Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Iphone. Co znamená pojem Iphone z kategorie Hardware?

Co to je Iphone? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Iphone

Iphone je typ tzv. chytrého telefonu vyráběného společností Apple. Na trh byl Iphone uveden v roce 2007. Jeho ovládání zajišťuje dotykový displej a virtuální klávesnice.

Význam slova, termín, co je to Iphone? Odborný termín, výraz, slovo Iphone. Co znamená pojem Iphone z kategorie Hardware?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Iphone je v kategorii Hardware

Klíčová slova: přesný výraz, co to je, formulace, definice, slovník, informace, synonymum, Iphone, Hardware, wiki, význam slova, pojem, popis, význam pojmu, význam, heslo

Co znamená pojem Iphone? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

iPhone je produkt společnosti Apple, smartphone, nebo-li chytrý mobilní telefon, který v sobě spojuje funkce mobilního telefonu s kapesním počítačem. Ovládá se pomocí velkého dotykového displeje s virtuální klávesnicí. Při svém uvedení v roce 2007 iPhone přinesl jako jeden z prvních mobilních telefonů vícedotykové ovládání a zároveň díky vysokým prodejům a oblibě popularizoval celou kategorii smartphonů.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Iphone? resp. jaký je význam slova Iphone? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Iphone, odpověď na dotaz co je to Iphone?. Víte např. kdo to je Mohel? Znáte a víte kdo je Unitář? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Hardware U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.