Co je to?
Definice výrazu, termínu Bulimie. Co znamená odborný pojem Bulimie z kategorie Nemoce?

Co je to Bulimie? Význam slova

Co znamená termín Bulimie? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Bulimie patří do skupiny poruch příjmu potravy. Jedná se o záchvaty chorobného přejídání, kterému postižený jedinec zkouší čelit tím, že snědenou potravu úmyslně vyvrhuje nebo se snaží vyvolat průjem. Proti tloustnutí používá takový člověk různé látky určené na hubnutí.
Touto poruchou trpí především dívky, ale není vyloučena ani u starších žen a mužů. Léčbou bulimie bývá psychoterapie, protože se jedná o psychické onemocnění. Bulimie je velmi nebezpečná.

Význam slova, termín, co je to Bulimie? Definice výrazu, termínu Bulimie. Co znamená odborný pojem Bulimie z kategorie Nemoce?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Bulimie doporučujeme sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Bulimie se nachází v sekci Nemoce

Klíčová slova: slovník, definice, přesný výraz, význam, formulace, význam slova, co to je, pojem, přesný význam, heslo, synonymum, wiki, slovo, Bulimie, význam pojmu, Nemoce

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Bulimie? resp. co znamená Bulimie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bulimie, odpověď na dotaz co je to Bulimie?. Víte např. kdo to je Hovado? Znáte a víte kdo je Prokurista? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nemoce. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.