Co je to?
Definice výrazu, termínu MDŽ. Co znamená odborný pojem MDŽ z kategorie Zkratky?

Co je to MDŽ? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu MDŽ?

MDŽ je zkratka pro Mezinárodní den žen. Slaví se každým rokem 8. března. Tento svátek je uznávaný mezinárodně, stanovila ho Organizace spojených národů v roce 1975 k oslavě výročí stávky švadlen v New Yorku roku 1908.
Jde o den solidarity žen usilujících o rovnoprávnost, mír, spravedlnost a rozvoj. U nás je MDŽ od r. 2004 označen jako významný den.


Co je to MDŽ? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu MDŽ. Co znamená odborný pojem MDŽ z kategorie Zkratky?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín MDŽ je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: definice pojmu, synonymum, význam, slovo, co to je, terminologie, odborné názvosloví, význam slova, MDŽ, Zkratky, Zkratky, lexikon, informace, význam pojmu, vysvětlení, terminus technicus, co je to MDŽ?, pojem


Pojem MDŽ je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Více informací o slovu MDŽ doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít pojem MDŽ na Google.cz

Hledat videa s názvem MDŽ na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo MDŽ ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo MDŽ ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo MDŽ ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz MDŽ ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo MDŽ například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená MDŽ? resp. jaký je přesný význam slova MDŽ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MDŽ, odpověď na dotaz co je to MDŽ?. Víte např. kdo to je Nacista? Znáte a víte kdo je Rytíř? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Zkratky U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.