Co je to?
Definice odborného termínu, slova Rýmovník. Co znamená pojem Rýmovník z kategorie Rostliny?

Co je to Rýmovník? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Rýmovník

Rýmovník je druh léčivé pokojové rostliny. Má velmi aromatickou vůni podobnou meduňce nebo mátě. V místnosti, ve které je umístěna, působí příznivě proti rýmě. Také účinně odpuzuje různé druhy hmyzu, proto se často kombinuje i s dalšími rostlinami ve venkovních truhlících.
Latinský název rýmovníku je Plectranthus argentatus, lidově molice, mexický nebo řecký eukalypt či kubánské oregano. Existují různé barevné varianty, nejoblíbenější formou je panošovaný rýmovník.

Význam slova, termín, co je to Rýmovník? Definice odborného termínu, slova Rýmovník. Co znamená pojem Rýmovník z kategorie Rostliny?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Rýmovník můžete samozřejmě sdílet s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Rýmovník je v sekci Rostliny

Klíčová slova: význam pojmu, Rýmovník, přesný výraz, Rostliny, heslo, význam, Rýmovník, informace, význam slova, termín, co to je, wiki, co znamená, vysvětlení, slovo, přesný význam

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Rýmovník? resp. jaký je význam pojmu Rýmovník? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rýmovník, odpověď na dotaz co je to Rýmovník?. Víte např. kdo to je Šatnář? Znáte a víte kdo je Pedant? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Rýmovník i v jiných kategoriích (než Rostliny). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.