Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ablace. Co znamená pojem Ablace z kategorie Lékařství?

Co je to Ablace? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Ablace

Ablace obecně znamená odstranění nějakého orgánu či části těla, např. ablace nehtu, ablace prsu při léčbě rakoviny.

Význam slova, termín, co je to Ablace? Definice odborného termínu, slova Ablace. Co znamená pojem Ablace z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Ablace) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Ablace patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: synonymum, co znamená, vysvětlení, Lékařství, Ablace, pojem, význam pojmu, význam slova, formulace, význam, heslo, popis, přesný výraz, slovník, informace, wiki

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Ablace? resp. co znamená výraz Ablace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ablace, odpověď na dotaz co je to Ablace?. Víte např. kdo to je Zac Efron? Znáte a víte kdo je Ludwig van Beethoven? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?