Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Řapík. Co znamená pojem Řapík z kategorie Příroda?

Co to je Řapík? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Řapík?

Slovo řapík má dva významy ve světě rostlin. Může se jednat o obecné označení pro stopkovitou část listu spojující čepel se stonkem.
Druhý význam najdeme v konkrétní rostlině. Řapík lékařský je rostlina, která má v oblibě vlhké a bažinaté prostředí. Jeho využití najdeme v lékařství, kde se jedná o močopudný prostředek. Dále se používá při průjmech, zánětech sliznic, při bolestech v krku, chronických zánětech horních cest dýchacích či poruchách udržování moči.

Význam slova, termín, co je to Řapík? Odborný termín, výraz, slovo Řapík. Co znamená pojem Řapík z kategorie Příroda?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Řapík s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Řapík je v kategorii Příroda

Klíčová slova: termín, slovo, co znamená, heslo, význam pojmu, co to je, Příroda, Řapík, Příroda, slovník, popis, synonymum, wiki, definice, vysvětlení

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Řapík? resp. jaká je definice termínu Řapík? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Řapík, odpověď na dotaz co je to Řapík?. Víte např. kdo to je Administrátor? Znáte a víte kdo je Antonín Koniáš? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Řapík hledat i v jiných kategoriích (než Příroda) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?