Co je to?
Odborný výraz, definice slova Fazeta. Co znamená pojem Fazeta z kategorie Lékařství?

Co je to Fazeta? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Fazeta?

V zubním lékařství se využívají různé pomůcky a historie některých sahá do vzdálenější historie. Například keramické fazety byly poprvé představeny již ve třicátých letech minulého století, nicméně opravdu se začaly využívat až o cca padesát let později. Fazety se využívají v případě neestetických mezer mezi zuby, při vadném zabarvení nebo u několikanásobných plomb na předních zubech. Keramická fazeta se aplikuje na přední plošky zubů.

Význam slova, termín, co je to Fazeta? Odborný výraz, definice slova Fazeta. Co znamená pojem Fazeta z kategorie Lékařství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Fazeta doporučujeme sdílet s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Fazeta se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: význam pojmu, definice, Fazeta, význam slova, co to je, co znamená, význam, slovník, termín, informace, přesný význam, Lékařství, heslo, slovo, vysvětlení, Fazeta

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Fazeta? resp. co přesně označuje termín Fazeta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fazeta, odpověď na dotaz co je to Fazeta?. Víte např. kdo to je Facilitátor? Znáte a víte kdo je Opolčenec? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Fazeta hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.