Co je to?
Definice výrazu, termínu Terina. Co znamená odborný pojem Terina z kategorie Jídlo?

Co je to Terina? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Terina

Terina je pojem, který označuje hlubokou mísu s víkem. Podle označení pro nádobu dostal své jméno i pokrm - terina je masová směs podobná paštice.

Význam slova, termín, co je to Terina? Definice výrazu, termínu Terina. Co znamená odborný pojem Terina z kategorie Jídlo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Terina? Pak se o ní podělte se známými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Terina je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: wiki, Jídlo, informace, význam, slovo, Terina, heslo, význam slova, termín, slovník, synonymum, vysvětlení, pojem, popis, Jídlo, definice

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Terina? resp. co znamená Terina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Terina, odpověď na dotaz co je to Terina?. Víte např. kdo to je Konšel? Znáte a víte kdo je Mystik? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.