na discích kol je takto označena vzdálenost od středu disku a dosedací plochy disku. Rozměr se udává v milimetrech. Kladná hodnota znamená, že je kolo více schováno, záporná hodnota znamená, že více vystupuje ven. Údaj ET najdete v technickém průkazu vozidla.

Význam slova, termín, co je to ET? Odborný výraz, definice slova ET. Co znamená pojem ET z kategorie Zkratky?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text ET s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín ET se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: popis, wiki, přesný výraz, slovo, co znamená, termín, heslo, význam slova, význam, Zkratky, ET, informace, popis

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova ET? resp. co znamená ET? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ET, odpověď na dotaz co je to ET?. Víte např. kdo to je Jednatel? Znáte a víte kdo je Leader? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Zkratky). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.