Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dtto. Co znamená odborný pojem Dtto z kategorie Zkratky?

Co je to Dtto? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Dtto?

Latinská zkratka výrazu "detto", která může mít i podobu "dto" a znamená "rovněž", "taktéž", "právě tak".

Význam slova, termín, co je to Dtto? Výraz, termín, definice slova Dtto. Co znamená odborný pojem Dtto z kategorie Zkratky?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Dtto s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Dtto je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: pojem, vysvětlení, wiki, co to je, definice, co znamená, heslo, Zkratky, slovník, Dtto, Zkratky, přesný význam, termín, synonymum, význam, popis

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Dtto? resp. jaký je význam slova Dtto? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dtto, odpověď na dotaz co je to Dtto?. Víte např. kdo to je Endomorf? Znáte a víte kdo je Pediatr? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Dtto i v jiných kategoriích (než Zkratky). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.