Co je to?
Definice odborného termínu, slova Xanax. Co znamená pojem Xanax z kategorie Lékařství?

Co je to Xanax? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Xanax?

Xanax je lék používaný ke snížení úzkosti – tedy obav a napětí, které jsou spojeny s fyzickými projevy těchto stavů. Užívá se i při léčbě panické poruchy nebo různých fóbií. Xanax ulevuje pouze od příznaků nemoci, nutná je ještě psychologická pomoc.
Užívá se v tabletách, bezpečné užívání nesmí být dlouhodobé (maximálně tři čtvrtě roku), protože je návykový. Patří mezi benzodiazepiny. Jeho účinnou látkou je alprazolam. Při vysokém dávkování působí i proti depresím.

Význam slova, termín, co je to Xanax? Definice odborného termínu, slova Xanax. Co znamená pojem Xanax z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Xanax sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Xanax patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: popis, přesný význam, co to je, Lékařství, význam, synonymum, přesný výraz, význam pojmu, slovník, Lékařství, termín, wiki, co znamená, definice, Xanax, informace

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Xanax? resp. jaký je význam slova Xanax? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Xanax, odpověď na dotaz co je to Xanax?. Víte např. kdo to je Psychotik? Znáte a víte kdo je Alibista? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Xanax v jiné sekci než Lékařství. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.