Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ablace. Co znamená pojem Ablace z kategorie Lékařství?

Co je to Ablace? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Ablace?

Ablace obecně znamená odstranění nějakého orgánu či části těla, např. ablace nehtu, ablace prsu při léčbě rakoviny.

Význam slova, termín, co je to Ablace? Definice odborného termínu, slova Ablace. Co znamená pojem Ablace z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Ablace se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: význam slova, formulace, popis, vysvětlení, termín, Lékařství, pojem, definice, význam pojmu, význam, synonymum, Ablace, Lékařství, přesný význam, slovník, slovo

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Ablace? resp. jaká je definice termínu Ablace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ablace, odpověď na dotaz co je to Ablace?. Víte např. kdo to je Dan Ťok? Znáte a víte kdo je Ludwig van Beethoven? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?