Co je to?
Definice výrazu Pyrám. Co znamená odborný pojem Pyrám z kategorie Stavebnictví?

Co to je Pyrám? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Pyrám

Pyrám je název vysokého jehlanovitého útvaru z kamene, který slouží jako rozcestník. Podobá se obelisku. Pyrámy byly umísťovány na křižovatkách.
Zachovalo se pouze několik pyrámů v původním stavu. Ten největší u nás je poblíž Turnova ve vsi Ohrazenice. Je vysoký 8,5 metru a pochází z roku 1813. Nejvyšší je tzv. Martinický obelisk, který je umístěn v poli a měří 11 metrů.

Význam slova, termín, co je to Pyrám? Definice výrazu Pyrám. Co znamená odborný pojem Pyrám z kategorie Stavebnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pyrám s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Pyrám se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: termín, co znamená, slovník, popis, význam slova, pojem, vysvětlení, Stavebnictví, význam pojmu, formulace, heslo, slovo, Pyrám, přesný výraz, význam, informace

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Pyrám? resp. jaká je definice termínu Pyrám? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pyrám, odpověď na dotaz co je to Pyrám?. Víte např. kdo to je Jakub Zedníček? Znáte a víte kdo je Stalker? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Pyrám i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.