Co je to?
Výraz, termín, definice slova Alcantara. Co znamená odborný pojem Alcantara z kategorie Různé?

Co je to Alcantara? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Alcantara?

Alcantara je obchodní značka umělé velurové kůže vyrobené z laminované netkané textilie. Skládá se asi ze 70% polyesteru a zbytek tvoří polyuretan. Velurová kůže se podobá semiši, je odolná proti opotřebení a snadno se udržuje. Nevýhodou je sklon ke tvorbě žmolků. Využívá se např. k výrobě potahů nábytku apod.

Význam slova, termín, co je to Alcantara? Výraz, termín, definice slova Alcantara. Co znamená odborný pojem Alcantara z kategorie Různé?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Alcantara doporučujeme sdílet s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Alcantara se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: informace, význam slova, termín, Alcantara, Různé, Různé, heslo, přesný výraz, Alcantara, slovo, vysvětlení, přesný význam, význam, co znamená, wiki, význam pojmu

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Alcantara? resp. co se přesně ukrývá za slovem Alcantara? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alcantara, odpověď na dotaz co je to Alcantara?. Víte např. kdo to je Richard Wagner? Znáte a víte kdo je Imbecil? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Různé). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.