Co je to?
Definice výrazu, termínu Obrat. Co znamená odborný pojem Obrat z kategorie Účetnictví?

Co je to Obrat? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Obrat

Obrat je v oblasti účetnictví definován jako čistý výnos, který je snížen o prodejní slevy. Obrat je tedy určitá hodnota, která bývá vyjádřena nejčastěji v penězích, případně v jiných porovnatelných finančních hodnotách.
Plusové hodnoty obratu znamenají zisk, pokud má obrat hodnotu zápornou, jedná se o tzv. schodek nebo-li výdaj.

Význam slova, termín, co je to Obrat? Definice výrazu, termínu Obrat. Co znamená odborný pojem Obrat z kategorie Účetnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Obrat? Potom se o definici podělte s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Obrat se nachází v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: wiki, Účetnictví, formulace, slovo, co znamená, informace, heslo, význam pojmu, význam slova, synonymum, vysvětlení, Účetnictví, Obrat, význam, termín

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Obrat? resp. jaká je definice slova Obrat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obrat, odpověď na dotaz co je to Obrat?. Víte např. kdo to je Rentiér? Znáte a víte kdo je Ajťák? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Obrat v jiné sekci než Účetnictví. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem