Co je to?
Výraz, termín, definice slova Percentil. Co znamená odborný pojem Percentil z kategorie Matematika?

Co je to Percentil? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Percentil

Percentil je označení pro relativní umístění v porovnání s ostatními posuzovanými na stupnici počítáno do hodnoty 100. Hodnota 100 je nejvyšším umístěním. Je tak vyjádřeno, kolik procent ostatních mělo horší výsledek než účastník.
Je-li známo, kolik osob se testování zúčastnilo, lze pomocí percentilu stanovit také absolutní pořadí.

Význam slova, termín, co je to Percentil? Výraz, termín, definice slova Percentil. Co znamená odborný pojem Percentil z kategorie Matematika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Percentil? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Percentil je v kategorii Matematika

Klíčová slova: Percentil, formulace, wiki, synonymum, Percentil, co to je, termín, slovo, přesný význam, přesný výraz, slovník, Matematika, co znamená, význam pojmu, definice, význam slova

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Percentil? resp. jaká je definice slova Percentil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Percentil, odpověď na dotaz co je to Percentil?. Víte např. kdo to je Medik? Znáte a víte kdo je Urolog? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Percentil hledat i v jiných kategoriích (než Matematika) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.