Co je to?
Odborný výraz, definice slova Zeolit. Co znamená pojem Zeolit z kategorie Chemie?

Co je to Zeolit? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Zeolit?

Zeolit je název minerálu s pórovitou strukturou. Tento hlinitokřemičitý minerál má vulkanický původ. Jeho struktura je podobná včelímu plástu. Je ojedinělý uspořádáním atomů, které vytváří pravidelné kanálky a dutiny. V nich se mohou zachytávat různé látky.
Se zeolitem se lze setkat například pohlcovačích pachu, pracích prášcích, substrátech, používá se při čištění vody, při detoxikaci organizmu a dalších.

Význam slova, termín, co je to Zeolit? Odborný výraz, definice slova Zeolit. Co znamená pojem Zeolit z kategorie Chemie?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Zeolit sdílejte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Zeolit je v kategorii Chemie

Klíčová slova: informace, vysvětlení, synonymum, Chemie, Zeolit, definice, význam slova, Chemie, Zeolit, co to je, popis, slovo, význam pojmu, pojem, co znamená, wiki

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Zeolit? resp. co přesně označuje termín Zeolit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zeolit, odpověď na dotaz co je to Zeolit?. Víte např. kdo to je Seraf? Znáte a víte kdo je Marxista? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Chemie. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.