Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zápustka. Co znamená odborný pojem Zápustka z kategorie Nástroje?

Co je to Zápustka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Zápustka

Zápustka je označení pro kovovou formu. jedná se nejčastěji o dvoudílné provedení formování, které má po složení dutinu v podobě požadovaného výkovku.
Zápustka se využívá primárně v oblasti zápustkového kování, což je sice náročnější operace, která se však vyznačuje mnohem větší přesností a kvalitou.

Význam slova, termín, co je to Zápustka? Výraz, termín, definice slova Zápustka. Co znamená odborný pojem Zápustka z kategorie Nástroje?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Zápustka? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Zápustka se nachází v kategorii Nástroje

Co znamená pojem Zápustka? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Zápustka je kovová forma, zpravidla dvoudílná, která má dutinu ve tvaru budoucího výkovku. Dutina je zvětšena o hodnotu smrštění materiálu, ke kterému dochází chladnutím výkovku. Zápustkové kování proti volnému kování dosahuje vysoké přesnosti.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: wiki, definice, Zápustka, význam, heslo, Nástroje, synonymum, popis, termín, význam pojmu, Nástroje, formulace, slovník, význam slova, přesný význam

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice slova Zápustka? resp. co znamená Zápustka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zápustka, odpověď na dotaz co je to Zápustka?. Víte např. kdo to je Filatelista? Znáte a víte kdo je Čecháček? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Zápustka hledat i v jiných kategoriích (než Nástroje) Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?