Co je to?
Definice odborného termínu, slova Krevní obraz. Co znamená pojem Krevní obraz z kategorie Lékařství?

Co je to Krevní obraz? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Krevní obraz?

Krevní obraz je název celkového vyšetření krve. Při něm se zkoumají všechny složky kromě krevní plazmy, tedy bílé krvinky, červené krvinky a krevní destičky. Jde o získání údajů, které se pak porovnávají s parametry normálního zdravotního stavu.
Jedná se o běžné screeningové vyšetření, které se provádí při podezření na infekční či hematologické onemocnění nebo při příjmu do zdravotnického zařízení.

Význam slova, termín, co je to Krevní obraz? Definice odborného termínu, slova Krevní obraz. Co znamená pojem Krevní obraz z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Krevní obraz s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Krevní obraz se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: slovo, význam slova, přesný výraz, vysvětlení, formulace, co znamená, Lékařství, wiki, pojem, popis, Krevní obraz, slovník, termín, význam pojmu, definice, informace

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Krevní obraz? resp. co vlastně znamená slovo Krevní obraz? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Krevní obraz, odpověď na dotaz co je to Krevní obraz?. Víte např. kdo to je Buzna? Znáte a víte kdo je Právnická osoba? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..