Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ganache. Co znamená pojem Ganache z kategorie Jídlo?

Co je to Ganache? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Ganache

Ganache je odborný název pro francouzský krém, tvořený pouze čokoládou a smetanou. Nejčastěji se s ním setkáváme na dortech, pralinkách nebo lanýžích. Suroviny pro přípravu ganache musejí mít vysokou kvalitu a velmi záleží na pečlivé přípravě.
Čokoláda nesmí mít nižší obsah kakaa než 60%, smetana musí být 33%. Ohřátá smetana se nalije do misky na rozlámanou čokoládu, nechá 10 minut stát a pak se zamíchá. Vše se míchá tak dlouho, až vznikne hladký krém, připravená k dalšímu použití. Je ho také možno dochutit dalšími příchutěmi.

Význam slova, termín, co je to Ganache? Definice odborného termínu, slova Ganache. Co znamená pojem Ganache z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Ganache s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Ganache patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, přesný výraz, formulace, synonymum, definice, co to je, význam pojmu, popis, Jídlo, význam slova, slovo, přesný význam, termín, slovník, Jídlo

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Ganache? resp. co se přesně ukrývá za slovem Ganache? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ganache, odpověď na dotaz co je to Ganache?. Víte např. kdo to je William Shakespeare? Znáte a víte kdo je Rambo? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.