Co je to?
Výraz, termín, definice slova Swag. Co znamená odborný pojem Swag z kategorie Filozofie?

Co je to Swag? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Swag?

Swag je osobní styl, prezentace sama sebe. V 90. letech 20. století se slovo swag objevilo v textech hudebníků jako kombinace osobnosti a její image a z USA se rozšířilo do celého světa. Stalo se vyjádřením někoho, kdo udělá něco jinak, kdo je v pohodě, "in" nebo moderní. V překladu z angličtiny označuje slangový výraz pro lup nebo kořist.

Význam slova, termín, co je to Swag? Výraz, termín, definice slova Swag. Co znamená odborný pojem Swag z kategorie Filozofie?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Swag sdílet se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Swag je v kategorii Filozofie

Klíčová slova: termín, vysvětlení, přesný výraz, Swag, popis, informace, heslo, wiki, přesný význam, formulace, synonymum, definice, význam

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Swag? resp. co je to Swag? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Swag, odpověď na dotaz co je to Swag?. Víte např. kdo to je Vlastenec? Znáte a víte kdo je Abbé? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Swag v jiné sekci než Filozofie. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.