Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ablace. Co znamená pojem Ablace z kategorie Lékařství?

Co je to Ablace? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Ablace

Ablace obecně znamená odstranění nějakého orgánu či části těla, např. ablace nehtu, ablace prsu při léčbě rakoviny.

Význam slova, termín, co je to Ablace? Definice odborného termínu, slova Ablace. Co znamená pojem Ablace z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Ablace sdílejte s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Ablace je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: přesný význam, význam pojmu, synonymum, přesný výraz, pojem, formulace, popis, co znamená, slovo, význam slova, slovník, význam, heslo, Lékařství, Ablace, Ablace

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Ablace? resp. jaký je přesný význam slova Ablace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ablace, odpověď na dotaz co je to Ablace?. Víte např. kdo to je Heterosexuál? Znáte a víte kdo je Ludwig van Beethoven? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?