Co je to?
Definice odborného termínu, slova HDMI. Co znamená pojem HDMI z kategorie Počítače?

Co je to HDMI? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu HDMI

Rozložením písmen HDMI dostaneme anglická slova High-Definition Multimedia Interface. Jedná se o nekomprimovaný zvukový a obrazový signál v moderním digitálním formátu. HDMI konektor dokáže převádět signál mezi některými zařízeními, jako jsou DVD přehrávač či satelitní TV přehrávač s výstupním zařízením - obrazovka. Začátek vývoje HDMI se datuje k roku 2002.

Význam slova, termín, co je to HDMI? Definice odborného termínu, slova HDMI. Co znamená pojem HDMI z kategorie Počítače?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín HDMI? Potom se o definici podělte se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz HDMI je v sekci Počítače

Klíčová slova: popis, slovo, formulace, HDMI, přesný význam, význam, vysvětlení, wiki, popis, co znamená, termín, synonymum, význam slova, slovník, informace

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo HDMI? resp. jaká je definice termínu HDMI? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HDMI, odpověď na dotaz co je to HDMI?. Víte např. kdo to je Egocentrik? Znáte a víte kdo je Alkoholik? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Počítače U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?