Co je to?
Výraz, termín, definice slova Percentil. Co znamená odborný pojem Percentil z kategorie Matematika?

Co je to Percentil? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Percentil?

Percentil je označení pro relativní umístění v porovnání s ostatními posuzovanými na stupnici počítáno do hodnoty 100. Hodnota 100 je nejvyšším umístěním. Je tak vyjádřeno, kolik procent ostatních mělo horší výsledek než účastník.
Je-li známo, kolik osob se testování zúčastnilo, lze pomocí percentilu stanovit také absolutní pořadí.

Význam slova, termín, co je to Percentil? Výraz, termín, definice slova Percentil. Co znamená odborný pojem Percentil z kategorie Matematika?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Percentil? Potom se o definici podělte se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Percentil se nachází v kategorii Matematika

Klíčová slova: slovník, synonymum, přesný výraz, přesný význam, pojem, Percentil, formulace, co to je, heslo, význam pojmu, vysvětlení, wiki, Matematika, termín, co znamená, slovo

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Percentil? resp. co vlastně znamená slovo Percentil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Percentil, odpověď na dotaz co je to Percentil?. Víte např. kdo to je Wolverine? Znáte a víte kdo je Urolog? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Matematika). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.