Co je to?
Odborný výraz, definice slova Promoce. Co znamená pojem Promoce z kategorie Školství?

Co je to Promoce? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Promoce

Promoce je pojem pocházející z latiny. Jedná se o obřad při udělování individuálních akademických titulů po řádném ukončení studia na vysoké škole. Promoce je pouze slavnostní akt bez právního významu, koná se ve slavnostních prostorách, aulách, kaplích nebo sálech.
Promoce se účastní promovaní jedinci a hlavní představitelé univerzity nebo fakulty a veřejnost, především rodinní příslušníci. Absolventi se přihlašují k promočnímu slibu a přebírají vysokoškolský diplom.

Význam slova, termín, co je to Promoce? Odborný výraz, definice slova Promoce. Co znamená pojem Promoce z kategorie Školství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Promoce? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Promoce se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: definice, heslo, slovník, wiki, přesný význam, slovo, vysvětlení, Promoce, význam, význam pojmu, popis, Promoce, termín, co znamená, co to je, formulace

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Promoce? resp. co znamená Promoce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Promoce, odpověď na dotaz co je to Promoce?. Víte např. kdo to je Fašista? Znáte a víte kdo je Pedel? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Školství). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.