Co je to?
Výraz, termín, definice slova Swag. Co znamená odborný pojem Swag z kategorie Filozofie?

Co je to Swag? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Swag?

Swag je osobní styl, prezentace sama sebe. V 90. letech 20. století se slovo swag objevilo v textech hudebníků jako kombinace osobnosti a její image a z USA se rozšířilo do celého světa. Stalo se vyjádřením někoho, kdo udělá něco jinak, kdo je v pohodě, "in" nebo moderní. V překladu z angličtiny označuje slangový výraz pro lup nebo kořist.

Význam slova, termín, co je to Swag? Výraz, termín, definice slova Swag. Co znamená odborný pojem Swag z kategorie Filozofie?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Swag s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Swag se nachází v sekci Filozofie

Klíčová slova: co to je, Filozofie, slovník, význam slova, termín, heslo, informace, co znamená, vysvětlení, pojem, popis, slovo, přesný výraz, synonymum, definice

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Swag? resp. jaký je přesný význam slova Swag? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Swag, odpověď na dotaz co je to Swag?. Víte např. kdo to je Vlastenec? Znáte a víte kdo je Abbé? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Filozofie). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.