Co je to?
Definice odborného termínu, slova Crossfit. Co znamená pojem Crossfit z kategorie Sport?

Co je to Crossfit? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Crossfit

V poslední době se mezi sportovním tréninkem prosazuje crossfit. Je to jeden z nejefektivnějších tréninků, jenž je v dnešní době už neodmyslitelnou součástí tréninku řady profesionálních zápasníků.
Crossfit byl založen v roce 1995 bývalým gymnastou Gregem Glassmanem a jeho partnerkou Lauren. Úplně první tělocvična určená pro crossfit byla otevřena v americkém městě Santa Cruz. V České republice se nachází oficiální tělocvična v Praze. Po roce 2007 se v crossfitu pořádají pravidelné Světové hry. Crossfit se zaměřuje na komplexní rozvoj fyzické zdatnosti. Trénink má být variabilní.

Význam slova, termín, co je to Crossfit? Definice odborného termínu, slova Crossfit. Co znamená pojem Crossfit z kategorie Sport?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Crossfit? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Crossfit je v sekci Sport

Klíčová slova: co to je, přesný výraz, definice, vysvětlení, význam slova, slovník, synonymum, wiki, pojem, popis, význam pojmu, význam, Sport, heslo, slovo

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Crossfit? resp. jaká je definice termínu Crossfit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crossfit, odpověď na dotaz co je to Crossfit?. Víte např. kdo to je Anarchista? Znáte a víte kdo je Eunuch? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?