Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dtto. Co znamená odborný pojem Dtto z kategorie Zkratky?

Co je to Dtto? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Dtto?

Latinská zkratka výrazu "detto", která může mít i podobu "dto" a znamená "rovněž", "taktéž", "právě tak".

Význam slova, termín, co je to Dtto? Výraz, termín, definice slova Dtto. Co znamená odborný pojem Dtto z kategorie Zkratky?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Dtto? s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Dtto se nachází v kategorii Zkratky

Klíčová slova: Dtto, slovo, formulace, význam, Zkratky, význam slova, definice, termín, wiki, přesný výraz, co to je, synonymum, popis, vysvětlení, informace

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Dtto? resp. jaký je přesný význam slova Dtto? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dtto, odpověď na dotaz co je to Dtto?. Víte např. kdo to je Sangvinik? Znáte a víte kdo je Sunnita? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.