Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Iphone. Co znamená pojem Iphone z kategorie Hardware?

Co to je Iphone? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Iphone?

Iphone je typ tzv. chytrého telefonu vyráběného společností Apple. Na trh byl Iphone uveden v roce 2007. Jeho ovládání zajišťuje dotykový displej a virtuální klávesnice.

Význam slova, termín, co je to Iphone? Odborný termín, výraz, slovo Iphone. Co znamená pojem Iphone z kategorie Hardware?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Iphone s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Iphone je v kategorii Hardware

Co znamená pojem Iphone? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

iPhone je produkt společnosti Apple, smartphone, nebo-li chytrý mobilní telefon, který v sobě spojuje funkce mobilního telefonu s kapesním počítačem. Ovládá se pomocí velkého dotykového displeje s virtuální klávesnicí. Při svém uvedení v roce 2007 iPhone přinesl jako jeden z prvních mobilních telefonů vícedotykové ovládání a zároveň díky vysokým prodejům a oblibě popularizoval celou kategorii smartphonů.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Klíčová slova: slovník, popis, význam pojmu, přesný výraz, co znamená, heslo, formulace, Hardware, pojem, co to je, Hardware, význam, termín, synonymum, slovo

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Iphone? resp. co je to Iphone? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Iphone, odpověď na dotaz co je to Iphone?. Víte např. kdo to je Nevolník? Znáte a víte kdo je Občan? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Hardware. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.