Co je to?
Odborný výraz, definice slova Promoce. Co znamená pojem Promoce z kategorie Školství?

Co je to Promoce? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Promoce

Promoce je pojem pocházející z latiny. Jedná se o obřad při udělování individuálních akademických titulů po řádném ukončení studia na vysoké škole. Promoce je pouze slavnostní akt bez právního významu, koná se ve slavnostních prostorách, aulách, kaplích nebo sálech.
Promoce se účastní promovaní jedinci a hlavní představitelé univerzity nebo fakulty a veřejnost, především rodinní příslušníci. Absolventi se přihlašují k promočnímu slibu a přebírají vysokoškolský diplom.

Význam slova, termín, co je to Promoce? Odborný výraz, definice slova Promoce. Co znamená pojem Promoce z kategorie Školství?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Promoce) můžete sdílet s kolegy na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Promoce je v kategorii Školství

Klíčová slova: heslo, co znamená, slovo, termín, wiki, slovník, význam, pojem, Školství, informace, Promoce, popis, definice, význam pojmu, co to je

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Promoce? resp. co je to Promoce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Promoce, odpověď na dotaz co je to Promoce?. Víte např. kdo to je Kulak? Znáte a víte kdo je Patolog? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Promoce i v jiných kategoriích (než Školství). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.