Co je to?
Definice výrazu, termínu Outlook. Co znamená odborný pojem Outlook z kategorie Internet?

Co je to Outlook? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Outlook?

Outlook je zkrácený název pro emailového a groupwarového (napomáhajícího spolupráci lidí) klienta společnosti Microsoft ( Microsoft Office Outlook). Emailový klient slouží ke správě, přijímaní i odesílání elektronické pošty. Outlook obsahuje nejen elektronickou poštu, ale i možnost vést kontakty, organizovat čas a úkoly, zapisovat poznámky a vést deník. Může být používán samostatně nebo v kombinaci s dalšími aplikacemi.

Význam slova, termín, co je to Outlook? Definice výrazu, termínu Outlook. Co znamená odborný pojem Outlook z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Outlook sdílejte s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Outlook je v kategorii Internet

Klíčová slova: heslo, vysvětlení, formulace, Outlook, přesný výraz, termín, Internet, co znamená, Outlook, popis, význam pojmu, slovo, Internet, wiki, slovník, přesný význam

Co znamená pojem Outlook? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Microsoft Outlook (též Outlook či Microsoft Office Outlook) je e-mailový a groupwarový klient od společnosti Microsoft, který je standardně součástí Microsoft Office. Obsahuje klienta elektronické pošty, vedení kontaktů, organizaci času, úkolů, poznámek a deník. Produkt je k dispozici i jako samostatná aplikace a často je nasazován ve spolupráci s Microsoft Exchange Server pro firmy vyžadující sdílení pošty a organizaci schůzek.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Outlook? resp. jaká je definice slova Outlook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Outlook, odpověď na dotaz co je to Outlook?. Víte např. kdo to je Antisemita? Znáte a víte kdo je Ivan Hlas? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.