Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Sponse. Co znamená pojem Sponse z kategorie Školství?

Co to je Sponse? Význam slova

Co znamená termín Sponse? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Sponse je slavnostní slib, který se skládá při obřadu promoce, tedy při ukončování studia, kdy je absolventům udělován akademický titul a předáván diplom.
Po vyvolání jména vyjde absolvent na pódium, dotkne se žezla a proběhne vyřčení slibu. Poté si potřese rukou s představitelem školy, většinou děkanem a převezme diplom. Při sponze se má absolvent dívat na děkana. Pak oficiální akt končí a následují soukromé oslavy.

Význam slova, termín, co je to Sponse? Odborný termín, výraz, slovo Sponse. Co znamená pojem Sponse z kategorie Školství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Sponse? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Sponse je v kategorii Školství

Klíčová slova: definice, slovo, Sponse, vysvětlení, popis, informace, formulace, popis, význam pojmu, wiki, synonymum, termín, pojem, Školství, Školství

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Sponse? resp. jaká je definice termínu Sponse? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sponse, odpověď na dotaz co je to Sponse?. Víte např. kdo to je Chalupník? Znáte a víte kdo je Jiří Rusnok? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.