Co je to?
Definice odborného termínu, slova Xanax. Co znamená pojem Xanax z kategorie Lékařství?

Co je to Xanax? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Xanax

Xanax je lék používaný ke snížení úzkosti – tedy obav a napětí, které jsou spojeny s fyzickými projevy těchto stavů. Užívá se i při léčbě panické poruchy nebo různých fóbií. Xanax ulevuje pouze od příznaků nemoci, nutná je ještě psychologická pomoc.
Užívá se v tabletách, bezpečné užívání nesmí být dlouhodobé (maximálně tři čtvrtě roku), protože je návykový. Patří mezi benzodiazepiny. Jeho účinnou látkou je alprazolam. Při vysokém dávkování působí i proti depresím.

Význam slova, termín, co je to Xanax? Definice odborného termínu, slova Xanax. Co znamená pojem Xanax z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Xanax můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Xanax je v sekci Lékařství

Klíčová slova: přesný význam, synonymum, co to je, heslo, přesný výraz, Lékařství, popis, slovo, význam, Xanax, co znamená, význam pojmu, význam slova, popis, wiki

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Xanax? resp. jaký je význam slova Xanax? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Xanax, odpověď na dotaz co je to Xanax?. Víte např. kdo to je Ježíš? Znáte a víte kdo je Metrosexuál? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Xanax hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.