Co je to?
Definice výrazu, termínu Bulimie. Co znamená odborný pojem Bulimie z kategorie Nemoce?

Co je to Bulimie? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Bulimie

Bulimie patří do skupiny poruch příjmu potravy. Jedná se o záchvaty chorobného přejídání, kterému postižený jedinec zkouší čelit tím, že snědenou potravu úmyslně vyvrhuje nebo se snaží vyvolat průjem. Proti tloustnutí používá takový člověk různé látky určené na hubnutí.
Touto poruchou trpí především dívky, ale není vyloučena ani u starších žen a mužů. Léčbou bulimie bývá psychoterapie, protože se jedná o psychické onemocnění. Bulimie je velmi nebezpečná.

Význam slova, termín, co je to Bulimie? Definice výrazu, termínu Bulimie. Co znamená odborný pojem Bulimie z kategorie Nemoce?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Bulimie můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Bulimie se nachází v kategorii Nemoce

Klíčová slova: přesný význam, přesný výraz, význam, vysvětlení, Bulimie, Nemoce, Nemoce, co znamená, definice, význam slova, co to je, význam pojmu, formulace, informace, slovník

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Bulimie? resp. co to je Bulimie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bulimie, odpověď na dotaz co je to Bulimie?. Víte např. kdo to je Jakub Zedníček? Znáte a víte kdo je Fyzioterapeut? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Bulimie hledat i v jiných kategoriích (než Nemoce) Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.