Co je to?
Výraz, termín, definice slova Plagiát. Co znamená odborný pojem Plagiát z kategorie Literatura?

Co je to Plagiát? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Plagiát?

Plagiát je dílo vzniklé neoprávněným převzetím díla někoho jiného a jeho vydáváním za vlastní práci. Může je jednat jak o dílo vědecké, tak o umělecký útvar, program, překlad, databázi a další. Plagiát je zmíněn i v autorském zákoně.
Původ má slovo v latině a římském právu, kdy se jednalo o únos svobodného člověka do otroctví. Pojem byl později použit jako metafora v umělecké oblasti a rozšířil se i do dalších odvětví.


Co je to Plagiát? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Plagiát. Co znamená odborný pojem Plagiát z kategorie Literatura?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Plagiát můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Plagiát je v kategorii Literatura

Klíčová slova: význam slova, přesný význam, slovo, popis, formulace, definice pojmu, definice, odborné názvosloví, terminologie, wiki, terminus technicus, slovník, termín, lexikon, přesný výraz, co to je, Plagiát, synonymum


Pojem Plagiát je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Plagiát

Vyhledat pojem Plagiát ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Plagiát ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Plagiát ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Plagiát ve Wikislovníku

Hledat termín Plagiát ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Plagiát ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Plagiát například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Plagiát? resp. jaká je definice termínu Plagiát? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plagiát, odpověď na dotaz co je to Plagiát?. Víte např. kdo to je Steven Spielberg? Znáte a víte kdo je Petr Robejšek? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Literatura). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..