Co je to?
Odborný výraz, definice slova Apatie. Co znamená pojem Apatie z kategorie Psychologie?

Co je to Apatie? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Apatie?

Slovo apatie pochází z řečtiny a vyjadřuje stav netečnosti a rezignace. Slovo se vyvíjelo v průběhu věků, když původně se vyskytovalo ve stoické filosofii. Jednalo se o odolnost člověka vůči vášním a různým stavům mysli. Ideál sebeovládání a ctnosti hrál velice důležitou roli v počátcích křesťanského vyrovávání s řeckou a římskou kulturou.

Význam slova, termín, co je to Apatie? Odborný výraz, definice slova Apatie. Co znamená pojem Apatie z kategorie Psychologie?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Apatie můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Apatie je v sekci Psychologie

Klíčová slova: přesný výraz, význam pojmu, synonymum, informace, slovo, Psychologie, popis, vysvětlení, Apatie, přesný význam, Psychologie, wiki, Apatie, heslo, co to je, formulace

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Apatie? resp. co přesně označuje termín Apatie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Apatie, odpověď na dotaz co je to Apatie?. Víte např. kdo to je Olga Lounová? Znáte a víte kdo je Světlonoš? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Psychologie. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.