Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Řapík. Co znamená pojem Řapík z kategorie Příroda?

Co to je Řapík? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Řapík

Slovo řapík má dva významy ve světě rostlin. Může se jednat o obecné označení pro stopkovitou část listu spojující čepel se stonkem.
Druhý význam najdeme v konkrétní rostlině. Řapík lékařský je rostlina, která má v oblibě vlhké a bažinaté prostředí. Jeho využití najdeme v lékařství, kde se jedná o močopudný prostředek. Dále se používá při průjmech, zánětech sliznic, při bolestech v krku, chronických zánětech horních cest dýchacích či poruchách udržování moči.

Význam slova, termín, co je to Řapík? Odborný termín, výraz, slovo Řapík. Co znamená pojem Řapík z kategorie Příroda?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Řapík doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Řapík se nachází v sekci Příroda

Klíčová slova: Řapík, vysvětlení, význam pojmu, Řapík, význam slova, synonymum, heslo, Příroda, slovník, informace, slovo, wiki, formulace, Příroda, význam, definice

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Řapík? resp. co přesně znamená slovo Řapík? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Řapík, odpověď na dotaz co je to Řapík?. Víte např. kdo to je Pastor? Znáte a víte kdo je Daniel Herman? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Příroda. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?