Co je to?
Výraz, termín, definice slova Koliformní bakterie. Co znamená odborný pojem Koliformní bakterie z kategorie Věda?

Co je to Koliformní bakterie? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Koliformní bakterie

Koliformní bakterie se nachází v trávícím traktu živočichů včetně lidí. Jedná se o nejdůležitější hygienický indikátor fekálního znečištění. Jakmile se koliformní bakterie objeví ve vodovodní vodě, pak to znamená, že systém čištění vody nefunguje, nebo je vadné potrubí. Kontaminovaná voda je zdravotně nebezpečná a může vyvolat různé zdravotní problémy jako průjem, nevolnost či zvracení. Tyto bakterie patří do čeledi Enterobacteriaceae.

Význam slova, termín, co je to Koliformní bakterie? Výraz, termín, definice slova Koliformní bakterie. Co znamená odborný pojem Koliformní bakterie z kategorie Věda?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Koliformní bakterie sdílejte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Koliformní bakterie je v kategorii Věda

Klíčová slova: význam slova, co znamená, přesný význam, slovník, popis, slovo, definice, Věda, informace, význam pojmu, vysvětlení, význam, formulace, synonymum, heslo, co to je

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Koliformní bakterie? resp. co je to Koliformní bakterie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Koliformní bakterie, odpověď na dotaz co je to Koliformní bakterie?. Víte např. kdo to je Diletant? Znáte a víte kdo je Bazilišek? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Věda. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?