Co je to?
Definice výrazu Dyskalkulie. Co znamená odborný pojem Dyskalkulie z kategorie Psychologie?

Co to je Dyskalkulie? Význam slova

Co znamená termín Dyskalkulie? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Dyskalkulie e jednou ze specifických poruch učení, která postihuje více než 5 % populace. Narušena je dovednost počítat a přitom její příčinou není retardace ani nevhodná výuka. Dyskalkulik má potíže se základními početními úkony.
Dyskalkulie se dělí na jednotlivé typy podle vývoje matematických schopností. Její druh a stupeň musí určit odborník. Při práci s dyskalkulikem je vždy nutný individuální přístup, správná motivace a možnost zažít úspěch.

Význam slova, termín, co je to Dyskalkulie? Definice výrazu Dyskalkulie. Co znamená odborný pojem Dyskalkulie z kategorie Psychologie?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Dyskalkulie sdílet s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Dyskalkulie patří do sekce Psychologie

Klíčová slova: co znamená, Dyskalkulie, synonymum, vysvětlení, heslo, Psychologie, termín, význam slova, přesný význam, informace, Psychologie, význam, Dyskalkulie, slovník, přesný výraz, wiki

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Dyskalkulie? resp. jaká je definice slova Dyskalkulie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dyskalkulie, odpověď na dotaz co je to Dyskalkulie?. Víte např. kdo to je Ludwig van Beethoven? Znáte a víte kdo je Emma Smetana? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Dyskalkulie hledat i v jiných kategoriích (než Psychologie) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde