Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ganache. Co znamená pojem Ganache z kategorie Jídlo?

Co je to Ganache? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Ganache

Ganache je odborný název pro francouzský krém, tvořený pouze čokoládou a smetanou. Nejčastěji se s ním setkáváme na dortech, pralinkách nebo lanýžích. Suroviny pro přípravu ganache musejí mít vysokou kvalitu a velmi záleží na pečlivé přípravě.
Čokoláda nesmí mít nižší obsah kakaa než 60%, smetana musí být 33%. Ohřátá smetana se nalije do misky na rozlámanou čokoládu, nechá 10 minut stát a pak se zamíchá. Vše se míchá tak dlouho, až vznikne hladký krém, připravená k dalšímu použití. Je ho také možno dochutit dalšími příchutěmi.

Význam slova, termín, co je to Ganache? Definice odborného termínu, slova Ganache. Co znamená pojem Ganache z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ganache s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Ganache se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: slovo, informace, Jídlo, co znamená, heslo, vysvětlení, definice, termín, Ganache, co to je, význam, Jídlo, význam pojmu, formulace, wiki, přesný význam

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Ganache? resp. jaký je přesný význam slova Ganache? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ganache, odpověď na dotaz co je to Ganache?. Víte např. kdo to je Jehovista? Znáte a víte kdo je Rambo? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Ganache i v jiných kategoriích (než Jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.