Co je to?
Definice odborného termínu, slova HDMI. Co znamená pojem HDMI z kategorie Počítače?

Co je to HDMI? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu HDMI?

Rozložením písmen HDMI dostaneme anglická slova High-Definition Multimedia Interface. Jedná se o nekomprimovaný zvukový a obrazový signál v moderním digitálním formátu. HDMI konektor dokáže převádět signál mezi některými zařízeními, jako jsou DVD přehrávač či satelitní TV přehrávač s výstupním zařízením - obrazovka. Začátek vývoje HDMI se datuje k roku 2002.

Význam slova, termín, co je to HDMI? Definice odborného termínu, slova HDMI. Co znamená pojem HDMI z kategorie Počítače?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem HDMI s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem HDMI je v kategorii Počítače

Klíčová slova: informace, vysvětlení, pojem, synonymum, slovo, heslo, slovník, Počítače, definice, termín, přesný výraz, význam slova, Počítače, formulace, popis

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to HDMI? resp. jaký je význam slova HDMI? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HDMI, odpověď na dotaz co je to HDMI?. Víte např. kdo to je Egocentrik? Znáte a víte kdo je Alkoholik? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Počítače Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?