Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dtto. Co znamená odborný pojem Dtto z kategorie Zkratky?

Co je to Dtto? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Dtto?

Latinská zkratka výrazu "detto", která může mít i podobu "dto" a znamená "rovněž", "taktéž", "právě tak".

Význam slova, termín, co je to Dtto? Výraz, termín, definice slova Dtto. Co znamená odborný pojem Dtto z kategorie Zkratky?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Dtto? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Dtto je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: definice, informace, slovo, popis, synonymum, význam, Zkratky, co to je, přesný význam, pojem, co znamená, termín, význam pojmu

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Dtto? resp. jaká je definice termínu Dtto? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dtto, odpověď na dotaz co je to Dtto?. Víte např. kdo to je Sangvinik? Znáte a víte kdo je Sunnita? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Dtto hledat i v jiných kategoriích (než Zkratky) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.