Co je to?
Odborný výraz, definice slova Promoce. Co znamená pojem Promoce z kategorie Školství?

Co je to Promoce? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Promoce

Promoce je pojem pocházející z latiny. Jedná se o obřad při udělování individuálních akademických titulů po řádném ukončení studia na vysoké škole. Promoce je pouze slavnostní akt bez právního významu, koná se ve slavnostních prostorách, aulách, kaplích nebo sálech.
Promoce se účastní promovaní jedinci a hlavní představitelé univerzity nebo fakulty a veřejnost, především rodinní příslušníci. Absolventi se přihlašují k promočnímu slibu a přebírají vysokoškolský diplom.

Význam slova, termín, co je to Promoce? Odborný výraz, definice slova Promoce. Co znamená pojem Promoce z kategorie Školství?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Promoce? Pak se o tuto stránku podělte se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Promoce je v kategorii Školství

Klíčová slova: Školství, význam slova, význam pojmu, definice, přesný výraz, Školství, co znamená, pojem, přesný význam, informace, popis, heslo, slovník, slovo, co to je, formulace

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Promoce? resp. co označuje slovo Promoce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Promoce, odpověď na dotaz co je to Promoce?. Víte např. kdo to je Umělec? Znáte a víte kdo je Pedel? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Školství. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.