Co je to?
Definice odborného termínu, slova Klížka. Co znamená pojem Klížka z kategorie Jídlo?

Co je to Klížka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Klížka?

Klížka či kližka je slovo, se kterým se nejčastěji setkáme v různých receptech. Jedná se o část hovězího masa, konkrétně z nohy. Protože je to maso, které je více prorostlé svalovými vlákny, a tedy tužší, musíme počítat s tím, že vyžaduje delší tepelnou úpravu, než změkne. Klížka se hodí na přípravu hovězího vývaru nebo dušených pokrmů.

Význam slova, termín, co je to Klížka? Definice odborného termínu, slova Klížka. Co znamená pojem Klížka z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Klížka se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: termín, informace, Klížka, vysvětlení, co znamená, slovo, slovník, Jídlo, popis, Klížka, význam pojmu, synonymum, Jídlo, pojem, definice, co to je

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Klížka? resp. co označuje slovo Klížka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klížka, odpověď na dotaz co je to Klížka?. Víte např. kdo to je Internista? Znáte a víte kdo je Trapper? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.