Co je to?
Definice odborného termínu, slova Právo. Co znamená pojem Právo z kategorie Právo?

Co je to Právo? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Právo

Právo je vyjadřováno jako jakási norma, která definuje, co vše si můžeme v životě dovolit. Právo je tvořeno souborem právních norem, jde o příkazy, zákazy nebo dovolení.
Každý stát má svoje práva, která jsou v dané zemi nastolena. Právo je v průběhu společenského vývoje nejrůznějšími způsoby upravováno. Každý člověk musí znát svoje právo, neznalost zákona v případných jeho činnosti s rozporem příslušné právní normy, potencionálního viníka neomlouvá. Problémovými řešeními v oblasti práva se zabývají soudy.

Význam slova, termín, co je to Právo? Definice odborného termínu, slova Právo. Co znamená pojem Právo z kategorie Právo?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Právo? Potom se o definici podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Právo se nachází v kategorii Právo

Klíčová slova: přesný význam, význam pojmu, co znamená, termín, informace, pojem, slovo, slovník, synonymum, definice, význam, co to je, Právo, Právo, Právo, přesný výraz

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Právo? resp. co označuje slovo Právo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Právo, odpověď na dotaz co je to Právo?. Víte např. kdo to je Apoštol? Znáte a víte kdo je Lapiduch? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Právo Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.