Co je to?
Definice výrazu, termínu Outlook. Co znamená odborný pojem Outlook z kategorie Internet?

Co je to Outlook? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Outlook

Outlook je zkrácený název pro emailového a groupwarového (napomáhajícího spolupráci lidí) klienta společnosti Microsoft ( Microsoft Office Outlook). Emailový klient slouží ke správě, přijímaní i odesílání elektronické pošty. Outlook obsahuje nejen elektronickou poštu, ale i možnost vést kontakty, organizovat čas a úkoly, zapisovat poznámky a vést deník. Může být používán samostatně nebo v kombinaci s dalšími aplikacemi.

Význam slova, termín, co je to Outlook? Definice výrazu, termínu Outlook. Co znamená odborný pojem Outlook z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (Outlook) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Outlook patří do sekce Internet

Co znamená pojem Outlook? Definice slova, termínu z Wikipedie

Microsoft Outlook (též Outlook či Microsoft Office Outlook) je e-mailový a groupwarový klient od společnosti Microsoft, který je standardně součástí Microsoft Office. Obsahuje klienta elektronické pošty, vedení kontaktů, organizaci času, úkolů, poznámek a deník. Produkt je k dispozici i jako samostatná aplikace a často je nasazován ve spolupráci s Microsoft Exchange Server pro firmy vyžadující sdílení pošty a organizaci schůzek.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: vysvětlení, termín, Internet, přesný výraz, slovník, informace, význam pojmu, význam, popis, definice, heslo, popis, význam slova, slovo, co znamená

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Outlook? resp. co znamená Outlook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Outlook, odpověď na dotaz co je to Outlook?. Víte např. kdo to je Koroner? Znáte a víte kdo je Nihilista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.