Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ofsajd. Co znamená pojem Ofsajd z kategorie Sport?

Co je to Ofsajd? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Ofsajd?

Ofsajd (offside) je označení pro postavení mimo hru. Tento pojem se užívá nejčastěji ve fotbalu a zde znamená pojmenování situace, kdy ten z hráčů, který je připraven střílet na branku, dostane přihrávku od některého spoluhráče a sám se v tuto chvíli nachází před míčem ve směru k brance protivníka a nebo má před sebou pouze jednoho protihráče, většinou brankáře. Proto si ten, kdo chce zaútočit na branku, musí hlídat postavení protihráčů, aby jím střelená branka byla platná.

Význam slova, termín, co je to Ofsajd? Definice odborného termínu, slova Ofsajd. Co znamená pojem Ofsajd z kategorie Sport?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Ofsajd? s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Ofsajd je v sekci Sport

Klíčová slova: wiki, pojem, vysvětlení, popis, Sport, definice, Ofsajd, význam pojmu, termín, heslo, co to je, synonymum, přesný výraz, co znamená, přesný význam

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Ofsajd? resp. co znamená slovo Ofsajd? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ofsajd, odpověď na dotaz co je to Ofsajd?. Víte např. kdo to je Broker? Znáte a víte kdo je Džambulka? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Sport U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.