Co je to?
Odborný výraz, definice slova Daň z nemovitosti. Co znamená pojem Daň z nemovitosti z kategorie Účetnictví?

Co je to Daň z nemovitosti? Význam slova

Co znamená termín Daň z nemovitosti? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Daň z nemovitosti neboli daň z nemovitých věcí je zvláštním druhem daně, která se na rozdíl od jiných platí dopředu. Plátci jsou vlastníci nemovitostí. I daňové přiznání funguje u daně z nemovitosti jinak, podává se pouze jednou a poté finanční úřad každý rok vyčíslí částku k zaplacení.
Nové nebo změnové přiznání k dani z nemovitosti se je nutné pouze v případě změn.

Význam slova, termín, co je to Daň z nemovitosti? Odborný výraz, definice slova Daň z nemovitosti. Co znamená pojem Daň z nemovitosti z kategorie Účetnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Daň z nemovitosti? Pak se o ní podělte s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Daň z nemovitosti je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: Účetnictví, význam, popis, termín, co znamená, vysvětlení, informace, význam slova, Účetnictví, význam pojmu, popis, přesný význam, slovo, slovník, Daň z nemovitosti

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Daň z nemovitosti? resp. jaká je definice termínu Daň z nemovitosti? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Daň z nemovitosti, odpověď na dotaz co je to Daň z nemovitosti?. Víte např. kdo to je Nemesis? Znáte a víte kdo je Poseidón? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Daň z nemovitosti i v jiných kategoriích (než Účetnictví). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?