Co je to?
Výraz, termín, definice slova Plagiát. Co znamená odborný pojem Plagiát z kategorie Literatura?

Co je to Plagiát? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Plagiát

Plagiát je dílo vzniklé neoprávněným převzetím díla někoho jiného a jeho vydáváním za vlastní práci. Může je jednat jak o dílo vědecké, tak o umělecký útvar, program, překlad, databázi a další. Plagiát je zmíněn i v autorském zákoně.
Původ má slovo v latině a římském právu, kdy se jednalo o únos svobodného člověka do otroctví. Pojem byl později použit jako metafora v umělecké oblasti a rozšířil se i do dalších odvětví.

Význam slova, termín, co je to Plagiát? Výraz, termín, definice slova Plagiát. Co znamená odborný pojem Plagiát z kategorie Literatura?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Plagiát se nachází v kategorii Literatura

Klíčová slova: popis, význam, formulace, informace, význam pojmu, Plagiát, co to je, Literatura, co znamená, Literatura, slovník, přesný výraz, přesný význam, heslo, význam slova, termín

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Plagiát? resp. co přesně označuje termín Plagiát? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plagiát, odpověď na dotaz co je to Plagiát?. Víte např. kdo to je Prognostik? Znáte a víte kdo je Bohuš Matuš? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Plagiát v jiné sekci než Literatura. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..