Co je to?
Definice odborného termínu, slova Crossfit. Co znamená pojem Crossfit z kategorie Sport?

Co je to Crossfit? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Crossfit

V poslední době se mezi sportovním tréninkem prosazuje crossfit. Je to jeden z nejefektivnějších tréninků, jenž je v dnešní době už neodmyslitelnou součástí tréninku řady profesionálních zápasníků.
Crossfit byl založen v roce 1995 bývalým gymnastou Gregem Glassmanem a jeho partnerkou Lauren. Úplně první tělocvična určená pro crossfit byla otevřena v americkém městě Santa Cruz. V České republice se nachází oficiální tělocvična v Praze. Po roce 2007 se v crossfitu pořádají pravidelné Světové hry. Crossfit se zaměřuje na komplexní rozvoj fyzické zdatnosti. Trénink má být variabilní.

Význam slova, termín, co je to Crossfit? Definice odborného termínu, slova Crossfit. Co znamená pojem Crossfit z kategorie Sport?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Crossfit sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Crossfit patří do sekce Sport

Klíčová slova: popis, význam, význam slova, Crossfit, Sport, slovník, přesný výraz, synonymum, termín, vysvětlení, přesný význam, definice, Crossfit, formulace, co to je, význam pojmu

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Crossfit? resp. co znamená Crossfit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crossfit, odpověď na dotaz co je to Crossfit?. Víte např. kdo to je Slender Man? Znáte a víte kdo je Stephen Hawking? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Sport. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?