Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ablace. Co znamená pojem Ablace z kategorie Lékařství?

Co je to Ablace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Ablace?

Ablace obecně znamená odstranění nějakého orgánu či části těla, např. ablace nehtu, ablace prsu při léčbě rakoviny.

Význam slova, termín, co je to Ablace? Definice odborného termínu, slova Ablace. Co znamená pojem Ablace z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Ablace? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Ablace je v sekci Lékařství

Klíčová slova: Ablace, přesný význam, vysvětlení, informace, co znamená, slovo, slovník, wiki, heslo, význam pojmu, Lékařství, co to je, definice, termín, popis

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Ablace? resp. co znamená slovo Ablace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ablace, odpověď na dotaz co je to Ablace?. Víte např. kdo to je Starosta? Znáte a víte kdo je Albín? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Ablace v jiné sekci než Lékařství. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?