Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Iphone. Co znamená pojem Iphone z kategorie Hardware?

Co to je Iphone? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Iphone

Iphone je typ tzv. chytrého telefonu vyráběného společností Apple. Na trh byl Iphone uveden v roce 2007. Jeho ovládání zajišťuje dotykový displej a virtuální klávesnice.

Význam slova, termín, co je to Iphone? Odborný termín, výraz, slovo Iphone. Co znamená pojem Iphone z kategorie Hardware?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Iphone s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Iphone se nachází v kategorii Hardware

Klíčová slova: slovník, pojem, informace, co to je, slovo, termín, definice, vysvětlení, Hardware, Hardware, význam pojmu, wiki, popis, význam slova, Iphone, heslo

Ve Wikipedii se o termínu Iphone píše následující

iPhone je produkt společnosti Apple, smartphone, nebo-li chytrý mobilní telefon, který v sobě spojuje funkce mobilního telefonu s kapesním počítačem. Ovládá se pomocí velkého dotykového displeje s virtuální klávesnicí. Při svém uvedení v roce 2007 iPhone přinesl jako jeden z prvních mobilních telefonů vícedotykové ovládání a zároveň díky vysokým prodejům a oblibě popularizoval celou kategorii smartphonů.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Iphone? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Iphone? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Iphone, odpověď na dotaz co je to Iphone?. Víte např. kdo to je Šíita? Znáte a víte kdo je Unitář? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Hardware). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.