Co je to?
Definice výrazu, termínu Proudový chranič. Co znamená odborný pojem Proudový chranič z kategorie Technika?

Co je to Proudový chranič? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Proudový chranič?

Proudový chránič je název elektrického přístroje, který zaručuje bezpečnost při používání elektrické energie. Pokud se přihodí, že by část elektrické energie odcházela mimo obvod, proudový chránič příslušný elektrický obvod odpojí.
K únikům energie může docházet z různých důvodů, způsobeny bývají nejčastěji dotykem člověka nebo poškozením izolace. Povinně musejí být proudovým chráničem vybaveny rozvaděče, obvody mimo budovy a zásuvkové obvody nových domovních instalací.

Význam slova, termín, co je to Proudový chranič? Definice výrazu, termínu Proudový chranič. Co znamená odborný pojem Proudový chranič z kategorie Technika?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Proudový chranič? s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Proudový chranič je v sekci Technika

Klíčová slova: význam slova, popis, heslo, Proudový chranič, formulace, Technika, význam pojmu, slovník, co to je, definice, wiki, synonymum, co znamená, Technika, Proudový chranič, vysvětlení

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Proudový chranič? resp. jaký je význam slova Proudový chranič? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Proudový chranič, odpověď na dotaz co je to Proudový chranič?. Víte např. kdo to je Kuřbuřt? Znáte a víte kdo je Antikrist? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Technika Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.