Co je to?
Výraz, termín, definice slova Koliformní bakterie. Co znamená odborný pojem Koliformní bakterie z kategorie Věda?

Co je to Koliformní bakterie? Význam slova

Co znamená termín Koliformní bakterie? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Koliformní bakterie se nachází v trávícím traktu živočichů včetně lidí. Jedná se o nejdůležitější hygienický indikátor fekálního znečištění. Jakmile se koliformní bakterie objeví ve vodovodní vodě, pak to znamená, že systém čištění vody nefunguje, nebo je vadné potrubí. Kontaminovaná voda je zdravotně nebezpečná a může vyvolat různé zdravotní problémy jako průjem, nevolnost či zvracení. Tyto bakterie patří do čeledi Enterobacteriaceae.

Význam slova, termín, co je to Koliformní bakterie? Výraz, termín, definice slova Koliformní bakterie. Co znamená odborný pojem Koliformní bakterie z kategorie Věda?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Koliformní bakterie? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Koliformní bakterie je v kategorii Věda

Klíčová slova: wiki, definice, pojem, vysvětlení, Věda, Koliformní bakterie, co to je, formulace, popis, význam slova, význam pojmu, co znamená, přesný výraz, informace, heslo, termín

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Koliformní bakterie? resp. co znamená Koliformní bakterie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Koliformní bakterie, odpověď na dotaz co je to Koliformní bakterie?. Víte např. kdo to je Paul McCartney? Znáte a víte kdo je Bazilišek? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Koliformní bakterie hledat i v jiných kategoriích (než Věda) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?