Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kiteboarding. Co znamená pojem Kiteboarding z kategorie Sport?

Co je to Kiteboarding? Význam slova

Co znamená termín Kiteboarding? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Kiteboarding – jinak také kitesurfing- je druh sportu, založený na ježdění po vodě na speciálním prkně, nazývaném kiteboard, kdy k pohybu po vodní hladině je využíván tažný drak. Jedná se o poměrně nový sport, který se rozvíjí a získává stále více přívrženců.
Lze ho rozdělit do samostatných disciplín, jako je freestyle, speed, wake style nebo riding. Kiteboarding je sice extrémní sport, ale při dodržení všech bezpečnostních pravidel je poměrně bezpečný a je dostupný široké veřejnosti.

Význam slova, termín, co je to Kiteboarding? Definice odborného termínu, slova Kiteboarding. Co znamená pojem Kiteboarding z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Kiteboarding? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Kiteboarding je v kategorii Sport

Klíčová slova: heslo, význam, přesný výraz, pojem, popis, Kiteboarding, přesný význam, význam slova, synonymum, Sport, termín, wiki, formulace, Kiteboarding, informace, definice

Co znamená pojem Kiteboarding? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Kiteboarding je sport spočívající v jízdě po vodě na speciálním prkně (tzv. „kiteboard“) za využití tažného draka. Jde o jeden z nejrychleji se rozvíjejících sportů; ještě v roce 1998 se tomuto sportu věnovalo pouze několik desítek nadšenců, v roce 2006 byl počet kitesurferů odhadován na 150 000 - 200 000.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Kiteboarding? resp. co vlastně znamená slovo Kiteboarding? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kiteboarding, odpověď na dotaz co je to Kiteboarding?. Víte např. kdo to je Filatelista? Znáte a víte kdo je Pavel Bém? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Kiteboarding hledat i v jiných kategoriích (než Sport) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.