Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Sniffing. Co znamená pojem Sniffing z kategorie Internet?

Co to je Sniffing? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Sniffing?

Sniffing je pojmenování speciální techniky, jejímž prostřednictvím lze odposlouchávat počítače zařazené v lokální síti. Používá se např. při diagnostikách sítí. Název pochází z anglického slova s významem čenichat, čmuchat, což naznačuje i negativní význam.
Sniffing může být zneužit crackery k získání používaných hesel a ke sledování komunikace a práce v síti – ke špionáži dat. Může tak do sítě nasadit síťové červy. Při sniffingu se často používá trojský kůň.

Význam slova, termín, co je to Sniffing? Odborný termín, výraz, slovo Sniffing. Co znamená pojem Sniffing z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Sniffing patří do sekce Internet

Klíčová slova: popis, Sniffing, heslo, význam, Internet, synonymum, vysvětlení, informace, přesný výraz, slovník, význam pojmu, co to je, Internet, význam slova, definice, slovo

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Sniffing? resp. jaký je význam pojmu Sniffing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sniffing, odpověď na dotaz co je to Sniffing?. Víte např. kdo to je Blbka? Znáte a víte kdo je Konšel? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.