Co je to?
Definice výrazu, termínu Outlook. Co znamená odborný pojem Outlook z kategorie Internet?

Co je to Outlook? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Outlook?

Outlook je zkrácený název pro emailového a groupwarového (napomáhajícího spolupráci lidí) klienta společnosti Microsoft ( Microsoft Office Outlook). Emailový klient slouží ke správě, přijímaní i odesílání elektronické pošty. Outlook obsahuje nejen elektronickou poštu, ale i možnost vést kontakty, organizovat čas a úkoly, zapisovat poznámky a vést deník. Může být používán samostatně nebo v kombinaci s dalšími aplikacemi.

Význam slova, termín, co je to Outlook? Definice výrazu, termínu Outlook. Co znamená odborný pojem Outlook z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Outlook? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Outlook se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: význam pojmu, přesný výraz, Internet, pojem, termín, slovník, význam, popis, co znamená, heslo, wiki, synonymum, slovo, Outlook, přesný význam, co to je

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Outlook?

Microsoft Outlook (též Outlook či Microsoft Office Outlook) je e-mailový a groupwarový klient od společnosti Microsoft, který je standardně součástí Microsoft Office. Obsahuje klienta elektronické pošty, vedení kontaktů, organizaci času, úkolů, poznámek a deník. Produkt je k dispozici i jako samostatná aplikace a často je nasazován ve spolupráci s Microsoft Exchange Server pro firmy vyžadující sdílení pošty a organizaci schůzek.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Outlook? resp. jaký je význam pojmu Outlook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Outlook, odpověď na dotaz co je to Outlook?. Víte např. kdo to je Svatá Trojice? Znáte a víte kdo je Ivan Hlas? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.