Co je to?
Definice odborného termínu, slova Rýmovník. Co znamená pojem Rýmovník z kategorie Rostliny?

Co je to Rýmovník? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Rýmovník

Rýmovník je druh léčivé pokojové rostliny. Má velmi aromatickou vůni podobnou meduňce nebo mátě. V místnosti, ve které je umístěna, působí příznivě proti rýmě. Také účinně odpuzuje různé druhy hmyzu, proto se často kombinuje i s dalšími rostlinami ve venkovních truhlících.
Latinský název rýmovníku je Plectranthus argentatus, lidově molice, mexický nebo řecký eukalypt či kubánské oregano. Existují různé barevné varianty, nejoblíbenější formou je panošovaný rýmovník.

Význam slova, termín, co je to Rýmovník? Definice odborného termínu, slova Rýmovník. Co znamená pojem Rýmovník z kategorie Rostliny?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Rýmovník se nachází v sekci Rostliny

Klíčová slova: pojem, Rýmovník, Rostliny, termín, popis, wiki, Rostliny, vysvětlení, přesný význam, co znamená, slovník, definice, Rýmovník, význam slova, přesný výraz, informace

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Rýmovník? resp. jaká je definice termínu Rýmovník? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rýmovník, odpověď na dotaz co je to Rýmovník?. Víte např. kdo to je Miroslav Donutil? Znáte a víte kdo je Pedant? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Rostliny). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.