Co je to?
Výraz, termín, definice slova Erythritol. Co znamená odborný pojem Erythritol z kategorie Jídlo?

Co je to Erythritol? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Erythritol

Erythritol je pojmenování přírodního sladidla, které obsahují některé ovocné plody. Má silnou sladkou chuť, ale minimální kalorickou hodnotu, proto je považován za zdravé sladidlo a je doporučen k slazení při dietách a hubnutí. Jedna čajová lžička erythritolu má hodnotu 0,18 kcal, což je ještě nižší hodnota než mnohá další sladidla.
Lze jím nahrazovat klasický bílý cukr nejen při přípravě nápojů, ale i při vaření a všude tam, kde se bílý cukr používá. Má i další pozitivní účinky, především neovlivňuje glykemický index, je vhodný pro celiaky, diabetiky, těhotné i kojící ženy, nemá vliv na zuby a dásně a působí i antisepticky.

Význam slova, termín, co je to Erythritol? Výraz, termín, definice slova Erythritol. Co znamená odborný pojem Erythritol z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Erythritol sdílet s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Erythritol patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: co znamená, Jídlo, co to je, slovník, význam pojmu, definice, wiki, význam slova, Erythritol, termín, vysvětlení, přesný výraz, synonymum, popis, informace, pojem

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Erythritol? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Erythritol? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Erythritol, odpověď na dotaz co je to Erythritol?. Víte např. kdo to je Jiří Dienstbier mladší? Znáte a víte kdo je Evangelík? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.