Co je to?
Výraz, termín, definice slova Inkluzivní vzdělávání. Co znamená odborný pojem Inkluzivní vzdělávání z kategorie Školství?

Co je to Inkluzivní vzdělávání? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Inkluzivní vzdělávání?

Inkluzivní vzdělávání je vzdělávání všech členů společnosti bez rozdílu. Základní myšlenkou je umožnit vzdělávání i těm, kteří se od většiny nějakým způsobem liší. Dříve se inkluzivní vzdělávání týkalo pouze dětí se speciálními vzdělávacími potřebami, dnes se jedná o mnohem širší skupinu jedinců.
V rámci tohoto vzdělávání se učí i společnost, že každý přináší jedinečný pohled na svět a životní zkušenosti, které obohatí i ostatní.

Význam slova, termín, co je to Inkluzivní vzdělávání? Výraz, termín, definice slova Inkluzivní vzdělávání. Co znamená odborný pojem Inkluzivní vzdělávání z kategorie Školství?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Inkluzivní vzdělávání? Potom se o definici podělte se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Inkluzivní vzdělávání se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: wiki, definice, slovník, synonymum, informace, přesný význam, termín, co to je, Školství, Inkluzivní vzdělávání, slovo, pojem, formulace, popis, přesný výraz

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Inkluzivní vzdělávání? resp. jaký je přesný význam slova Inkluzivní vzdělávání? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Inkluzivní vzdělávání, odpověď na dotaz co je to Inkluzivní vzdělávání?. Víte např. kdo to je Anesteziolog? Znáte a víte kdo je Drúz? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Inkluzivní vzdělávání hledat i v jiných kategoriích (než Školství) Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?