Co je to?
Definice odborného termínu, slova Klížka. Co znamená pojem Klížka z kategorie Jídlo?

Co je to Klížka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Klížka?

Klížka či kližka je slovo, se kterým se nejčastěji setkáme v různých receptech. Jedná se o část hovězího masa, konkrétně z nohy. Protože je to maso, které je více prorostlé svalovými vlákny, a tedy tužší, musíme počítat s tím, že vyžaduje delší tepelnou úpravu, než změkne. Klížka se hodí na přípravu hovězího vývaru nebo dušených pokrmů.

Význam slova, termín, co je to Klížka? Definice odborného termínu, slova Klížka. Co znamená pojem Klížka z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Klížka) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Klížka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Klížka, termín, heslo, co znamená, vysvětlení, pojem, co to je, formulace, Klížka, slovník, přesný význam, informace, popis, synonymum, přesný výraz, význam

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Klížka? resp. co znamená slovo Klížka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klížka, odpověď na dotaz co je to Klížka?. Víte např. kdo to je Buzík? Znáte a víte kdo je Trapper? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Klížka hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.