Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Jaro. Co znamená pojem Jaro z kategorie Příroda?

Co to je Jaro? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Jaro?

Jaro, dříve nazývané vesna, patří k ročním obdobím. V této době začínají být aktivní rostliny i živočichové. Dochází k oteplování a dny se prodlužují.
Jaro začíná z meteorologického hlediska již 1. března, astronomicky kolem 20. března. Jde o měsíce březen, duben a květen. Je zřetelné pouze v mírném pásu a v pásu subarktickém.

Význam slova, termín, co je to Jaro? Odborný termín, výraz, slovo Jaro. Co znamená pojem Jaro z kategorie Příroda?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Jaro s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Jaro se nachází v kategorii Příroda

Klíčová slova: slovo, vysvětlení, co to je, význam pojmu, synonymum, pojem, definice, přesný význam, význam, význam slova, přesný výraz, slovník, heslo, popis, Jaro, co znamená

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Jaro? resp. co se přesně ukrývá za slovem Jaro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jaro, odpověď na dotaz co je to Jaro?. Víte např. kdo to je Altistka? Znáte a víte kdo je Matt Groening? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Příroda). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.