Co je to?
Odborný výraz, definice slova Crossbody. Co znamená pojem Crossbody z kategorie Kultura?

Co je to Crossbody? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Crossbody

Crossbody je termín ze světa módy. Doslova přeložený z angličtiny znamená "přes tělo" a to přesně vystihuje smysl, v jakém se používá. Jedná se o typ kabelek s delším uchem či popruhem, které se nosí přehozené přes tělo z levého ramene na pravý bok nebo naopak. Ač často iritují módní policii (zejména Františku z Blesku), jejich nespornou výhodou je praktičnost a to, že jejich nositelka má volné ruce.

Význam slova, termín, co je to Crossbody? Odborný výraz, definice slova Crossbody. Co znamená pojem Crossbody z kategorie Kultura?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Crossbody) můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Crossbody patří do kategorie Kultura

Klíčová slova: heslo, Crossbody, Crossbody, význam pojmu, Kultura, co to je, pojem, informace, význam, přesný výraz, slovo, synonymum, přesný význam, význam slova, termín, co znamená

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Crossbody? resp. co přesně označuje termín Crossbody? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crossbody, odpověď na dotaz co je to Crossbody?. Víte např. kdo to je Radko Gudas? Znáte a víte kdo je Martin Maxa? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Kultura). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.