Co je to?
Odborný výraz, definice slova Celulitida. Co znamená pojem Celulitida z kategorie Nemoce?

Co je to Celulitida? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Celulitida

Celulitida, jinak také pomerančová kůže, je spíše estetický než zdravotní problém. Jedná se o prohlubeniny na povrchu kůže, které vzhledem připomínají pomerančovou kůru. Nenese sebou sice zdravotní rizika, přesto však trápí jedince, kteří si zakládají na dokonalém vzhledu, především ženy.
Její příčinou jsou změny v podkožním vazivu, kde se vytvářejí shluky tukových buněk a kde se pak ukládají toxické látky. To je příčinou hrbolaté a dolíčkaté kůže, která vypadá velice nevzhledně. Celulitida se projevuje nejvíce v oblasti hýždí a stehen.

Význam slova, termín, co je to Celulitida? Odborný výraz, definice slova Celulitida. Co znamená pojem Celulitida z kategorie Nemoce?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Celulitida s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Celulitida patří do kategorie Nemoce

Klíčová slova: definice, co to je, popis, Nemoce, význam slova, přesný výraz, Nemoce, formulace, heslo, synonymum, co znamená, přesný význam, význam, informace, vysvětlení, termín

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Celulitida? resp. co označuje slovo Celulitida? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Celulitida, odpověď na dotaz co je to Celulitida?. Víte např. kdo to je Tomáš Kašpar? Znáte a víte kdo je Vikář? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nemoce). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?