Co je to?
Výraz, termín, definice slova Percentil. Co znamená odborný pojem Percentil z kategorie Matematika?

Co je to Percentil? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Percentil?

Percentil je označení pro relativní umístění v porovnání s ostatními posuzovanými na stupnici počítáno do hodnoty 100. Hodnota 100 je nejvyšším umístěním. Je tak vyjádřeno, kolik procent ostatních mělo horší výsledek než účastník.
Je-li známo, kolik osob se testování zúčastnilo, lze pomocí percentilu stanovit také absolutní pořadí.

Význam slova, termín, co je to Percentil? Výraz, termín, definice slova Percentil. Co znamená odborný pojem Percentil z kategorie Matematika?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Percentil sdílejte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Percentil je v kategorii Matematika

Klíčová slova: Matematika, Matematika, termín, vysvětlení, význam, informace, popis, slovo, co to je, pojem, Percentil, přesný význam, synonymum, význam pojmu, význam slova, wiki

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Percentil? resp. jaký je význam slova Percentil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Percentil, odpověď na dotaz co je to Percentil?. Víte např. kdo to je Řeholník? Znáte a víte kdo je Urolog? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Matematika. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.