Co je to?
Definice odborného termínu, slova Crossfit. Co znamená pojem Crossfit z kategorie Sport?

Co je to Crossfit? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Crossfit?

V poslední době se mezi sportovním tréninkem prosazuje crossfit. Je to jeden z nejefektivnějších tréninků, jenž je v dnešní době už neodmyslitelnou součástí tréninku řady profesionálních zápasníků.
Crossfit byl založen v roce 1995 bývalým gymnastou Gregem Glassmanem a jeho partnerkou Lauren. Úplně první tělocvična určená pro crossfit byla otevřena v americkém městě Santa Cruz. V České republice se nachází oficiální tělocvična v Praze. Po roce 2007 se v crossfitu pořádají pravidelné Světové hry. Crossfit se zaměřuje na komplexní rozvoj fyzické zdatnosti. Trénink má být variabilní.

Význam slova, termín, co je to Crossfit? Definice odborného termínu, slova Crossfit. Co znamená pojem Crossfit z kategorie Sport?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Crossfit s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Crossfit je v kategorii Sport

Klíčová slova: Sport, přesný výraz, slovník, popis, slovo, význam pojmu, informace, popis, definice, wiki, pojem, heslo, Sport, co to je, význam

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Crossfit? resp. jaký je význam slova Crossfit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crossfit, odpověď na dotaz co je to Crossfit?. Víte např. kdo to je Anarchista? Znáte a víte kdo je Eunuch? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?