Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Iphone. Co znamená pojem Iphone z kategorie Hardware?

Co to je Iphone? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Iphone

Iphone je typ tzv. chytrého telefonu vyráběného společností Apple. Na trh byl Iphone uveden v roce 2007. Jeho ovládání zajišťuje dotykový displej a virtuální klávesnice.

Význam slova, termín, co je to Iphone? Odborný termín, výraz, slovo Iphone. Co znamená pojem Iphone z kategorie Hardware?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Iphone? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Iphone se nachází v kategorii Hardware

Co znamená pojem Iphone? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

iPhone je produkt společnosti Apple, smartphone, nebo-li chytrý mobilní telefon, který v sobě spojuje funkce mobilního telefonu s kapesním počítačem. Ovládá se pomocí velkého dotykového displeje s virtuální klávesnicí. Při svém uvedení v roce 2007 iPhone přinesl jako jeden z prvních mobilních telefonů vícedotykové ovládání a zároveň díky vysokým prodejům a oblibě popularizoval celou kategorii smartphonů.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: význam pojmu, Iphone, informace, formulace, heslo, definice, Hardware, popis, co znamená, slovo, pojem, popis, přesný význam

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Iphone? resp. jaký je přesný význam slova Iphone? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Iphone, odpověď na dotaz co je to Iphone?. Víte např. kdo to je Nevolník? Znáte a víte kdo je Občan? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Hardware U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.