Co je to?
Výraz, termín, definice slova Alcantara. Co znamená odborný pojem Alcantara z kategorie Různé?

Co je to Alcantara? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Alcantara

Alcantara je obchodní značka umělé velurové kůže vyrobené z laminované netkané textilie. Skládá se asi ze 70% polyesteru a zbytek tvoří polyuretan. Velurová kůže se podobá semiši, je odolná proti opotřebení a snadno se udržuje. Nevýhodou je sklon ke tvorbě žmolků. Využívá se např. k výrobě potahů nábytku apod.

Význam slova, termín, co je to Alcantara? Výraz, termín, definice slova Alcantara. Co znamená odborný pojem Alcantara z kategorie Různé?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Alcantara? Potom se o definici podělte s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Alcantara se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: heslo, popis, význam pojmu, definice, informace, wiki, Různé, slovo, přesný význam, význam, význam slova, formulace, slovník, termín, Různé

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Alcantara? resp. jaká je definice slova Alcantara? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alcantara, odpověď na dotaz co je to Alcantara?. Víte např. kdo to je Delegát? Znáte a víte kdo je Podruh? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Alcantara i v jiných kategoriích (než Různé). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.