Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Tetralogie. Co znamená pojem Tetralogie z kategorie Literatura?

Co to je Tetralogie? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Tetralogie?

Tetralogie je druh uměleckého díla, obvykle se jedná o dílo literární. Má čtyři části, které mohou existovat i samostatně, ale nějakým způsobem spolu souvisejí. Může se jednat o společný motiv, námět nebo řešený problém.
Tetralogie v umění figurují již od starověku, velmi oblíbené byly v antickém Řecku. Byly součástí uměleckých soutěží, bohužel žádná kompletní tetralogie se nedochovala.


Co je to Tetralogie? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Tetralogie. Co znamená pojem Tetralogie z kategorie Literatura?

Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Tetralogie je v sekci Literatura

Klíčová slova: vysvětlení, synonymum, wiki, terminologie, definice, co to je, popis, heslo, formulace, odborný výraz, názvosloví, slovník, definice pojmu, co je to Tetralogie?, Literatura, odborné názvosloví, Tetralogie, termín


Pojem Tetralogie je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat slovo Tetralogie ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Tetralogie na Youtube

Vyhledat výraz Tetralogie na Google.cz

Zkusit najít termín Tetralogie ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Tetralogie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Tetralogie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tetralogie například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Tetralogie? resp. co je to Tetralogie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tetralogie, odpověď na dotaz co je to Tetralogie?. Víte např. kdo to je Jiří Růžička? Znáte a víte kdo je Demokrat? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Literatura. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!