Co je to?
Definice výrazu, termínu Obrat. Co znamená odborný pojem Obrat z kategorie Účetnictví?

Co je to Obrat? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Obrat?

Obrat je v oblasti účetnictví definován jako čistý výnos, který je snížen o prodejní slevy. Obrat je tedy určitá hodnota, která bývá vyjádřena nejčastěji v penězích, případně v jiných porovnatelných finančních hodnotách.
Plusové hodnoty obratu znamenají zisk, pokud má obrat hodnotu zápornou, jedná se o tzv. schodek nebo-li výdaj.

Význam slova, termín, co je to Obrat? Definice výrazu, termínu Obrat. Co znamená odborný pojem Obrat z kategorie Účetnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Obrat sdílejte s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Obrat je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: význam slova, popis, slovník, definice, formulace, význam, přesný výraz, Obrat, význam pojmu, heslo, termín, vysvětlení, synonymum, pojem, Účetnictví, Obrat

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Obrat? resp. jaký je přesný význam slova Obrat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obrat, odpověď na dotaz co je to Obrat?. Víte např. kdo to je Sluníčkář? Znáte a víte kdo je Rentiér? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Účetnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem