Co je to?
Výraz, termín, definice slova Autentické víno. Co znamená odborný pojem Autentické víno z kategorie Nápoje?

Co je to Autentické víno? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Autentické víno

Autentické víno je víno vyrobené podle přísných zásad odborníků – autentistů. Pokud splňuje všechny nároky, označuje se značkou A, umístěnou na hrdle láhve. Autentická vína mohou být bílá nebo červená. Bílá se vyrábí kvašením v sudech, červená mestováním rmutu v kádích.
Vína pak bez použití sirných produktů leží jeden rok, poté se stáčí bez filtrace, čiřidel nebo dalších látek.

Význam slova, termín, co je to Autentické víno? Výraz, termín, definice slova Autentické víno. Co znamená odborný pojem Autentické víno z kategorie Nápoje?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Autentické víno se nachází v sekci Nápoje

Klíčová slova: definice, co znamená, slovo, Autentické víno, přesný výraz, wiki, heslo, Nápoje, Autentické víno, pojem, význam pojmu, termín, slovník, informace, význam slova, co to je

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Autentické víno? resp. co se přesně ukrývá za slovem Autentické víno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Autentické víno, odpověď na dotaz co je to Autentické víno?. Víte např. kdo to je Zbyněk Stanjura? Znáte a víte kdo je Obchodní cestující? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nápoje). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.