Co je to?
Definice výrazu, termínu Outlook. Co znamená odborný pojem Outlook z kategorie Internet?

Co je to Outlook? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Outlook?

Outlook je zkrácený název pro emailového a groupwarového (napomáhajícího spolupráci lidí) klienta společnosti Microsoft ( Microsoft Office Outlook). Emailový klient slouží ke správě, přijímaní i odesílání elektronické pošty. Outlook obsahuje nejen elektronickou poštu, ale i možnost vést kontakty, organizovat čas a úkoly, zapisovat poznámky a vést deník. Může být používán samostatně nebo v kombinaci s dalšími aplikacemi.

Význam slova, termín, co je to Outlook? Definice výrazu, termínu Outlook. Co znamená odborný pojem Outlook z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Outlook můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Outlook se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: wiki, význam slova, pojem, popis, synonymum, přesný význam, co znamená, význam, slovo, co to je, popis, vysvětlení, Internet, formulace, slovník

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Outlook? resp. jaký je přesný význam slova Outlook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Outlook, odpověď na dotaz co je to Outlook?. Víte např. kdo to je Koroner? Znáte a víte kdo je Nihilista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.