Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Jaro. Co znamená pojem Jaro z kategorie Příroda?

Co to je Jaro? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Jaro?

Jaro, dříve nazývané vesna, patří k ročním obdobím. V této době začínají být aktivní rostliny i živočichové. Dochází k oteplování a dny se prodlužují.
Jaro začíná z meteorologického hlediska již 1. března, astronomicky kolem 20. března. Jde o měsíce březen, duben a květen. Je zřetelné pouze v mírném pásu a v pásu subarktickém.

Význam slova, termín, co je to Jaro? Odborný termín, výraz, slovo Jaro. Co znamená pojem Jaro z kategorie Příroda?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Jaro je v kategorii Příroda

Klíčová slova: termín, heslo, přesný výraz, popis, slovník, definice, co znamená, význam slova, význam pojmu, co to je, přesný význam, Jaro, význam, formulace, vysvětlení, Jaro

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Jaro? resp. co přesně znamená slovo Jaro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jaro, odpověď na dotaz co je to Jaro?. Víte např. kdo to je Mezomorf? Znáte a víte kdo je Matt Groening? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Příroda U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.