Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kiteboarding. Co znamená pojem Kiteboarding z kategorie Sport?

Co je to Kiteboarding? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Kiteboarding?

Kiteboarding – jinak také kitesurfing- je druh sportu, založený na ježdění po vodě na speciálním prkně, nazývaném kiteboard, kdy k pohybu po vodní hladině je využíván tažný drak. Jedná se o poměrně nový sport, který se rozvíjí a získává stále více přívrženců.
Lze ho rozdělit do samostatných disciplín, jako je freestyle, speed, wake style nebo riding. Kiteboarding je sice extrémní sport, ale při dodržení všech bezpečnostních pravidel je poměrně bezpečný a je dostupný široké veřejnosti.

Význam slova, termín, co je to Kiteboarding? Definice odborného termínu, slova Kiteboarding. Co znamená pojem Kiteboarding z kategorie Sport?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text se známými na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Kiteboarding patří do sekce Sport

Klíčová slova: význam, heslo, Sport, synonymum, slovník, informace, význam slova, přesný výraz, wiki, vysvětlení, slovo, formulace, popis, Kiteboarding, pojem, přesný význam

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Kiteboarding?

Kiteboarding je sport spočívající v jízdě po vodě na speciálním prkně (tzv. „kiteboard“) za využití tažného draka. Jde o jeden z nejrychleji se rozvíjejících sportů; ještě v roce 1998 se tomuto sportu věnovalo pouze několik desítek nadšenců, v roce 2006 byl počet kitesurferů odhadován na 150 000 - 200 000.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Kiteboarding? resp. jaká je definice slova Kiteboarding? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kiteboarding, odpověď na dotaz co je to Kiteboarding?. Víte např. kdo to je Dorian Gray? Znáte a víte kdo je Pavel Bém? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Kiteboarding i v jiných kategoriích (než Sport). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.