Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dtto. Co znamená odborný pojem Dtto z kategorie Zkratky?

Co je to Dtto? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Dtto?

Latinská zkratka výrazu "detto", která může mít i podobu "dto" a znamená "rovněž", "taktéž", "právě tak".

Význam slova, termín, co je to Dtto? Výraz, termín, definice slova Dtto. Co znamená odborný pojem Dtto z kategorie Zkratky?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Dtto se nachází v kategorii Zkratky

Klíčová slova: pojem, heslo, co to je, význam pojmu, význam slova, vysvětlení, termín, synonymum, přesný výraz, co znamená, wiki, Dtto, význam, přesný význam, Zkratky, Dtto

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Dtto? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Dtto? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dtto, odpověď na dotaz co je to Dtto?. Víte např. kdo to je Mezzosopranistka? Znáte a víte kdo je Pediatr? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Dtto hledat i v jiných kategoriích (než Zkratky) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.